Burhan Kadro Dışı

Başlatan **KaR6**, 21 Ekim 2009, 15:14:15

« önceki - sonraki »

kuzey55

Burhan Coşkun affedildi
Samsunspor 1 haftalık tatilini Antalya Hane Otelde yoğun tempoyla çalışarak geçirecek. Kadroya yönetimin affettiği Burhan Coşkunda katılacak.

yapılan hatalardan birisi burhanın kadro dışı kalması ve diğeri ise serkan eyüpoğlu ve turgayın kesilmesi oldu bence.isabetli bir karar olmuş.çünkü gördükki chelidze ve tek başına hakanla olacak iş değil bu.

55.hakan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 10 Kasım 2009, 12:25:31
Burhan Coşkun affedildi
Samsunspor 1 haftalık tatilini Antalya Hane Otelde yoğun tempoyla çalışarak geçirecek. Kadroya yönetimin affettiği Burhan Coşkunda katılacak.

yapılan hatalardan birisi burhanın kadro dışı kalması ve diğeri ise serkan eyüpoğlu ve turgayın kesilmesi oldu bence.isabetli bir karar olmuş.çünkü gördükki chelidze ve tek başına hakanla olacak iş değil bu.

evet Burhan mücadele bakımından zayıf ama son vuruşlarda bitirici belediye maçında kaçan pozisyonları gol yapmıştı hele Turgay'ın pozisyonunu

YaşarDoğu

Burhan mı son vuruşlarda bitirici ???? ???

kuzey55

10 Kasım 2009, 12:39:19 #33 Son düzenlenme: 10 Kasım 2009, 12:40:38 kuzey55
tam tersi mücadelesi iyi adam eksiltebiliyo son vuruşları beceriksiz.ama şu durumda ona ihtiyacımız var kesinlikle.

55.hakan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 10 Kasım 2009, 12:37:49
Burhan mı son vuruşlarda bitirici ???? ???
En azından karşı karşıya taça atmıyor yetmez mi yeterli değil ama kötünün iyisi işte

YaşarDoğu

Antep maçında o pozisyona girecek en son kişi Turgaydı, Turgaya göre kıyaslarsan bitirici ama genel forvet anlamında bakarsan fos.

Akyol

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 10 Kasım 2009, 12:53:15
Antep maçında o pozisyona girecek en son kişi Turgaydı, Turgaya göre kıyaslarsan bitirici ama genel forvet anlamında bakarsan fos.
futbolcularımızın hepsi bitirici! SAMSUNSPOR'umuzu bitirdiler >:(

55.hakan

10 Kasım 2009, 13:00:53 #37 Son düzenlenme: 10 Kasım 2009, 13:01:55 hakanelgun
takımdaki olanlar içinde diyorum zaten kimle kıyaslayacaksan takımın içindekilerle...forvet anlamında fos diyorsun bana
göre takımda hiçbir forvet doğru dürüst forvet değil...Elimizdekilere bakarsak gol pozisyonlarını değerlendirmede Burhan'ı daha avantajlı görüyorum

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: hakanelgun - 10 Kasım 2009, 12:33:23
evet Burhan mücadele bakımından zayıf ama son vuruşlarda bitirici belediye maçında kaçan pozisyonları gol yapmıştı hele Turgay'ın pozisyonunu

Takım içinde kıyaslamayı kendin yapmışsın.Bir oyuncuyu kıyaslarken mevkisine göre kıyaslaman gerekiyor.

Burhanı Turgaya göre bitiricilik olarak kıyaslarsan tabiki Burhan derim.Ama genel anlamda

dedim.

55.hakan

Neyse sonuçta son 6 maça bakarsak gol bulamamışız Hakan Akman çabalıyor Chelidze birşeyler yapıyor pas alamıyor diyoruz kimden medet umacağımızı şaşırdık.Tekrar söylüyorum Burhan'da yetersiz..Ancak Bolu maçından bu yana gol bulamıyor bu takım bir değişiklik şart ilerde

YaşarDoğu

10 Kasım 2009, 13:38:02 #40 Son düzenlenme: 10 Kasım 2009, 13:41:19 YaþarDoðu
Sene başında bir haber çıkmıştı ve hepimiz biistisna şaşırmıştık.Neydi o haber , Volkan ile Burhan Kadro dışı diye sürmanşetten vermişlerdi gazeteler.

Şimdiye kadar olan gelişmeleri şöyle yorumlayalım.

