2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

Raqua55

Artık taraftar yoruldu.Artık tepki koyma vaktidir.Kime güvendiysek   patladık.Emin Kara güvendik başımıza Adnanı getirdi üstüne 55 numara giydi kaptanlık yaptı. Takımı bi anlık hatası yüzünden uçuruma sürükledi. Final maçımızı Seyircisiz oynadık Hiç bir siyasetçinin sesi çıkmadı.Ezilen taraf yine biz olduk.Taraftar tek başınada olsa sesini çıkardı.Mersin tarafından maça girdik.Umar olayı kapatıldı ne bir siyasetçi nede bir yönetici işin peşine düştü.Galip dedik sırf egosu yüzünden Kazımla it dalaşı yaptı takımı ne hallere soktu.Kazıma güvendik Bırakıp gitmeyecem dedi çekti gitti 38 trilyon Borçla Kulübü bıraktı.Geçen sene Erhan Altınla olmayacağı haftalar öncesinden belliydi uyudunuz. Finalde patladık.1461 maçlarında polisin aşırı şiddeti ankara maçında yenilen biber gazları kimse sesini Çıkarmadı. Üstüne Ümit özat gibi karaktersiz çapsız birisi başımıza geldi.2 senedir Taraftar final oynattı.Çok merak ediyorum Para yok diyorsunuz Ümit özat bedavaya mı Getirildi ? 200 daha fazla verip kemal özdeşle Anlaşamadınız mı ?

eprianu

Ümit Özat mı? Bu sene de ziyan oldu desenize  :o

samuray

ümit özatmı  >:( :( :( :( :( yoruma gerek varmı????

yilmazselcuk55

O Zamn Buyrun yönetime tepkinize twitterdan dile getirin wink ifade simgesi

@omercoruh1965 @IbrahimmCevik @ErkurtTutu @Araboglu1 @AkaAliihsan

Giray BULAK, Ümit ÖZAT   >:( >:( >:(  Böyle Karakteri Bozuk zora sıkıntıya gelemeyen, böyle birşey olduğunda anında bırakıp giden adamları nereden buluyor bu yönetim anlamıyorum.

SametYılmaz55

Söylemesi gerekenleri Karabudu söylemiş zaten.daha başka yorum yapmaya gerek yok.kimse kendini kandirmasin bu şartlarda en iyisi Ümit Özat falan diye

jurista

Bu kulüp bu hale hep daha iyisini biliyorsan sen gel anlayışı yüzünden geldi.İki kelimeyi bir araya getiremeyen bir adamın samsunspor teknik adamlığına getirilmesini bırakın böyle bir hadisenin düşünülüyor olması bile hezeyandır.Ligin başlamasına 1 ay kalmış takımın başında hoca yok .Ya başkan olmaz ya hoca olmaz ya topçu olmaz nedir bu kulübün çektiği yahu ? Son üç seneden beri kulübe giren para borcumuzu sıfırlamaya yeter artardı.Madem çıkamayacaktık bari mütevazi ve altyapı ağırlıklı kadrolarla borcun sıfırlanmasına çalışılsaydı.İi senedir final oynamamız resadüfdür,taraftarın itelemesinin tezahürüdür kimse taraftarı kandırmasın ...

Tamer55

trt spor alt yazıyla ümit özat
anlaşıldığı yazdı kesin herhalde bu sefer

5trawberry

Ümit Özat'i Samsunspor'un başına hoca diye getirmenin mantıklı hic bir açıklaması olamaz, derhal bu hatadan vazgeçilmelidir. Ümit futbol sehidi vermis camiadan içeriye, malzemeci olarak bile girecek kapasitede değildir.

s_uzunkaya

iyidir ümittt... ümit gencleri sever genclerde ümiti sever. S.lige cikildiginda kadronun oturmus olmasi s.ligde kalicikik acisindan onemli. Ümit kabadir sabadir ama disiplinli ve futbolun mantalitesini bilen birisidir.

bayfa55

Ümit Özat iyi genç oyuncular çıkartır Kulübün menfaatlerini dusunur.

