2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

King Of The North

toplama takımla başarı gelmez diyor ama geçen yıl osmanlıspor kiralıklarla şampiyon oldu yeterki inansınlar, finale kadar gel finalde hiçbir varlık gösterme olacak iş değil.

nomak55

Bu adam iyi bi hava yakalarsa taraftarla iyi bir uyum oluşturabilir çok hırslı bi adam inşallah çok daha iyi olur umutluyum.

sadece55

En azından kenarda bir duruşu olabilir.Erhan gibi kuzucuklarım diye bağırmaz.Takım da biraz disiplin olur.Ama aciliyetten transfer yapmalıyız.

bayfa55

19 kişiyle idman yapıyormuşuz.Eskişehirden gelen Semihte geri gönderilmiş. İyi transferlere ihtiyacımız var.

Jnr.Serkan

Genclerde son durum hakkinda net bilgisi olan varmi ? Kemal Ercan ve Mehmet Yilmaz  ozellikle

nomak55

Dediği gib gençler kendini gösterirde oynatırsaaaa o zaman muhteşem olur bizim açımızdan inşallah olur

CoRaqLi55

Hazirlik maclarindan hiç birinin takımın durumunu gösterecek duzeyde olmadigi dusunuyorum.Bize takım hakkinda fikir verebilecek tek maç rize maçı olacaktır.Ondan sonrada ligin başlamasına 1 hafta kalıyor.Transferleri o ara yapmamız lazım.

samuray

yiyne her sezon oldluğu gibi transferleri tamamlayamadık bir türlü önümüzdeki hafta lig başlıyor k.sabri bayraktar m.yılmaz halil ibrahim gönderilecekler miş yine ilk haftalar kriz geçirecez gibi sanki de inşallah yanılan ben olurum

Ölümüne_Samsunspor

Ben Ümit Özat'a güvenmeye başladım adam kulübü tam anlamıyla benimsemiş uzun yıllar burada kalcakmış gibi inşallah başarılı olur

bayfa55

Musa Sinan Yılmazer'i Karabükspor kiralamış.Erciyes' ten eski oyuncumuz Murat Yıldırım'ı da istiyorlarmış. Bu sene bayağı takım kafaya oynayacak öyle gözüküyor

Ertuğrul Sağlam

Antremanlarda Kone'yi izledikce Ekigho'ya icim daha cok isiniyor. Bu karaoglan bomba yaa. Macta nasil olur bilmiyorum ama yazik buna verilen paraya.
Ayrica Zola'yi da pek begenmedim cok tutuk gozukuyor insallah mac performansi farkli olur...

bayfa55

Taha'nın uzun süre olmayacağı bir orta sahada Zola' da kötü çıkarsa eyvah derim.

beşnumara

Yabancı kontenjanı kone gibilere harcanmaz. Bence onu da gönderirler yakın zamanda.

ugrass

Anlaşma imzalanmadı mı koneyle nasıl göndercekler?

beşnumara

Anlaşma imzalanan oyuncular sezon içinde nasıl gönderiliyorsa öyle ;)