samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

usare

Duygusal davranma oruç...  :deli:

kamuri

ORUÇ GENE ABİ SENİN VURDUĞUN  TOPLAR NASIL GİDİYOR SON ANDA DONUYOR FELAN DEDİĞİN GUNLERİ UNUTMA AMA BU SEFER DEFANSTA OYNAYACAM CANERLE ;D

orucreis

Alıntı yapılan: kamuri - 02 Kasım 2012, 12:19:36
ORUÇ GENE ABİ SENİN VURDUĞUN  TOPLAR NASIL GİDİYOR SON ANDA DONUYOR FELAN DEDİĞİN GUNLERİ UNUTMA AMA BU SEFER DEFANSTA OYNAYACAM CANERLE ;D

ne kadar üzüldüm fırtına sol açık  ;D ;D

kalptenþimþek

bu hafta çakılı defans gçrevi verdiler..başkanı elle kolla idare ederiz artık yalnız gençler tekmelikle gelmeyi unutmasın.. :(

maraton

Gencler olarak sopa bıçak emanet ne varsa getirin birader bu isin sonu bu moruklar morga bizde karakola.. O kadar ağır koyarsan adamlar hazmedemedi iste ben dedim o kadar atmayalım diye  ::)

kalptenþimþek

moruklar! tanıdık bir esnafta mevcut..küçük tüplerde biber gazı var elinde.. neolur ne olmazi siz yine de cepli şortlarla gelin halısahaya, maçta dağıtacağım.. :--*

babasamsunlu

ya ne emaneti bilader. bilek denen yürek denen bişey var.
bilmem anlatabildim mi ;)

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Kasım 2012, 20:44:43
ya ne emaneti bilader. bilek denen yürek denen bişey var.
bilmem anlatabildim mi ;)
büyüksün buba!!vurduğun gol olsun inşallah >l<

##kdc##

Şimdi moruklar düşünsün. fıtı fıtı

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Umut - 02 Kasım 2012, 23:22:57
ben şimdi yarın kaleye geçmesem desem nası bi tepki alırım acaba ?  :o sol elimde iki parmağımın arasında acayip bişe oldu açamıyorum parmakları ya alerji ya da mantar eldiven taktıgımda da daha beter bi hal alır aynı şey geçen yıl da başıma gelmişti. oyunda oynayabilirim ama kabul ederseniz az çok iş görürüm.  :)

sen önce son 3 sayfayı bir baştan oku, ondan sonra sıkıyorsa gelme derim umut.
zaten rahat ol, kaleye şut bile çekemeyecekler bu maçta ;)
bekliyoruz fıtı fıtı :)

FaTiH_HaN

Umut ne hayaller kurmuştu, çalımlar atacak, şutlar çekecekti, ikiye birlere girecekti, ilerde basıp defansa göz dağı verecekti  :(

orucreis

umutum geçsen de bir geçmesen de.maçın sonucu belli  ;D ;D ;D

orucreis

özkan

Bu maça bilet alınıp gidilir  >l<

mehmet yılmaz

atakum tayfası, ben şehirdeyim
dönüşü beraber yapabiliriz