Samsunspor Amatör Branşlar

Başlatan pisaloji, 25 Temmuz 2009, 20:53:48

« önceki - sonraki »

pisaloji

Sevgili Samsunsporlu arkadaşlar , nacizene bir önerim var.

Forumda henüz yeniyim , biraz gezdim,inceledim forumu.Ama amatör branşlara yönelik herhangi bir başlık görmedim. Bence ''Samsunspor Amatör Branşlar'' adı altında yeni bi forum açılmalı.

Çünkü Biz sadece Futbol ile ilgilenmemeliyiz.Kokocaman bir SBK'mız var.Sadece Samsunspor Basketbol başlığı altında değil de Amatör branşlar olarak açabilirsek bu konu başlığını çok daha faydalı olabiliriz.Dediğim üzere ; Stadda tribünlerde birlikteysek, Salonlarda da aynı şekilde omuz omuzayız.

Olayı sadece Basketbol ile sınırlı tutmayalım.Amatör Branş dediğimizde Futbol harici her dal amatör branşlara girer.. Samsunspor FC olsak tamam diyeceğim, ama biz Samsunspor SK'yız yani Sadece Futbol Kulübü değil Spor Kulübüyüz.

Yüzme olsun,voleybol olsun,masatenizi olsun,kürek yarışları olsun , boks olsun vs.. Gidelim destekleyelim,sadece Futbol ile sınırlı kalmasın konuşacaklarımız,organizasyonlarımız,sevdamız Samsunspor olsun..

Son söz  ; '' Samsunspor Armasının olduğu HERYERDEYİZ.. '' diyebilmek için bir adım atalım diyorum ..

Saygılarımla..

gozgoz yýlmaz

Samsunspor'un tek branşı şu an için futbol... Samsunspor Basketbol takımı olsaydı farklı olurdu ama SBK, Samsunsporluluk adına özel bir ilgiyi hak etmiyor bence.
Ayrıca dediğin şeyleri Samsun ili başlığında zaten konuşuyoruz. SBK, Çarşambaspor, Bafraspor, Güreş, okul sporları vs. DSİ gibi Irmak Sanayi gibi voleybol takımlarımız kalmadı, Elif Ekşi gibi okuçumuz da yok artık. Güreşte Şaban Yılmaz'ı, bazen Recep Kara'yı konuşuyoruz. O nedenle özel bir bölüme hiç gerek yok.

Ben Ofosu

Hey gidi hey,Samsun'da amatör spor mu kaldı ? Nerede eski DSİ voleybolda,basketbolda fırtınalar yaratan,Samsun gençliğini altyapıda tutan. Nerede eski Yolspor basket altyapısı,nerede Irmak Sanayi,Fenerspor . Futbolda amatör olarak bitmiş bir kent Samsun, diğer sporlar ne alemdedir Allah bilir.

Bafra'da badminton sporunun ilerlemesinden ve bir tane tenisçi genç kızımızdan başka neyimiz var amatörde? Güreş sporumuz bile elden gitmişken !

Kaya

bu konuya malesef ki katılmıyorum armamızı taşımayan hiç bir takıma da destek olmanın doğru olduğunu düşünmüyorum sadece ama sadece SAMSUNSPOR.

Pergani 55

Samsunsporun amatör branşı yok maalesef. Ben de isterim olsun bizi Avrupa Dünya ve Olimpiyatlarda temsil etsin ama yok.En azından bir tane olsa mesala Güreş...