samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

orucreis

Alıntı yapılan: emre__ss - 06 Eylül 2014, 17:29:15
Abi yeniliyoruz yani evet  ;D ama bu hafta bişey denicez.

Hayırdir 8 futbolcu ile forvet mi oynicaniz  :)

mehmet yılmaz

06 Eylül 2014, 19:34:55 #7396 Son düzenlenme: 06 Eylül 2014, 19:38:42 mehmet yýlmaz
Gençler aranızdan birinin bana attığı SMS'i bazılarınızla paylaştım.
Hala SMS atıyor, alın beni diye. :)

Ooooo.... Ama Cüneytin o kişi hakkında yazdıkları kavgada bile söylenmez. Elimde duruyor mesacı. Maçtan önce gosterteceğim.

kamuri

Gencler benden size bi tavsiye eger galibiyet almak istiyosaniz once havza sonra hoyrat daha sonra afyon yani kisacasi Türkiyedeki butun Kaplıcaları gezmeniz lazım ;D

mehmet yılmaz

maraton

Bugün cünoyu tutarlar ise gol yollarında işimiz zor

##kdc##

Bugün her iki takımın da kazanmak için gösterdiği hırsı 3 sene önce bizim takım gösterse şu an avrupa'da oynardık :)
Olağanüstü bi maç oldu la :)

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kamuri

Bugun en iyi yaptigimiz seyi defansi iyi yapamayinca son dakikada olsa maglubiyet kaçınılmaz oldu tebrikler gençler

mehmet yılmaz

Bütün yazı Gençleri yenerek geçirmiştik. Sonbaharda bir değişiklik olsun dedik ve 5-4 kaybettik.
Gençleri tebrik ediyorum.
Kırılmış camın ve yıkılmış damın davası olmazmış :)

orucreis

Gençler tebrikler artık torunlarınıza anlatacağınız bir galibiyetiniz var  :-*

fındık

Maç Önü

Damarlarını kesseniz genç kanı akar Via Oruç Reis Ç. Bu devirde herşey para değilmiş en büyük örneği sergiledi bugün Teşekkürler 12 numara

mehmet yılmaz

Parayı alan kim, veren kim?
Eğer Oruç veriyorsa hayır sever bir iş adamı diyeceğim. Yok alıyorsa, çalıyor ama çalışıyor diyeceğim :)

Kaya

Parayı alırken Kamuri ile yakaladık malesef  :kafa:  :hnk: :rulet:

Bu şike davası Cas'a kadar gider bu saatten sonra.

mehmet yılmaz

Kupamızı verin öyleyse!!!!  8) :rulet:

fındık

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 07 Eylül 2014, 00:59:39Kupamızı verin öyleyse!!!!  8) :rulet:
İbo haciosmanoglu'nun telefon numarası bende var.Onların dilekçesinin aynısını size yazsınlar.

Bu arada maçın 2 yürekli kahramanları Erhan hocanın tabiriyle yavrularım aslanlarım

##kdc##