Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samsunum

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Mayıs 2015, 08:17:13
Locaları Samsundaki iş adamlarına ve diger illerdeki Samsunlu iş adamlarına satacak derecede fiyat belirlerler. Loca almak kolay olmaz ;)

Danaya girer gibi locayada girmek lazim :)

Ayberk

Fatih abi örnek vermek gerekirse? :)

beşnumara

Valla protokol tarafındaki kapalı tribünden kombine almak bile çok zor olacakken loca işi olacak iş değil :)
Bir loca 100 bin dolardan aşağı olmaz. İnşallah gelecek iş adamları ailesini çoluk çocuğunu getirirken istanbul veya trabzon formalarıyla gelmez. Bunu düşünmezler. Zannetmiyorum o hassasiyet yok onlarda.

551

20-40 bin arası olur muhtemelen

GurbetciFanatik

100 bin dolar mi ?????
Samsunspor Locasi ????

Yapmayin arkadaslar ne yaptiniz siz.
20 bin dollari imkansiz gecmesi olur.

Benim tahminim 5 ile 15 bin dollar olur öylede olcak.

Allah göstermesin cikamadik diyelim. Samsunspor - G.Antep belediye oynancak o stadta hangi 100 bin dollardan basediyorsunuz.

Ayberk

Abi o kadar derler de bedava verirler kulübe yine gram faydası olmaz bence. Adnan ölmez nasıl ki senelerdir stada reklam veriyor alacaklarına karşılık (!) Aynı sistem devam eder.

beşnumara

İş adamlarının stada gelmesi kimsenin umrunda olmaz. Locayı satarlar parayı alırlar. Beyler locaları normal halka satmazlar zaten. Önceden iş adamindan para alıyordun karşılığı yoktu. Şimdi loca verirsin. Ha bir iş adamindan 100 bin dolar alırsın diğerinden 500 bin. Yeni stat yapılsın da görürsünüz ;)

berusa55

ask55

beşiktaş başkanı vodafone arenanın çimlerinin serilmeye başlandıktan 75 gün sonra maçlara hazır olabileceğini söyledi.
demekki bizde de en az böyle bir süre olacak.
daha çatının, iç dekorasyonun, koltukların vs. yapımının bitmediğini düşünürsek stadın ilk yarıya yetişmesi pek mümkün görünmüyor.

beşnumara

Cevre düzenlemesi ve yol çalışması ile birlikte yavaştan alırlar önümüzdeki sezon başına yetiştirirler.

korayxyz

Başkan kendisi de söyledi. Bu sezona yetişmesi çok zor

55ertan

50nci yıldönümüzü eski stadımızda oynayıp şampiyon olalım. Seneye süper ligde yeni stadımızda oynarız inşallah.

samsunum

Bu resimden anlaşılacağı üzerine çatı makasları takılmış durumda. Artık cephe katlamaları başlayacak daha somut gelişmeler göreceğiz yakın zaman içinde.

berusa55

ChucKeR

benim güzel ve uzak stadım  :(