www.anadolutaraftar.com arkadaşlar herkez burda bi biz yokuz

Başlatan Çaðrý55, 30 Ağustos 2007, 15:52:00

« önceki - sonraki »

Çaðrý55

http://anadolutaraftar.com/index2.html  buraya üye olun ve samsunsporu yanlız bırakmayın bi samsunlu benim heralde orda tüm taraftarlar burda çabuk olun sahipsiz olmadığımızı gösterelim

Sadece Samsunspor

bi kere daha böyle bir site açılmıştı ve kimse üye olmadı bizim sanal alemde değil stadlarda ve kendi sitemizde sahip çıkmamız gerekiyor bunlarıda yapıyoruz zaten başka siteye gerek yok  :wink:

King Of The North

Alıntı yapılan: "tuqberk"bi kere daha böyle bir site açılmıştı ve kimse üye olmadı bizim sanal alemde değil stadlarda ve kendi sitemizde sahip çıkmamız gerekiyor bunlarıda yapıyoruz zaten başka siteye gerek yok  :wink:

reklamımızı yapmak fena olmazdı hani :wink:
samsunsporlu olmak ayrıcalığın en ayrıcalısıdır.

Çaðrý55

Alıntı yapılan: "tuqberk"bi kere daha böyle bir site açılmıştı ve kimse üye olmadı bizim sanal alemde değil stadlarda ve kendi sitemizde sahip çıkmamız gerekiyor bunlarıda yapıyoruz zaten başka siteye gerek yok  :wink:
kendi sitemizde zaten sahip çıkıyoz orda her takımın taraftarı var bizim olmamızın ne sakıncası var.takımımıza sanal alemdede sahip çıkıcaz buraya üyelik 2 dk.nızı alır  :wink:

King Of The North

Alıntı yapılan: "Çağrı55"
kendi sitemizde zaten sahip çıkıyoz orda her takımın taraftarı var bizim olmamızın ne sakıncası var.takımımıza sanal alemdede sahip çıkıcaz buraya üyelik 2 dk.nızı alır  :wink:

ben de senin gibi düşünüyorum,vakit varsa oraya da yazılır samsunsporluluk ve samsunsporumuz tanıtılır.
bunda bir sakınca göremedim açıkcası.
ben de başka büyük bir sitede takımımızın ve şehrimizin reklamını yapıyorum güzel dostlar edindim hepsine bahsediyorum zaman zaman samsunspor.biz'den.
daha doğrusu biz'den bahsediyorum hepimizden.

Çaðrý55

arkadaşım senin sitenin adını ver bende oraya üye olim  :D  taraftar olarak dışa açılmamız gerektiğini düşünüyorum

King Of The North

Alıntı yapılan: "Çağrı55"arkadaşım senin sitenin adını ver bende oraya üye olim  :D  taraftar olarak dışa açılmamız gerektiğini düşünüyorum

siteye üye oldum sanırım 2.kişiyim samsunsporlu üzüldüm doğrusu mesajımı attım hemen.
benim üye olduğum site 300.000 üyeli bir yer hem Samsunsporlu hem Samsunlularla ilgili başlıklar var
ortama göre kopuyosun.
birazdan linki yapıştıracağım.

King Of The North

celebi

Alıntı yapılan: "Çağrı55"http://anadolutaraftar.com/index2.html  buraya üye olun ve samsunsporu yanlız bırakmayın bi samsunlu benim heralde orda tüm taraftarlar burda çabuk olun sahipsiz olmadığımızı gösterelim

Çağrı, çağrına karşılık vermek lazım.

Çaðrý55

nedense site sıfırlanmış bizde orda olalım dolduralım bizim bölümü battal55 arkadaş epey bişe yapmıştı onlarda gitmiş neyse ii paylaşımlar yaparız orada

King Of The North

benim nick maximum_55 orda haberiniz olsun
bir sürü başlık açtım video falan ekledim.

King Of The North

Alıntı yapılan: "Çağrı55"nedense site sıfırlanmış bizde orda olalım dolduralım bizim bölümü battal55 arkadaş epey bişe yapmıştı onlarda gitmiş neyse ii paylaşımlar yaparız orada

valla o kadar emek verip videolar eklemiştim
yaptığım yorumlar da gitmiş ama her başlığı sıfırlamışlar iyi olmuş çünkü bizim başlık öksüz
çocuk gibiydi artık bundan sonra orda da sesimizi herkese duyururuz.

Çaðrý55

evet herkez eşitlendi artık ben bişeyler koyuyorum şimdi

King Of The North