samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Artun

cgr

Bu gece ki gerginlikten dolayi herkesten ozur diler, jubilemi yaparim.

melihözkan

bu olayın senınle alakası yok 4-1 ken basşadı bu olay bazı sebeplerden dolayı

kalptenþimþek

07 Nisan 2013, 03:20:36 #5793 Son düzenlenme: 07 Nisan 2013, 13:19:29 kalptenþimþek
ne sebep olursa olsun efendi efendi top oynamak varken bağırmak çağırmak hiç yakışık olmuyor kendimi geçtim neticede samsunspor.biz başlığı altında toplanıyoruz dışarıdan izleyenlere bu görüntüleri sergilemek hiç hoş değil..

mehmet yılmaz

Ne yaptınız halisahayi oynuyor muyuz bu hafta ve oynuyorsak saat kaçta

##kdc##

oynayalım abi, geçen hafta inanç abiler konuştu galiba, ben tam maç başladığı saatte geldiğim için bi bilgim yok.

1
2
3
4-kdc
5
6
7
8...

babasamsunlu

emre__ss

FaTiH_HaN

AllydeenleaR

1
2
3-Ramos 
4-kdc
5-emre__ss
6-alidinler
7-ugur_yildiz
8
9-babasamsunlu

kalptenþimþek

1
2
3-Ramos
4-kdc
5-emre__ss
6-alidinler
7-ugur_yildiz
8-kalptenşimşek
9-babasamsunlu

Kaya

Saat konusunda anlaşamadık..Ve ben Levent ile ilgili ilişkimi kesmiş bulunmaktayım..Çünkü anlattığımı anlamamakta ısrar ediyor  kendisi..Bir hafta gün ve saat değişikliği yapmamız cumartesi 11-12 saatini satmayacağı anlamına gelmez,satacaktır.Ancak cumartesi 11-12 aboneliğini satacaksa nezaketen,dostça beni ya da Mehmet abiyi arayıp 6 senedir oynadığınız aboneliği satacağını söylemesi gerektiğini belirttim..Niye arayayim ki ben işe ticari gözle bakarım,benim için onlar neyse sizde osunuz dedi! Listeye adımı yazıyorum ancak hangi saatte oynayacağımızı açıkcası bilmiyorum.Anlaşamıyoruz çünkü..

1
2
3-Ramos
4-kdc
5-emre__ss
6-alidinler
7-ugur_yildiz
8-kalptenşimşek
9-babasamsunlu
10-Kaya

babasamsunlu

ticari açıdan bakıyorsa işe şu çalınan telefonların hesabını bir versin bakalım..
çok büyük ayıp etmiş..

AhmetDenizci

1-
2-
3-Ramos
4-kdc
5-emre__ss
6-alidinler
7-ugur_yildiz
8-kalptenşimşek
9-babasamsunlu
10-Kaya
11-Denizci
12-Artun

Kaya

Büyük ihtimalle ben böyle bir şey söylemedim diyecektir.Birçok kişi şahit 1 saatten fazla tartıştık uzlaşamadık.Yapacak bir şey yok abi..Benim orda 600liralık 4 aylık telefonum gitti.Hiç dillendirmedik biz,ilk defa da burda yazıyorum açıkcası..