Ve ANADOLU resti çekti ..

Başlatan þirinler_1965, 14 Haziran 2005, 17:00:33

« önceki - sonraki »

jean

cok haksizlik yapiliyor fransada tum takimlari maci televizyon veriyor ayni digiturk benzeri kanal var tum takimlari yil boyu maclarini veriyor biz ise yilda 6 defa bakabiliyoruz

samsun216

Alıntı yapılan: "samsunkopat"arkadaşlar bu noktada bir yanlış anlaşılma olmus..samsun216 nickli arkadaş tersten olayı anlatmış; ironi yapmış..sonunda sildiğim cümlesinden bunu anlardınız ama küfür içerdiği için sildim..yanlıs anlasılmasın..

bu acıklamdan sonra sinirlerini germememi rica edenlerden özür bekliyorum.

Amsterdamli

Kardesim sitede kufur ettiginden dolayi sen kimden ozur diledin? Ne gerek varki kufurlu yazi yaziyorsun. Yazmasaydin yazin silinmezdi sende yanlis anlasilmazdin.

samsun216

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Kardesim sitede kufur ettiginden dolayi sen kimden ozur diledin? Ne gerek varki kufurlu yazi yaziyorsun. Yazmasaydin yazin silinmezdi sende yanlis anlasilmazdin.

ben kufurlu bi şey yazmadım zaten.ayrıca sana noluyo.senden mi özür istedim.ayrıca benim laflarım kimseyi hedef almamıştı niye özür diliyim

curva55

Sen önce benden özür dile...

salihcakir

yani bravo; tam birlik olmamız gereken döenm;ama biz gene birbirimize düşüyoruz. tamam kimden ne sebeple özür dilenecekse ben özür diliyorum. ama lütfen samsunsporun desteğe ve birliğe en çok ihtiyacı olduğu şu dönemde enerjimizi bu yönde harcayalım. bakın samsunspora destek için bir yürüyüş düzenlense nasıl olur fikri ortaya cıktı; ama .biz hiç oralı olmadık..olumlu veya olumsuz bir şey söylemedik..

Rentboy

sevgili samsunkopatın dediğini açıklayacak bir hikaye size
cehennemde her ırkın başında iki zebani duruyormuş türklerin başında ise hiç zebani durmuyormuş.bunun nedenini sormuşlar.
-her ırk birlik olup kazandan çıkarken zebaniler geri atıyorlarmış kazana.ama gel gelelim türklerden biri tam kazandan çıkacakken alaşağı ediyorlarmış.ee zebani haklı ne gerek var başımızda zebaninin beklemesine...

samsun216

samsun216

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"sevgili samsunkopatın dediğini açıklayacak bir hikaye size
cehennemde her ırkın başında iki zebani duruyormuş türklerin başında ise hiç zebani durmuyormuş.bunun nedenini sormuşlar.
-her ırk birlik olup kazandan çıkarken zebaniler geri atıyorlarmış kazana.ama gel gelelim türklerden biri tam kazandan çıkacakken alaşağı ediyorlarmış.ee zebani haklı ne gerek var başımızda zebaninin beklemesine...

arkadasım zaten  samsunu ayrı tutarak bahsettiğin duruma düşmüş oluyorsun.amacın türk futbolunun kazanması olsa eyvallah ama böyle samsunspor fanatizmini kusur bakma ama anlattığın hıkayeyle sana uygun olduğunu düşünüyorum.