beşnumara

Samsunspor'a gelenlerin hangisi Samsunspor'un kapasitesi seviyesindeydi ki?
Ümit Özat iki kelimeyi bir araya getiremiyor diye antrenörlügü mü kötü? Erhan altın konuşmayı biliyor da ne oldu? O yavş...a sorsan benim için Samsunspor süper ligde diyor. Bu mu hoca?
Tamam ümit Özat gelmesin diyoruz kim gelsin diyoruz Ercüment coskundere, Ahmet ertem diyorlar veya Samsunlu olmayan daha iyi isimler söyleniyor.
Samsunlu teknik adamların hepsine şans verdi bu kulüp ama kulübe bir şey vermeden yemenin yedirmenin peşine düştüler.
İyi hoca getirmek için iyi destek lazım. Allah bilir yönetim neler ile uğraşıyordur da bizlerin haberi olmuyor. Adana belediyesi Ads'ye trilyonları akıtıyor. Bak para verince nasıl hoca getiriliyor nasıl transfer yapılıyor. Senin belediyelerin ne veriyor kulübe? İş adamların ne veriyor ne alıyor.
Hep bir şeyler isteyelim isteyelim de durumumuza da bir bakalım.

Ellibeş Numara

Ümit Özat'ın futbolculuğunu beğenirdim ancak teknik direktörlüğüne birşey diyemem. Çünkü; takip etmediğim teknik adamlardan.. Bizim bu camia çok acayip bir camia. Hangi teknik direktörü getirirseniz getirin, mutlaka biri çıkar 'İstemezuk' der. Ön yargıyı bir kenara bakalım artık. Bize gelmeden önce adı sanı pek duyulmayan teknik adamları bile Samsunspor parlattı. Şu gelirse destek veririm, bu gelirse destek vermem demekten vazgeçelim. Samsunspor'un başarılı olması için destek vermek şart.. 

MeL_55

giray bulak gelecegi zaman neden o zaman herkes tepki verdide simdi vazgecelim diyorsunuz?
bir durus sergilediysek bu herkese gecerli olmali. ayni sekilde ümit özata da gecerli bu durus.

vallah kim ne derse desin eger ümit özat imza attiysa, giray bulak gelseydi daha iyiydi.

bu fotoda bile adamin karakteri bariz sekilde belli.

Alıntı yapılan: Karabudun - 18 Temmuz 2015, 21:11:36
İşine gelmediği yerde kaçar, sıkıyı gördüğü yerde uzar. Bunları yaparken de takımın hali, vakti umur tahtası olmaz. Geçen hafta Bolu ile anlaşmış ve antrenmanlara bile çıkmıştı oysa şimdi bizimle anlaşmak üzere. Kafi gelmez mi sence? Sonra bugün ettiği lafı ertesi gün yutar, hiç de ar yapmaz. İstersen bununla ilgili de örnekler verebilirim. Sinirlenince kendini kaybetmekle kalmaz çirkefleşir. Bu hususta bu ligde Özköylü ile aşık atabilecek tek adamdır Özat. Tribün ayırt etmeksizin(özellikle kendi taraftarlarına) el, kol hareketi çeker hatta bunu canlı yayında bile yapmışlığı vardır. Nette biraz ara bulursun. Kendi taraftarı ile çekişmekten hiç çekinmez hele bir protesto edilsin yeter. Bizim tribünü bir düşün, sonra yaşanacakları hesapla keza Ankaragücü'nde iken epey bir gündeme geldi taraftar kavgalarıyla. Ayrıca her iki maçtan birinde ya oyun esnasında ya maç sonunda sahaya girer. Hocalığına hiç değinmiyorum zaten değinilebilecek bir şeyi yok. Bunca olumsuz özelliğinin yanında sevdiğimiz yönleri de var tabi. Mesela ne konuşacağını, nasıl konuşacağını bilmez. Gezi eylemleri esnasında yorum yapan Necati Şaşmaz'ı bile kıskandırabilecek potansiyele sahip. Kedisine şampiyonlar liginde yer almanın nasıl bir duygu olduğunu soran muhabire " kurabiyeyi verirsen kedi süt de ister." şeklinde bir cevabı var. Vallaha için için üzülüyorum, bari Yılmaz Vural'ı falan alsaydık en azından hocalık namına iş görürdü.

55(tuncay)55

ümit özat tercihi bizi armadan formadan vazgeçirecekse hiç gönül vermemişiz demektir. varsın bu senede ümit özat olsun biz bize düşeni yapalım destek olalım (satılan kombine adeti: 60 ) :(

bayfa55

Ümit Özat' ı bu kadar eleştirmeye gerek yok . Adamın Samsunspora karşı bir yanlışı mı oldu ?? Ben hatırlamıyorum. Hami Mandıralıyla kavga ettiği için bu kadar eleştirmeye gerek yok. Sonuçta bu adam Elazığ gibi toplama takımı ilk yarı 7. yaptı Destek verelim biz