TFF 2.LİG 27.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Bayrampaşa

Başlatan Kaya, 11 Mart 2019, 00:33:32

« önceki - sonraki »

jean

Canimiz cikti aldik ama bide bize sorun artik umidi kesmistim yensek bile cikamayiz bu oyunla diyordum yanliz son dakikalardaki azmi ve galibiyeti gorunce inanin fikrim degisti istesek hepsini dize getiririz bu galibiyet cok onemli oldu bizim icin kimseyi kucuk gormemek lazim bayrampasa cok vakit caldi buda normal bence 1 puana razilar kalecimizin topiu disari atmasi sakatim diye onlara guzel bir kapak oldu kaldi 7 mac bence keciorengucu ve sariyeri yenersek biter bu is

mehmet yılmaz

İlk defa hikayesi olan bir maç oynadık.
Şunları 8-0 yenseydik bu kadar etkileyici olmazdı. Bu maçta yaşananlar, o duygular takıma olumlu yansıyacaktır.
Maçın 3 hareketi şunlardı:
1- Okan'ın golü
2- Ahmet'in sakatlanması
3- Benim TV başındaki gol sevincim :)))))

cembaba

Okan'ın golünde gözleri dolanlar :)))

Maçın adamı İlyas Kubilay. Maçın hareketi Ahmet'in yaptığı hareket 😊😊

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Cok yatmak istediler bizde kirmadik vurduk kirbaci vurduk kirbaci
;D

eprianu

Çok şey yazmak istiyorum da zaten çoğu burada belirtilmiş. Ama şu cümleyi yazmadan duramıyorum: Haftalardır sahada gezen Samet'in 65 dakika oyunda kaldığı bir maçta Ramazan nasıl yedek kalır? Allah rızası için biri açıklasın.

Büyük futbolcu, yıldız, sene başında Chelsea'den transfer ettiğimiz Bahattin, maç sonu direk soyunma odasına gitti. Şunun kıçına tekme vuracak bir yönetici yok mu koca camiada? Gol atar tribünlere sus yapar, maçtan sonra kutlamaya katılmaz, ne zannediyor kendini acaba? Yeter lan, sizin triplerinizi çekmek zorunda mıyız? Sanki Keçiörengücü'ne 3 attı da havalara giriyor.

ercan0655

ata55

muzaffer4

Stoper

Hep rakipler mı son dakika atacak. Oh bee.
Kenetlendik!

eprianu

Resmi sosyal medya hesapları, maçın hikayesini paylaştı. Attığımız golün yandan çekimi var, tribünlere bakar mısınız? Nasıl da sevinmişiz  :)

https://youtu.be/PVEFnnHOv4M

_SoN_

süper olmuş klip, bir takım nasıl değişir,nasıl profosyonelleşir çok net anlaşılıyor. Teşekkürler büyük başkan.

evolution55

zemin de çok güzelleşti değil mi, çok şükür

isa55

Maraton üstün en yukarısındaydım.
Golle birlikte yıkılan stadı bu açıdan görmeliydiniz.
Yanındakini tanı-tanıma farketmez herkes birbirine sarıldı .
Mehmet hocanın dediği gibi farklı galibiyet alsak bile bu kadar etkileyici olmazdı.

maço

Biz de arkadaşlarla beraber eşlerimizi alıp istanbulda piknik alanına gittik.
Orada takip ettik maçı.
Son dakka gol diye bağırınca yanımıza millet gelip başakşehir mi yedi diye sordular.  :)