Teknik Direktör İrfan Buz

Başlatan Kaya, 10 Haziran 2019, 20:23:11

« önceki - sonraki »

ea55

Osman Özküylü varken seninle maceraya atıldık be hocam...

ngonge

İrfan Buz yine de geçen yılki hocalardan 1-2 basamak üsttedir. Ancak Samet Asatekin gibi geçen yıl çıkamamamıza sebep olan bazı oyuncuları (Bu arada işe yaramazların çoğunu yolladığımızı düşünüyorum) yollamak gerekliydi. Hoca da birbirinden farksız birkaç oyuncu ile rotasyon yapmaktan ne yapacağını şaşırdı açıkçası.

Bu lig için iyi bir hocamız var bence, diğer grupta olsak ya da geçen yılki liglerde olsak direkt çıkardık. Ama Manisa gibi ekstra üstün bir takım karşısında hoca değiştirsek de fayda edeceğini sanmam. Belki Manisa'da Serdar, Nizamettin ve Dilaver temposunu kaybederse şansımız ortaya çıkabilir. Bu oyuncular çok iyi bir çıkış yaşadı ama yaşları soru işareti.

Bizim bir şekilde yarışta kalıp elimizden geleni yapmamız gerek. Ne olursa olsun bu sene play off'da bize rakip olabilecek bir takım görünmüyor. Onun için baştan yelkenleri indirmenin anlamı yok. Bu hocayla sezonu bitirmemiz doğru olur.

55_OrHaN_55

Bu saatten sonra yapacağımız en iyi iş devre arasına kadar alacağımız en iyi sonuçları almak ve ara transfer döneminde eksik mevkilere maliyeti ne olursa olsun en verimli transferleri yapmaktır. En azından play off dan çıkalım. Yoksa bu sene de hikaye olacak. Samet, Enes, Guido (eksik mevkiden kastım bunlar) ile olmayacağı aşikar.

ali ihsan

Hoca bende büyük hayal kırıklığı oldu.Taktik manada çok yetersiz.Geçen sene ki Taner taşkın veya İsmet Taşdemir'den bir farkı yok.Yazık.

ali ihsan

İstediği tüm isimler alındı.Tam kadro kampa gitti takım.Sadece Gökhan Alsan geç geldi ama oda hazır geldi.Ama geçen yıl ki oyun şablonundan farklı bir taktik anlayış yok ortada.Hala ideal 11'i bulmuş değil.Zor işimiz zor.

Karabudun

12 Ekim 2019, 23:41:22 #35 Son düzenlenme: 12 Ekim 2019, 23:44:25 Karabudun
Hoca bu ligin üzerindedir ya da altındadır bilemeyeceğim ama bu ligde şu ana kadar iş yapamadığı aşikar. Bana geleceğe dair de umut vermiyor. Her fikre saygılı olmakla beraber Buz'u başarılı bulan arkadaşlar, Buz'un takıma ne kattığını, ne gibi getirileri olduğunu da paylaşsın lütfen.

Geçen sezonki futboldan bir adım öteye geçememişiz, hâlâ aynı yerdeyiz. Yeni transferlerden daha mayası tutan tek adam yok. Diğer taraftan ligin en pahalı kadrosuna sahipsin. Öyle ki en güçlü rakibin senin üçte biri meblağlara kurulmuş ve ilk yedi haftanın sonunda zirvenin dört puan gerisindesin. O da muhtemelen şimdilik, nitekim takım oynamıyor! Namağlup olman mı teselli? Manisa ile içeride berabere kalarak "namağlup" sıfatını da hükümsüz kıldın.

Şayet sezon başında renktaşlarımızın çoğu, Buz'un işinde bu denli iyi olduğunu lanse etmeseydi Buz'u eleştirmezdim.  Sezon başında hakkında söylenenlerin yanından geçemiyor hoca. Benim izlediğim kadarıyla şu vakte kadar Buz'un Taşkın'dan fazlası yok. Ne kalibre farkı var ne menzil.

5trawberry

Sportif anlamda doğruları yapmaya çalışıyoruz diyorsun da Hoca,
Eğer öyle yapmaya çalışıyorsan takımın skorer en iyi adamını kadro dışı değil, ilk 18'e yedek olarak alırsın.
Yani olası bir geri dönüşte tükrük yalama riskini ortadan kaldırmak için kadroya almamak olayın daha farklı boyutu.
Hocanın izlediği maçla, bizim izlediğimiz maç aynı değil galiba. Takım halinde coşkulu oynaman bişey ifade etmiyor. Takım oyunu yok, pas yok, rakibi baskı altına alma yok.

beşnumara

Kavga eden oyunculara ne yaptırım uygulayacaksın bakalım hocam
Merakla bekliyorum
İnşallah cezasız bırakmazsın
Yoksa disiplinsizlikler gırla gidecek

ngonge

Takımda disiplinsizlik meseleleri ciddi bir artış gösterdi. Anlaşılan hocanın dediği gibi aşırı hırsla olabilen basit şeyler değil bunlar. Cezaları da onun değil yönetimin verdiğini düşünüyorum. Öyle olmasa İnegöl maçında ilk fırsatta Kubilay ve Bahattin'den medet ummazdı. Hoca astığım astık havalarda görünüyor ama gerçekte öyle olduğundan ciddi şüphe duymaya başladım.

Stoper

Samet Asatekin'e verilen şansı Onur Eriş'e neden vermiyor anlamış değilim. Oynat 2-3 maç görelim, karar verelim.

55_OrHaN_55

Senin hocalık vasfın yok, sadece iyi gaz veriyorsun ama onunla da bir yere kadar. Gerçekler acı acı yüzümüze çarpmaya başladı. Samet Asatekin'ini al ve git lütfen.

Sadece Samsunspor

Bahattinle ilyasi son2 macdir son 20dk kala aloyorsun maci kazanmak icin. O zaman 11 baslat birakin bu ayar verme islerini. Kimsenin ayar aldigi falan yok.

tyyaman

Mr. Bahane

Kendi kurduğu, iki kamp yaptığı, 10 hafta lig gördüğü, 1 kupa maçına çıktığı takımın sahada başsız tavuk gibi gezinmesi hakkında ne düşünüyor acaba.

Coşku ıııı topu kanatlara ııı baktığınız zaman ııı...

Şovla, göz boyamayla, gurur okşayacak laflarla bir yere kadar. 10. haftayı geçtik, sahada oyun görmek istiyoruz artık.

emre

Sene başında İsmail Başkanımı saymazsak en güvendiğim isimdin.

Şimdi artık sen de herkes gibisin.

ata55

Sen de yalancı çıktın
Sen de fos çıktın