www.facebook.com'da SamsunSpor Kulübü Grubu

Başlatan edmontdante, 08 Kasım 2007, 00:35:53

« önceki - sonraki »

edmontdante

Şu anda çok popüler olan www.facebook.com da SamsunSpor Kulübü adlı grup oluşturulmuş ve şu anda üye sayısı 865.Grubu oluşturan SEVCAN ALANYURT.Rahmetli ALİ BABA'nın kızı.Siteye üye oldu biraz önce (Sayın admin aktivasyon bekliyor  :lol:  :lol: )O da babası gibi SAMSUNSPOR'lu tabiki.Tüm SAMSUNSPOR'luları gruba üye olmaya  bekliyor.

alWays

acilen davetiye bekliyorum :) gruba üye olmak için :)

timofte

Şahsen Sevcan Hanım'ın "Samsun Spor Kulübü" grubuna üyeyim, ayrıca "Samsunspor" ve
"İddiaya girerim Facebook'ta 100.000 Samsunspor taraftarı var" grupları da tavsiye edilebilir..

King Of The North

yAV BEN DE ÜYELİK almıştım davet göndermişti bir arkadaşım Samsunspor olayına da el atalım sayımız artsın paylaşım çoğalsın.

**KaR6**

Ben de bu konuda elimden geleni cabayı gosteriyorum.. gruba da uyeyim ve sayının artması için ugrasıyorum.. forumda ki arkadaslar adlarını ve soyadlarını yazarlarsa davetiye gonderme sansımız olur.. veya mustafa kar olarak aratıp, uye oldugum gruplardan da bulabilirsiniz..

Tribün_ali

**KaR6**

Alıntı yapılan: "Tribün_ali"Nasıl üye olacaz??

www.facebook.com a girip, ordan uyelik işlemlerini gerceklestirebilirsin.. Herhangi bi davet gerekmiyo bildiğim kadarıyla..

Tribün_ali

ozkan17