Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Serkan

bir yurtdışından yazan vardıi bize bile saldırdı senin user ne ?

ahmetsefa55

aynı ahmetsefa55 bende bı kac ay once uye alımı yaptılar ya o zaman aldım gıresunspor mac baslıgında bı sallamıstım gıresunlulara o kadar  :D

Serkan

(=

Mersin ve giresun  tam yavşaklar..

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico55 - 13 Ağustos 2010, 21:07:39
abi o kıl adama 80 i yasladım :D super oldu :D

Artık joystick babında bir şeyler için kullanır 80 i zat-ı muhterem.
Tekrardan tebrikler.

Sercan

Şu an Kanal 7'de Orhan Gencebay'ın Samsun'da çekilen filmi "Bir Araya Gelemeyiz" var... ;) ;)

Burak

hadi ya gerçekten samsundamı çekilmiş öyleyse indireyim bari

Ertuğrul Sağlam

Cenk Güvenç !.

Arkadaşlar bu çocuk Gaziantenspor futbolcusu ve Samsunspordan gitti gözüküyor. ben böyle bir isim ne Altyapıda nede A Takımda hatırlamıyorum. Google'da biraz araştırdım bayağı geleceği parlak U 19 da oynayan Alman genç milli takımlarından teklif almış Türk milli takımını tercih etmiş birisi. tanıyan varmı acaba bunu bu çocuğu gerçekten merak ettim...

http://www.365gunspor.com/haberdetay.php?id=17116
http://fanatik.ekolay.net/Cenkin-tercihi-Ay-Yildiz_3_Detail_252_152489.htm
http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=12400494

mehmet yılmaz

AlıntıKayserispor'dan süper transfer!

Kayserispor, Premier Lig'de forma giyen yıldız oyuncuyu ikna etmeyi başardı, imza kısa sürede atılacak.

Yıldız bir golcüyle hücum hattını takviye etmek isteyen ve bu paralelde Middlesbrough'un yıldızı Mido'yla görüşen Kayserispor, Mısırlı oyuncuyu ikna etti ve Kayseri'ye getirdi.

Dün akşam saatlerinde Kayseri'ye gelen Mido, önce Kadir Has Tesisleri'ni gezdi ardından yönetim ile bir görüşme yaptı.

Mido'nun bugün ya da yarın Kayserispor ile resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Ancak iler biraz karışık...

MİDO'YA DERS VERECEĞİZ!

İşte Mido gerçeği! Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Lig Tv'nin internet sitesine konuştu, bombayı patlattı! Hurma, Mısırlı yıldız Mido'yu Kayseri'ye niye getirdiklerini açıkladı!

İşte Hurma'nın yaptığı açıklama: "Mido'yu Kayseri'ye transfer etmek için değil, ders vermek için getirdik. 2 ay bizi oyalayıp terbiyesizik yaptı, şimdi biz de ona ders veriyoruz. Kayseri'ye getirdik ve göndereceğiz. Sen beni tanıyorsun. Mido gibi bir futbolcuyu transfer etmiş olsam, böyle pastırma getirir gibi getirmezdim şehre. O bize terbiyesizlik yaptı, biz de ona dersini verdik. Sanırım bugün geri döner!"

Türk filmi gibi valla!
N'ayır sen beni terk edemezsin ben seni terk ediyorum :) :)

AntZ

Bu gayserililer fazla havaya girmiş  :)

Bize de mi ders verecekler acaba diye daha da kimse gitmez buraya  :)

kabacevizli55

;D ;D ;D ;D komedi helal olsun akıllı olsun hırtlra türkiyeyi gözlerinde küçük görmekten vazgeçsinler

sercan5592

youtube a gırebılen var mı arkadaslar

AntZ

Alıntı yapılan: sercan5592 - 14 Ağustos 2010, 14:55:03
youtube a gırebılen var mı arkadaslar

156.154.70.22
156.154.71.22

dns leri ile girebilirsin

sercan5592

sagol ama gıremedım ya sanırım benden kynklanan problem var tahmınde edıyorum da duzeltcegım yerı unttm :D

AntZ

14 Ağustos 2010, 15:57:15 #6493 Son düzenlenme: 14 Ağustos 2010, 16:00:34 Ant55
Alıntı yapılan: sercan5592 - 14 Ağustos 2010, 15:23:14
sagol ama gıremedım ya sanırım benden kynklanan problem var tahmınde edıyorum da duzeltcegım yerı unttm :D

Son ekrandaki
208.67.222.222 yerine 156.154.70.22
208.67.220.220 yerine 156.154.71.22 yazıyoruz. ;)

AntZ