Transfer in bitimine kadar tahta ile bizi oyalayan yönetim son dakikada bulduğu 13 tane süper yeteneği külübümüze hediye etmişlerdi.Şimdiye kadar 13 tane alınan futbolculardan 2 tanesi Eray ve Süreyya yı yeterli bulmadıgımızdan sözleşmelerini fesh ettik ve gönderdik.Bu adamları izleyenler yeterli gördükleri neydi?(Fotokopi parasını cebimizden veriyoruz diyenler bu iki tane futbolcununda lisans çıkarma paralarınıda inş. ceplerinden vermişlerdir ki zannetmiyorum.)Tabi alınan 13 tane adama aldanan yönetici büyüklerimiz takım içinde en yüksek ücretleri ceplerine indiren Volkan ile Burhanı göndermek istemişler hatta basına yansıyınca yanlış anlaşılma diye de ertesi gün söyleyişileri yayınlamışlardı.Zaten hiç bişey bizim bildiğimiz gibi de değildi.

Aslında Burhanı ve Volkanı gönderip , imza için 5-10 lira verip aldıkları 13 tane adama aldanmışlardı.Sene içinde Burhanı kadro dışı bırakmışlar geçtiğimiz günlerdede bir yönetici büyüğümüz Volkanla görüşüp sana sene başında dediğimiz parayı veremiyporuz, devre arasında kendine takım bul deme gafletinde bulunmuşlardır.Saatler o zaman Buca maçını gösteriyordu.Burhan kadro dışı kalmış Volkan ise yedekti.Takımı doğru düzgün atağa kaldırabilen tek kişi olan Volkanı göndemekte neydi?Buca maçından sonra Volkanın gözle görülür büyük bi düşüş var acaba neden?

Sen futbolcuya güle güle de sonra ah canım ah cicim de , yemezler aslanım yemezler....

55.hakan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 10 Kasım 2009, 13:38:02
Sene başında bir haber çıkmıştı ve hepimiz biistisna şaşırmıştık.Neydi o haber , Volkan ile Burhan Kadro dışı diye sürmanşetten vermişlerdi gazeteler.

Şimdiye kadar olan gelişmeleri şöyle yorumlayalım.

Transfer in bitimine kadar tahta ile bizi oyalayan yönetim son dakikada bulduğu 13 tane süper yeteneği külübümüze hediye etmişlerdi.Şimdiye kadar 13 tane alınan futbolculardan 2 tanesi Eray ve Süreyya yı yeterli bulmadıgımızdan sözleşmelerini fesh ettik ve gönderdik.Bu adamları izleyenler yeterli gördükleri neydi?(Fotokopi parasını cebimizden veriyoruz diyenler bu iki tane futbolcununda lisans çıkarma paralarınıda inş. ceplerinden vermişlerdir ki zannetmiyorum.)Tabi alınan 13 tane adama aldanan yönetici büyüklerimiz takım içinde en yüksek ücretleri ceplerine indiren Volkan ile Burhanı göndermek istemişler hatta basına yansıyınca yanlış anlaşılma diye de ertesi gün söyleyişileri yayınlamışlardı.Zaten hiç bişey bizim bildiğimiz gibi de değildi.

Aslında Burhanı ve Volkanı gönderip , imza için 5-10 lira verip aldıkları 13 tane adama aldanmışlardı.Sene içinde Burhanı kadro dışı bırakmışlar geçtiğimiz günlerdede bir yönetici büyüğümüz Volkanla görüşüp sana sene başında dediğimiz parayı veremiyporuz, devre arasında kendine takım bul deme gafletinde bulunmuşlardır.Saatler o zaman Buca maçını gösteriyordu.Burhan kadro dışı kalmış Volkan ise yedekti.Takımı doğru düzgün atağa kaldırabilen tek kişi olan Volkanı göndemekte neydi?Buca maçından sonra Volkanın gözle görülür büyük bi düşüş var acaba neden?

Sen futbolcuya güle güle de sonra ah canım ah cicim de , yemezler aslanım yemezler....

Bu yönetim neyi doğru yaptı ki herşeyi yüzlerine gözlerine bulaştırıyorlar

Ollivanders

bu yonetimin en iyi sey istenmedikleri yerde durmak. Bunu cok iyi beceriyorlar

bluegreen55

10 Kasım 2009, 19:37:52 #43 Son düzenlenme: 10 Kasım 2009, 19:38:37 bluegreen55
Valla Burhanın nasıl oynadığını tam sizin kadar tahmin edemiyorum ama bazı oyuncular iyi oynamıyor gibi gözüksede takımının pozisyon yaratmasına rakip takımın defansının dağılmasına vb neden olarak takıma görünmeyen üst düzey faydaları olabiliyor. Bizim takımın Burhansız  maçlarını izledik ve gördüğüm forvetsiz oynnadığımızdı. Topu rakip sahaya götürmek için mutlaka paslaşarak gidip paslaşarak gol atmamız gerekiyodu.Atamadıkta zaten. Bence Burhan bu işe yarıyor farkında değiliz ama görün belki Burhan gol atamıycak ama Hakan Akmanın pas vermese bile gol atmasına neden olacak Erciyes maçında. Hayırlı olmuş...

**KaR6**

şimdi de volkanı kadro dısı bırakmışlar sanırım..