TFF 2. LİG 2019/2020 23. HAFTA | Manisa FK 1 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 10 Şubat 2020, 18:58:15

« önceki - sonraki »

Raqua55

Final macini kazandik mi? Hala inanamiyorum. Allahhimm ruya gibi

55_OrHaN_55

Samsunspor takımı, kendisine denk gibi gösterilmeye çalışılan Manisa takımını silindir gibi ezdi geçti, adeta "Burada kral benim!" diye haykırdı.

Raqua55

10 yilda bir final maci kazaniyoruz onuda isden dolayi seyredemedim allahim sukurler olssunn. Aglamakli bir durumdayim insallah sezon sonu ciflikteki kutlamalari gorucez

Ekrem

Şampiyonluk bizimdir. Kafalar nasıl rahatladı. Üstümden bir yük kalkmış gibi hissediyorum 😀😀😊👍👍😎😎

Sadece Samsunspor

2.golden son stadda çıt yok ip gibi dizildiler haydutlar. eze eze yendik dağıttık bitirdik fişi çektik

55_OrHaN_55

Tribün Dergi forumu da keyifle okudum. Manisalının biri maçtan önce "Rahat geçer, kazanırız." yazmış. Bizim arkadaşlardan biri maçtan sonra "Manisalı arkadaş, nasıl, beklediğin kadar rahat geçti mi?" diye yazmış. Epey güldüm doğrusu :)

seskat

_SoN_

Ertuğrul hocanın çıkardığı kadroda, (muhsin-farhat,gökhan alsan) orta saha üçlüsü, mücadeleci ve pes etmeyen yapılarıyla bize bu zor zeminde neredeyse ilaç oldu, allah yüzümüze güldü, zeminin bu şekilde olması ile beraber orta sahadaki mücadeleyi hep biz kazandık,( bu zemin, bu şekilde futbol bize yaradı) neredeyse rakibi ezdik, ilk yarı zaten rakip pes etmişti bence, ikinci yarıda bu orta sahadaki güçlü oyun, kanatlarda özellikle gizli kahraman guido ve burak çalıkla bize fırsata dönüştü, manisa karşısında bu 11 in orta sahada kazandığı maçı kanatlarımız ve ileride söylediğimiz bahattin taçlandırdı.

Bu maçı diğer yorumlarda söylediğim gibi önce hoca faktörü kazanmıştır, daha sonra hocanın tercih ettiği güçlü mücadeleci kadro, ilk yarıda hiç oynamadığı yerde oynayan ercan dahil oyuncu kadrosu hak ede ede rakibi oraya suya hapsetmiştir.Bunun için özellikle hocaya, daha sonra dişe diş, kana kan oynayan tüm oyuncularımıza sonsuz teşekkürler. Bu şekilde kim ne derse desin bu takım şampiyon olacaktır.

Elindeki kadroyu maçın zorluğuna, şartlara göre devamlı değiştiren Ertuğrul hocada kalitesini resmen kanıtlamıştır. Kubilay'ın ve Atabey'in oynadığı maçlarda olacak onlarda zamanı geldiğinde şovunu yapacaktır, ama asıl olan kadro tercihlerinin doğru yapılmasıdır ve bunun resmen kitabı yazılmıştır.

Manisanın attığı golü resmen çok kısa süredeki disiplinden koptuğumuz için biz hediye ettik, o gölü atmasalarda tamamen havlu atmış olacaklardı, ama şimdi en azından birkaç maç daha ilk sıra için elinden geleni yapacaklardır, o gölü yemeseydik mükemmel olacaktı.

Önümüzdeki hafta içinde yine bizim istediğimiz sonuçlar çıktı, amed sportif maçını kazandı ve rahat bir konuma doğru attı kendini, bizim maç bu yönden daha rahat geçecektir. Rakibimizin oynayacağı konya maçı ise daha önemli bir hal aldı, konya kendi evinde manisadan puan yada puanlar alabilir, bulunduğu konum gereği bunu zorlayacaklardır. Bu şekilde önümüzdeki haftalar içinde güzel haberler vermiş olim.

Biz yavaştan Çiftlik Caddesi için kendimizi hazırlayalım, dün gece rüyama kadar giren direkleride ilk yarada yaşamış oldum :)

Özetle, bu ne güzel bir Cumartesi :)

jean

Allaha sukurler olsun yzun sure sonra final macini kazandik hemde rahat sekilde vede deplasmanda son haftalardaki kotu oyunumuzdan dolayi umudum yoktu beraberlige raziydim harika bir sonucla donuyoruz manisa gibi transfere harcayan takimin birazda stada yatirim yapmasi lazim cok kotu stad neyseki agir zemine ragmen yendik hâta insaallah yapmayiz sampiyon oluruz

evolution55

55_OrHaN_55

Manisa kebabını da ilk defa duydum ama epey lezzetli olsa gerek :D

evolution55

Bu arada caner ferhat guido cezalı amed maçında

Bu maça denk gelmesi de iyi oldu sanki

Stoper

Sadece Samsunspor

kavak_55

Tü takımı seyirciden ,Hocamızı özellikle bazı oyuncularda neden ısrar ettiğini bu maçta anlamış olmakla beraber tebrik ediyorum . Oyuncularımızın hepsini ayakta alkışlıyorum, büyük başkanı da ayrıca tebrik ediyorum. Çok Şükür şampiyonluk yolunda çok çok büyük adım atmış olduk. Bundan sonra ki tüm maçlara tek bakıp teker teker tüm maçlarımızı alarak şampiyon olacağız inşallah. ALLAH ın izniyle