TFF 2. LİG 2019/2020 19. HAFTA | Pendikspor 0 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 14 Ocak 2020, 11:07:44

« önceki - sonraki »

brigand

18 Ocak 2020
Saat: 13.30
Pendik Stadı

Yeni transferleri kadromuza eklemeye devam ettiğimiz haftada, Recep Burak Yılmaz sarı kart cezalısı. Ercan'ın sağlık durumuna göre Erkam - Ercan tandemiyle çıkarız maça. Kadroda başka değişiklik beklemiyorum. Moralli ve istekli  başladığımız ligin ikinci devresinde böyle maçlarda tempoyu da artırmamız lazım. Manisa deplasmanına kadar puan kaybetmeden devam edeceğiz inşallah.

_SoN_

Saha zemininin çok kötü olacağını düşünmüyorum, orada taraftarımızda olacaktır, en azından bize ayrılan bölüm ve diğer kısımlar kaçakta olsa dolar diye düşünüyorum, istanbuldaki taraftarımızın orada da takımımızı motive edeceği kesin, takımımızda yeni defans oyuncumuzun hemen sarı kart cezalısı olması kötü oldu, lk maçında çok beğenmiştim, mücadeleci ve disiplinli futbolla kazanmalı yolumuza kayıpsız devam etmeliyiz.

ata55

Yılların getirdiği bir psikolojik deplasman korkusu var hepimizde.
Ama bu sezon başka.
Kazanıp, lider gittiğimiz İstanbul'dan lider döneceğiz evelallah.

muzaffer4

Takımın İstanbul'da kalacağı otel bilgisi var mıdır?Dernek(ÇekSamDer) olarak ziyaret etmek istiyoruz

Stoper

Pendik'in sıralamada ki yeri fena sayılmaz. İlk 30 dakika gelecek bir gol kiliti erken açar. Burak'ın yokluğunda, umarım hazır bi Ercan izleriz.
Maç TRTspor'da.

jean

Yine kritik bir mac erken gelecek puan kaybi butun havamizi sondurur ne yapip edip almaliyiz

cany

Kolay maç beklemiyorum ama yeneriz. Zemin iyi olsa bari. Manisa maçına kadar kayıpsız gidelim

maço

Sadece Samsunspor

Ya yok korkmaya gerek. Catir catir oynuyoruz aliriz eski Samsunspor yok sahada tikir tikir masallah

_samsunspor_

YaşarDoğu

Kartal , Titanic Hotel  diye duydum

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 14 Ocak 2020, 12:14:13Takımın İstanbul'da kalacağı otel bilgisi var mıdır?Dernek(ÇekSamDer) olarak ziyaret etmek istiyoruz

maço

ata55

Bilet konusunda hiç bir açıklama yok.
Şu lanet ligden bir an önce kurtulmak dileğiyle.

s_uzunkaya

passolig isteniyor mu maça giriş için. biletler maç günü staddan alınır herhalde. var mı bilgisi olan?

twitter