samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

babasamsunluyu halı sahalarda görmek istemeyenlere inat;

2-babasamsunlu  ;) :evet: :--*

##kdc##

1-maraton
2-babasamsunlu
3-umut
4-caner2555
5-kamuri
6-
7-usare
8-Denizci
9-Atakumlu
10-orucreis
11-samsuni
12-cembaba
13-seyit
14-fındık
15-serkan
16-kdc

Serkan

ıuyyy defansta yanımda mustafa abi ile bu hafta farklı bir galibiyet gelir : )

mehmet yılmaz

01 Kasım 2012, 11:19:39 #4968 Son düzenlenme: 01 Kasım 2012, 14:43:07 samsuni
Mustafa 'abi' dedğine göre serkan, demek ki adam moruk. ;) bubasamsunlu bilakis seni sahalarda görmek istiyoruz ama rakip takımda. :)

kalptenþimþek

1-maraton
2-babasamsunlu
3-umut
4-caner2555
5-kamuri
6-kalptenşimşek
7-usare
8-Denizci
9-Atakumlu
10-orucreis
11-samsuni
12-cembaba
13-seyit
14-fındık
15-serkan
16-kdc

maraton

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 01 Kasım 2012, 08:34:33
babasamsunluyu halı sahalarda görmek istemeyenlere inat;

2-babasamsunlu  ;) :evet: :--*

aha yine kesin bir galibiyet.. hiç oynamayalım ve şimdiden biz sizle "koyduk mu !" şarkısını paylaşalım..

maraton

bu arada bu az gelişmiş boz ayı kardeşime bu kadar yükleniyoruz hırslanıp top oynuyorum sanarken üç kişiyi telef etmesinden korkmuyor değilim..

maraton

geçen haftaki takımın aynısı samsuni yerse.. inanca yine devre arası 100 lük salarım o da sakatım deyip çıkar yine zaten akan var al sana kesin galibiyetin formülü  :ok

kalptenþimþek

futbol camiası işte böyle vefasız olabiliyor..
babasamsunlu ki; yıllarca terlettiği morukgücü formasıyla, tam-yarım-ceyrek vole, rövaşata, kafa, kol,bacak,göbek popo da dahil futbol literatürünün bile izah edemeyeceği her türlü golü atmış bir arkadaşımızdır...
şahsına yapılan bu vefasızlığı protesto ediyorum ve babasamsunluya destek adına bu haftaki maçta gol orucu tutacağımı deklare ediyorum.. :gooolll

maraton

he kalptenşimşekte tekme ve çamura başlar ve babasamsunlu ile voltranı oluştururlarsa o tekme ve çamur deryasında bir daha bizi gören olmaz.. yok aga benim çocuğum var, ben korktum bunlardan  :deli:

babasamsunlu

futbol sert oyunudur sayın maraton başkan.kemik sesi gelecek arada..  :evet: :evet:
ayrıca üzerime geliyorsunuz diye bir durum söz konusu olamaz.  ;)
üzerime gelen 125 kiloluk cüssenin altında ezilme tehlikesi ile karşılaşabileceğinin hesabını yapmalıdır diye düşünmekteyim..  :kanka: :evet:

sevgili kalpten şimşek bir maçta  6 gol atmış bir golcü olarak vefakar duyguların için teşekkür ediyorum.  :kanka: :kanka:
matador başkan sahalarda yok iken  "sen bizim yegane golcümüzsün" diyen samsuni efendinin böylesine keskin bir dönüş yapması beni ilk etapta üzmüş olsada sonrasında kendisine hak verdim.
Çünkü geçen haftaki maçın hemen ardından sayın maraton başkan takım arkadaşlarına galibyet primi vermişti.
Bu durum devlet memuru olan samsuni için oldukça önem arz ettiği için bir anda bu tip açıklamalar yapmasını doğal karşıladığımı belirtmek istiyorum. :evet: :evet: :evet: :evet:

Velhasıl kelam bir mçata 6 gol atmış 125 kiloluk bir golcü olarak, sahaya çıkar golümü yazarım diyorum..  :--* :--*

Saygılarımla  :-*

kalptenþimþek

gol orucu derken sadece çakılı katenaçyo oynayacağız;tekme yok,çamur yok..spor sevgi,dostluk ve kardeşliktir :kanka: ;)

Serkan

ama bizim uefa kupamız var gibi oldu akan abi artık bu 6 gol olayı : )

babasamsunlu

mehmet yılmaz

kaleciyi bize ver, aynı takım maratonton ;)

bubasamsunluya rağmmen yeneriz, kendisi de 6'dan daa evvel olduğu gibi aşağı atmaz o şartlarda ;)