SAM-SEV e mail BAYRAK kampanyası için

Başlatan þirinler_1965, 21 Eylül 2006, 13:47:07

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

samsun spor egitim ve tanıtım vakfı olan sam-sev e şehirin belli işlek yerlerine samsunspor bayragı asılması için mail atalım

adresi ben veriyorum sam sev başkanı

sadisubasi@denizeczaneoptik.com

herkes atsın samsunspor için arkadaşlar

BİR TAKIM DÜŞÜNÜN ŞAMPİYONLUAG OYNUYOR VE ŞEHİRDE BİR TANE BAYRAK YOK

gyuksel55

ben gönderdim İnşallah bir yararı olur

akınyılmaz

inşallah samsunda o ruh tekrar canlanır.

supporter

mail atalım ben de bir tane atıyorum hemen şimdi.

HIRÇINLAR

slogan   HER YERE SAMSUNSPOR BAYRAĞI  olsunmu arkadaşlar

gyuksel55

helal olsun sadi subaşıya bide teşekkür maili atmak lazım şimdi.bayrakları asmakta bende yardımcı olmak isterdim ama çalışıyorum kusura bakma cico şimdiden kolay gelsin çiftliğe asarsınız inşallah.

hasselbaink

ben e mail attı özellikle OTOGAR ve HAVA LİMANI gibi uğrak yerlerine asılmasını rica ettim. Dışardan gelenleri Samsunspor bayrağı karşılamalı!

yönetici

Sadi Subaşı Samsun'a ve özellikle onun en büyük değeri olan Samsunspor'a düşkünlüğüyle tanınan, kentlilik bilincinin yayılmasına öncülük eden bir isim. Gönderilen maillere olumlu cevap vermesiyle bunu bir kez daha gösterdi. Bu konudaki olumlu gelişmeleri bekliyoruz.

akınyılmaz

gercekten bu ortamda gerekli bir çalışma.

Tribün_ali

ya gönderemedim hata oluştu diyor nasıl gönderecem  y

gyuksel55

sadece mecidiyeyemi asılacak? geçen sene çiftliğe bir bayrak asılmştı uzun süre orda kalmıştı samsunluyum samsunsporluyum yazıyodu galiba benim çok hoşuma gitmişti.o bayrak veya buna benzer yazılı bir bayrak asılırsa çok güzel olur.

Ladikli

çok güzel olur.ligin son haftalarına doğru caddelere,sokaklara,bayrak asıp reklamlarını yapan belediye başkanları şimdi nerdeler,niye destek olmuyolar takıma niye sahip çıkmıyolar.takım düşerken bile reklamlarını iyi yaptılar ama yemezler.