TFF 2. LİG 2019/2020 23. HAFTA | Manisa FK 1 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 10 Şubat 2020, 18:58:15

« önceki - sonraki »

55.hakan

evolution55

muzaffer4

Sol Açık

Tam bir Burak golü oldu.
Burak bugün canlıydı, zemin daha iyi olsa dahasını da yapacaktı bence...

cembaba

GurbetciFanatik

Gooollllllll
1 puan garanti oldu
🤣🤣🤣🤣🤣

Sol Açık

Asist Gökhan Alsan, gol Bahattin Köse. Dip not; pozisyonun başlatıcısı Guido Koçer...

evolution55

eprianu

Hayırlı olsun arkadaşlar. Allah'ın izniyle hem bu maçı bitirdik, hem ligi bitirdik. İnşallah Şampiyonuz :)

Manisa şu dakikadan sonra şampiyonluk yolunda rakibimiz olamaz. Mental anlamda bitmişler, dağılmışlar.

Sol Açık

Bahattin yoruldu, Ahmethan girebilir bence...

Sol Açık

Bizimkiler konsantrasyonlarını kaybetmeye başladılar, biraz da yoruldular ve yok yere golü yedik...

GurbetciFanatik

Bi zahmet artik sampyion olalim yani bu saatden sonra

_SoN_

Son yedeğimiz gereksiz gol dışında, olağan üstü mücadele için tebrikler SAMSUNSPOR.

55_OrHaN_55

3-0 dan sonra biraz cıvıtmasaydık daha da atabilirdik. Yediğimiz gol ikram gibi oldu. Galiba hayatımda seyrettiğim en keyifli maç oldu. Galiba şampiyonuz :D

Sol Açık

Bitime 11 maç kala, 5 puan fark ödeyiz ve ikili averajı aldık. Yani Manisa'dan 1 maç fazla yenilme, 1 maç fazla beraberlik hakkımız var!

Bir aksilik olmazsa, şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım attık.

Nurullah'ı gerçekten çok beğendim. Guido maç içinde çok çok iyi sayılmazdı belki ama sonuç üzerinde çok etkili oldu. Burak Çalık'ı her açıdan çok beğendim. Sadece hızı ve yeteneği ile değil, tecrübesi ve zekası ile de liderlik etti takıma...

Sahada bir şampiyon vardı ve sezon sonuna kadar bu şampiyonu izleyeceğiz...