2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

CoRaqLi55

Transfer yasaginin uygulanmasi halinde kiralik futbolcularimizin akıbeti ne olacak ki? Onlarla anlasilmasi durumunda kalabilirler mi acaba takimda?

Duško Milinković

Bu transfer yasağında kiralık oyuncu almak serbest ise hülle ile oyuncu alma ihtimalimiz olabilir mi acaba? Termespora transfer yapılıp oradan Samsunspora kiralanabilir mi? Bu yasağı yan yollardan aşamaz mıyız?

samsunmania

Paranın ödendi belgesi varken neden cezayı kaldırmak zor deniyor anlayamıyorum. Ya belge falan yok ya da resmi değil.

özkan

09 Ocak 2016, 19:51:34 #1548 Son düzenlenme: 10 Ocak 2016, 05:33:15 özkan
Asrın fırsatı kapımızda.Yancılar yankiler trabizonlu Samsunspor'lular olmadan,çıktığımız taktirde borçsuz düşme imkanı.Ve 2017-2018 sezonunda borçsuz tertemiz bir Samsunspor.

Bana göre devre arasında yapılan 4 transferimiz bize katkı verecektir.orta sahaya alınan İvanov,defansa alınan taha,ve forvete alınan ofoeduyla yaptığımız bu 3 yeni transfer bence transfer sezonunda bize yeterli ve yararlı olacaktır.Bence yönetim transferi kendine göre kapatabilir.Alınan bu 3 yeni oyuncu bizim çıkmamız için bana göre hayli yeterli oyuncular.

İnanıp,dahada çok kendimizden verme zamanı.Lütfen şu takıma taraftar olarak sırtımızı dönmeyelim.Beyler 6 hafta gol atamadık boru değil.Sadece 2 maç gerideyiz liderden.Bu işin çookk yüzü var daha,son haftaları var,form tutamayacak takımları var,istifa edecek hocaları var.En önemlisi 6ncı olanında çıkma hakkı olan playof var playof.Sırtımızı döndersen eğer en büyük hainliği sen yapmış olursun taraftar.

Şimdi 4ncü transfer olarak taraftar artık o şaşalı günlerine dönmeli,gerekeni yapmadığı ilk yarının aksine gerekeni fazlasıyla yapmalıdır.

Bana göre şu an top bizde.Bu asrın fırsatını kaçırmamalıyız..

55.hakan

Alıntı yapılan: samsunmania - 09 Ocak 2016, 19:27:31
Paranın ödendi belgesi varken neden cezayı kaldırmak zor deniyor anlayamıyorum. Ya belge falan yok ya da resmi değil.
Ceza verildikten sonra ödenmiş olabilir.Örnek olarak 3 puan silme cezasını aldıktan sonra parayı ödesen de 3 puanını geri iade etmiyorlar.

kıbrıslı_mete

Çok ama çok üzülüyorum. Her sene aynı sıkıntılar yaşanıyor. Şu antalyaya bir bakın. adamlar bizim beceriksizliğimiz yüzünden süper ligdeler ve kimleri kimleri alıyorlar. Bizim neden böyle bir vizyonumuz yok. Aha ADS murat akyüzü, tiago bezerrayı, fevzi elması aldı. arkadaş bu takımlara niye hiçbir şey olmuyor. Yazıklar olsun bu şehrin sözde adamlarına..

CoRaqLi55

ADS yine bir ton transfer yaptı.İnsallah bu sene de süper lige cikamazlar beter olurlar.

bayfa55

Bizim icin asıl problem gelecek sene olacak. Kone ve Ersel bizde kiralık oldugu icin sozlesmede yapamayacagiz. Seneye cok kritik bizim icin

muzaffer4

Süper ligde oynayıp prim yapmak isteyen oyuncu bu sene canı pahasına oynar ve o takım süper lige cıkar takım için degil kendi gelecekleri için oynayacaklar..

cakir55

Furkan
Canberk Ndiaye Fatih Oğuz
İvanov Hasan Taha Sevgi
Kone Ofoedu

Kimse kadro kısıtlı vs demesin. Bu kadro normal şartlarda süper lige çıkabilecek bir kadro. Oyuna sonrada girebilecek Ekigho, Çakır, Ersel ve Murat gibi silahlarda var.

Bu oyunculara güvenilmeli. Ilk haftalarda yakaladığımız seriyi bu oyuncu grubuyla yakaladık.

Yeterki hoca her futbolcunun arkasında dursun bir hatasında oyundan almasın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

samsunmania

Ancak filiz lisans ile transfer yapabiliyoruz. Ama bunu nasıl yapabiliyoruz bilmiyorum. amatörden profesyonele geçenlere imza attırabiliyor muyuz? Özellikle yabancı futbolcu için bunu yapabiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: cakir55 - 10 Ocak 2016, 16:43:35
Furkan
Canberk Ndiaye Fatih Oğuz
İvanov Hasan Taha Sevgi
Kone Ofoedu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kadro iyide senin yedekte oyuna 1 gram katki yapabilecek adam yok.
Mustafa-Musa-Ekigho-Murat-Mehemt-Muarrem var.
17 haftada hic mi kart cezalilari veya sakatliklar olmicak.

Ayberk

Bugün 2 numara giyen genç kardeşimiz ilk yarı önde oynarken epey göze çarptı bence. Ismini bilen var mıdır? 2.yarıda forma bulursa Ivanov ile birlikte devre arası transferimiz olabilir

özkan

trübünde enes dediler ama..enes köktaş mı acaba ?

Ayberk