Kalpar, Transfer Listesini Verdi

Başlatan ali ihsan, 10 Kasım 2009, 14:39:19

« önceki - sonraki »

lucarelli

2 stoper, 1 sol bek, 2 ortasaha ve 1 forvet gerekli bunlara ek olarak Adem ve Okan hariç Turhan'ın getirdiği tüm adamlar ile malum arkadaşların da takımdan bir an önce gönderilmesi gerekli. Sağlam bir revizyon lazım. Bu sayede takım kuvvetlenirken bir miktar sorundan da kurtulunmuş olur. 

babasamsunlu

Alıntı yapılan: atakan - 10 Kasım 2009, 17:41:54
bizde sorununun sadece para olmadığını biliyoruz.
sorunları değilde çözümleri sorsaydın keşke...

Dostum çoğumuzun bilmediği şeyler diye düşünüyorum..en azından ben sadece parasızlık ve parasızlığın getirdiği sorunlar olarak biliyorum.. çözüm ise  klübün lav edilmesi olarak söyleniyor..zaten ben değil muhabbeti bir müşterim yapmışş..oda içinden ne gelmişse samimi olarak söylemiş...

gozgoz yýlmaz

Bize normal bir başkan
Güvenilir bir 2. başkan
Tecrübeli ve az konuşup, çok iş yapan bir genel sekreter ile takımdaki kangreni oluşturan, diğer futbolcuları da huzursuz eden Sefa, Sercan, Turgut kurulu düzenini bozacak, onları serbest bırakacak bir irade lazım...

Diğerlerine çok da gerek yok.

senol55

berusa55

Sayın Kalpar o listenin en başına nitelikli yönetim yazsaydınız çok iyi olurdu. Yoksa verdiğiniz liste boşa gitti gibi.

babasamsunlu

Ollivanders

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Kasım 2009, 18:01:29
Bize normal bir başkan
Güvenilir bir 2. başkan
Tecrübeli ve az konuşup, çok iş yapan bir genel sekreter ile takımdaki kangreni oluşturan, diğer futbolcuları da huzursuz eden Sefa, Sercan, Turgut kurulu düzenini bozacak, onları serbest bırakacak bir irade lazım...

Fecr_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 10 Kasım 2009, 18:10:29
Sayın Kalpar o listenin en başına nitelikli yönetim yazsaydınız çok iyi olurdu. Yoksa verdiğiniz liste boşa gitti gibi.

dedigin gibi yapmis herhalde, yönetim istifasini verdi hemen   :D

Kaya

Bu takıma ben hoca olsam en az 11 tane transfer isterim düşünsenize şu an ki kadromuzdan kaç tane futbolcuya futbolcu denebilir ki taş çatlasın 5 bilemedin 6 oyuncu

Turuncu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Kasım 2009, 18:01:29
Bize normal bir başkan
Güvenilir bir 2. başkan

aynen abi defans lazım kesin kocaeli ile biz ligde en fazla gol yiyen takımız  :(

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Kasım 2009, 17:32:59
Geçen gün bir müşterim yemekte Yücel Uyar hoca ile sohbet etme şansı bulmuş..Ne olacak bu hal hocam demiş..Yücel hocanın sözlerini noktası virgülüne dokunmadan yazıyorum..

-hocam yelpazeyi kapattığın zaman tek bir parça görünür..ama açtıkça genişler..sorun çok fazlla...

Samsunsporun tek derdi para değil demek istemiş hoca..içerde sorunun çok fazla olduğunu sadce parayla çözülemeyecek sorunlar olduğunu söylemiş...

yorum yapmak bile istemiyorum..Yücel hoca düzgün insandır boş konuşmaz diye biliyorum..Allah hakkımızdan hayırlsıını versin...bu küme düşmek bile olsa!! :(:(

Bende Yücel Uyar'ı çok düzgün insan olarak biliyorum veya biliyordum ne zamanki Samsun amatöründe ve Samsunspor Altyapısında ne kadar söz sahibi olduğunu ve neler yaptığını öğreninceye kadar. Yücel hoca ile konuşma fırsatım olsa ona üç şey sormak isterdim.

1-Samsunspor altyapısında işleyen torpil çarkına nezaman son verilip hak edenler Samsunspor altyapısında oynayacak?
2-Kadıköyspor'a yapılan ayrımcılığın sebebi ne?
3-Fenerspor'un ne gibi başarısı var'da veya Samsunspor A2 takımına alınan 5 tane fenersporlu futbolcu ne gibi başarı gösterdde A2 takımına alında bunların alınmasında sizin ne gibi katkınız oldu?

erdem

listeyi kime verdi ki? yönetim istifa etmedi mi dün? valiye mi verdi transfer listesini: )

babasamsunlu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 10 Kasım 2009, 23:36:23
Bende Yücel Uyar'ı çok düzgün insan olarak biliyorum veya biliyordum ne zamanki Samsun amatöründe ve Samsunspor Altyapısında ne kadar söz sahibi olduğunu ve neler yaptığını öğreninceye kadar. Yücel hoca ile konuşma fırsatım olsa ona üç şey sormak isterdim.

1-Samsunspor altyapısında işleyen torpil çarkına nezaman son verilip hak edenler Samsunspor altyapısında oynayacak?
3-Fenerspor'un ne gibi başarısı var'da veya Samsunspor A2 takımına alınan 5 tane fenersporlu futbolcu ne gibi başarı gösterdde A2 takımına alında bunların alınmasında sizin ne gibi katkınız oldu?

Dostum gerçekten bende senin gibiydim...düzgün oalrak biliyordum ama amatörün  iç yüzünü erçekten bilme şansımız yok..ben bi aralar  A  takımda hoca yokken alt yapıdan sorumlu hoca Yücel hocaydı İsmail başkan döneminde..Çok ismi zikredilince Büyük başkan "Yücel hoca çok kritik bir görevde o Samsunspor a bu görevde  çok daha büyük hizmetler verecek o yüzden şuan ki görevinde kalacak" dediğini dün gibi hatırlıyorum..bu yüzden de hep sempatiyle bakardım...
ama dediklerin doğruysa  çok kötü birşey ki sende boş konuşacak biri değilsin..
yazık valla...kimlere güveniyoruz...

kuzey55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 10 Kasım 2009, 23:36:23

kadıköyspor başarılarıyla isim yapmış bir takım.ama süper amatörde oynamıyo.altyapıdan yetiştirdiği gencleri ankaraspor ve kayserispor başta olmak üzere birçok süper lig takımı izleyip alıyor.ama samsunspor yönetmi ve altyapı hocaları burnunun dibindeki adamlardan faydalanamıyor.kayserispor genç oyuncuları piyasaya sürüp trilyonları götürüp süper ligde zirveye oynarken biz neden buralardayız bu en basit örneği.bu şehirde herşey dost-ahbap ilişkisiyle yürüyor.baknız kadromuzdaki oyuncular kişilik ve yetenek bakımından bu takımda oynamayı kaç tanesi hakediyor acaba.biz potansiyelimizi ve değerlerimizi kendimiz bitiriyoruz kullanmayı bilmiyoruz...

jean

kimseyi alamayiz bu kadroyla devam