SamsunCell

Başlatan fatih55ankara, 10 Mart 2010, 17:10:43

« önceki - sonraki »

Ajan

Alıntı yapılan: feveran - 16 Aralık 2011, 22:48:06
ekranda samsuncell yazacak daha ıyısı varmı ayberk avealı ısentelden olur müşterı hızmetlerını arıcksn

Sadece adından dolayı alınır diye belirttim zaten yoksa Galip Öztürk'ün maaşlı personeli olarak çalışan Haluk Tan'ın yapacağı bir kampanya sadece Galip Öztürk'ün temliklerini karşılamaya yarar.

Ayberk

Alıntı yapılan: feveran - 16 Aralık 2011, 22:48:06
ekranda samsuncell yazacak daha ıyısı varmı ayberk avealı ısentelden olur müşterı hızmetlerını arıcksn

Olmadı işte abi :o

HoliganSamSunLu

neden samsuncell yazmayacakki diğerlerinde yazmıyormu ?

ismail55

gençler samsuncell konusundaki düşüncelerinizi alabilirmiyim.2 hattımı taşıdım.nasıldır bi de sizlerden dinleyelim

Ertuğrul Sağlam

Konuyu alevlendirelim. Herturlu destek zamani....

lato

bende Samsuncell'e taşıdım hattı hatta kız arkadaşımın numarayı da taşıttım baskıyla :D Benim hat Türkcell'di başka hatta geçiş olduğu için 250 dk her yöne konuşuyorum 250 smsim var ve kız arkadaşımla sabahtan akşama bedavaya konuşuyorum. çok mesaj atmayan bir insan için ideal eskiden 30 40 tl ödediğim oluyodu aylık şimdi taş çatlasın 17tl fln ödüyorum. mesaj atmayı seven arkadaşlar da aveanın 9 10tlye sms kampanyalarını yapabiliyorlar yine bu yüzden tavsiye ederim kulübe katkısı oluyordur umarım şimdi sırada annemle babam var onları ikna turlarım hala sürüyor ;D

mehmet yılmaz

Ben de doğum günü nedeniyle oğluma aldım Samsuncell. Sonu 55'li çok güzel de bir numara buldum :) 250 dk + 1000 mesaj 15 TL. Çok ideal bir tarife onun için.

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Ağustos 2012, 01:56:39
Ben de doğum günü nedeniyle oğluma aldım Samsuncell. Sonu 55'li çok güzel de bir numara buldum :) 250 dk + 1000 mesaj 15 TL. Çok ideal bir tarife onun için.

2 seneye o mesajlar yetmez ona :)

doðan

Arkadaşlar SAMSUNCELL samsunspor a önemli bir destek oluştura bilir , geçmiş dönemlerden hatrı sayılır bir rakam elde edilmiş ...

Sioux

Samsuncell hala devam ediyor mu?

ismail

aveanın sitesine girip baktım geçenlerde devam ediyor. eğer hala kulübe katkısı varsa bende taşıyacağım?

cgr

Alıntı yapılan: Sioux - 28 Aralık 2012, 18:29:03
Samsuncell hala devam ediyor mu?

SamsunCell "Şampiyon Tarife" ile devam ediyor bildiğim kadarıyla...

20 TL yüklemeye ;

Samsuncell hatlarıyla aylık 2000Dk.
Yurt içi her yöne : 2 dk / 20krş
SMS : 41,5 Krş

brigand

Paket tarifede bir iptal var mı bilmiyorum ama sitede yer alıyor hala. 5 - 6 takım daha var bizimle beraber.