Samsunspor'umuzun Yeni İnternet Sitesi

Başlatan taraftar55, 09 Haziran 2008, 18:08:30

« önceki - sonraki »

taraftar55

İyi Günler Aynı Renklere Gönül Veren Arkadaşlarım,

Ben Web Tasarımcıyım ve Bir Çok Site Tasarladım. Bir Tek Samsunspor'umuz İçin Hazırlamadım Bu Da Benim İçimde Bir Yara Oluşturdu. Ben Bu Tatil Olan 3 Ay Zarfında 7/24 Online Olucam Fakat Ondan Sonra Okulun Başlayacağından Dolayı En Fazla 2-3 Saat Online Olabilicem..

Domain,Hosting,Tasarım&Yazılım Benim Tarafımdan Yapılacak,Karşılanacaktır.

Bir İnternet Grubu Oluşturup (4-5 Kişilik) Samsunsporumuza Güzel Bir Site , Radyo Sitesi , Haber Sitesi , Forum Sitesi Yapıcaz..

Aradığım Özellikler: (Daha Doğrusu Özellik Aramaya Gerek Yok Samsunsporlu Olsun Yeter)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Grupta Olucak Kişilerden;

-En Az Biri Samsun'da Yaşayacak..
-Hepsi Samsunsporlu Olucak Zaten Değilse Bu Sitede Ne İşi Var :)
-Yaz Boyunca 7/24 Olamasada Günde En Az 10 Saat Online Olsa Yeter.
-Sadece Bizim Siteyle İlgilenmeyecek Samsunsporumuzun Resmi Web Sitesi ve SAMSUNSPOR.BİZ Sitesi İle de İlgilenecektir.
-Önceden Bir Sitede En Kötü "Moderatör" Olması..

Not: Bana Bu Konudan Olmaz İse "Özel Mesaj(PM) Yoluyla" O da Olmaz İse Mailim Profilimde Yazıyor Oradan Ulaşabilirler..

Saygılarımla,
Elite Kinq

eLLis

Bizim forum var zaten başka forummu açılacak bunu anlamadım resmi siteyi yapacaksan Allah razı olsun

celebi

benim anladığım kadarıyla normal taraftar sitesi tarzında ama zaten sitemiz var aslında

yönetici

Alıntı yapılan: EliteKinq - 09 Haziran 2008, 18:08:30
İyi Günler Aynı Renklere Gönül Veren Arkadaşlarım,

Ben Web Tasarımcıyım ve Bir Çok Site Tasarladım.

..............SAMSUNSPOR.BİZ Sitesi İle de İlgilenecektir.

Saygılarımla,
Elite Kinq

Birader hoşgeldin aramıza, iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ama şu samsunspor.biz mevzuunda en azından bizimle bir irtibata geçse idin. Şu an itibarıyla konunun bizim sitemizle hiç bir ilgisi yoktur. Ama tanışıp, görüşürüz, o zaman bakarız birşeylere.

Ayrı bir taraftar sitesi kuracaksan da memnun oluruz. Daha önce de dediğimiz gibi Samsunspor için bir harf bile yazandan Allah razı olsun. Sadece Samsunsporlu olan herkese destek boynumuzun borcudur ama bu şekilde bir giriş pek şık olmamış.

taraftar55

Valla Özür Dilerim Ama Dediğiniz Gibi Samsunspor İçin Bir Harf Bile Yazandan Allah Razı Olsun..

Bende Bu Söz Uğruna Yola Çıktım.. Ben Orada Samsunspor.Biz Kullanırken Yani Sadece Açıcağım Siteye Girmesinler Bütün Samsunsporumuzun Taraftar Sitelerine Girsinler Dedim..

Tabii Tanışıp Görüşürüz İleride İnşallah Benim Şuan Yazılımını Yapıyorum Yapımda Şuan Sizin İçin Bir Portal Hazırlıyorum..(For Samsunspor)

Saygılarımla,
Elite Kinq

yönetici

O halde kolay gelsin.

Başarılar diliyorum. Samsunspor'un sanal alem zenginliği bizi mutlu eder... Tek hassasiyetimiz Sadece Samsunspor, o da siz de var gibi zaten.

taraftar55

Teşekkür Ederim Sayın Adminim..

Eğer Size de Uygunsa Bana Msn Adresini Verebilir Misiniz? Eklerim Samsunsporumuz İçin Hazırladığım Portalın İleride Olacak Halini Gösterebilirim.Tanışırız Görüşürüz..

Saygılarımla,
Elite Kinq

taraftar55

İyi Günler Renkdaşlarım ,

Adminim Sana Mesaj Atamadım İnşallah Kızmasın.. Fakat Beğenirseniz Bu Şimdiki Hali Samsunspor.Biz Portalı Olur..

Demo Ön İzleme:

Kalite Bozukluğu Olabilir .. Nedeni De Resim Yapma Programıdır Fakat Site Aynısı Olacaktır

İyi Günler

taraftar55

CurvaSudSamsunspor

taraftar55

teksas.org la benim tasarladığıum site arasında ne benzerliği kurdun?

CurvaSudSamsunspor

benim görüşüm o siteyi güzel buluyorum ona benzarini yap dedim sadece ama yapmassan da sen bilirsin emeğine sonsuz saygım var yanlış anlaşılma olmasın ....

taraftar55

Peki CurvaSudSamsunspor Kardeşim Bu Site En Az Admin Paneli Yaklaşık 1,5 Ay İster Ben Bu Ay Sürecinde Süper Bir Samsunspor Sitesi Yapıyorum ..,

Başka Yorum Var Mı? Tasarım Hakkında ..

İnşallah 14 Haziran'dakinde Bir Aday ve Güçlü Aday Çıkar ..

HoliganSamSunLu

kardeşim emeğine sağlık bana sorarsan tek isteğim siteye girdiğimizde kırmısı beyaz renklerin insanı etkiliyecek tarzda olması teksas.org demir bir arkadaşımız tasarım olarak gerçekten hariak bir site ama aynısını yap demiyoruz samsunsporlu olarak sen yakışanı yaparsın umarım...

taraftar55

Yani Dediğim Gibi Çok Uzun Bir Süre Ve Grup Çalışması İsteyen Bir Çalışma Olur. php bilen varsa beraber yapabiliriz ben de isterim böyle bir sitemizin olması herkesin gözü bu sitede olmasını isterim ama ben tasarımıma başladım