M.Teoman Taş Derneği'nde Tirit Keyfi

Başlatan maraton, 23 Aralık 2009, 11:58:01

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: maraton - 24 Aralık 2009, 13:07:42
ulan samsunda başkanınızı sahipsiz bıraktınız.. tirit diye tutturanlar yok ortada, halı saha grubu nerede..
neyse sonunda bu da oldu, bizans grubuna iltica mı edecez yani..
atlayın gelin uçağa bu bizim samsunlularda iş yok.. sonra takım niye bu halde, aha size cevap.. herkes gurbette de ondan  >:(

bu çok güzel bir tespitti başkanım .. :)

Alıntı yapılan: maraton - 24 Aralık 2009, 17:20:24
derneğin haline bak..  >:(

bunu cevabı senin yazdıklarında zaten var :):)

yazıklar olsun grup..anca deplasman yapın siz :):)

edmontdante

Evet beyler kazlar bizzat memleketinden alınmıştır.KAVAK'tan 3 adet kazı bizzat gidip aldık bugün.
Tirit yememiş olan arkadaşlar,daha doğrusu tadını bilmeyenler size sesleniyorum.20 TL fazla görünebilir "Çalıkuşu'nda 1,5 İskender yerim" diye düşünebilirsiniz.Aman böyle bir hata yapmayın İskenderin adı geçmez Tiritin yanında ona göre

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 24 Aralık 2009, 18:12:17
Evet beyler kazlar bizzat memleketinden alınmıştır.KAVAK'tan 3 adet kazı bizzat gidip aldık bugün.
Tirit yememiş olan arkadaşlar,daha doğrusu tadını bilmeyenler size sesleniyorum.20 TL fazla görünebilir "Çalıkuşu'nda 1,5 İskender yerim" diye düşünebilirsiniz.Aman böyle bir hata yapmayın İskenderin adı geçmez Tiritin yanında ona göre

abi cok guzel ozetlemişsin :) tirit gibisi var mı ya ?

YaşarDoğu

Engin Abi 40 yıllık Gavaklı gibi konuştun  :))

babasamsunlu

Alıntı yapılan: edmontdante - 24 Aralık 2009, 18:12:17

Reksan reklam sunar :):)

edmontdante

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 24 Aralık 2009, 18:13:59
Engin Abi 40 yıllık Gavaklı gibi konuştun  :))

Anne tarafı Çakallı'dan kardeşim.Ben kendimi bildim bileli Tirit yapılır bizim sülalede.Tecrübeliyiz

SSBiz Gençlik

24 Aralık 2009, 18:57:21 #66 Son düzenlenme: 24 Aralık 2009, 18:57:47 SSBiz Gençlik
Yakın zamanda da kuzu çevirme yapsak güzel olur... :) :P ;D

ali ihsan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 24 Aralık 2009, 20:23:50

Ben seni resimlerden sevdim Tirit'im  :-[  Affet yiyemedim seni  :'(

Sen yoksun diye kendimi İstanbul sokaklarına vurdum  :D Seni aradım durdum  ???

Bulgurunu buldum,yufkanı buldum ama seni bulamadım bir türlü  ::) 

Affet beni Tirit'im.İstanbul'da Gavaklıyım diye dolaşıp bana seni değil de aha bu aşağıdaki kebabı yediren İmitasyon Gavaklı utansın  ;D

sadece55

O değilde abi kebapta iyiymiş:))) Gerçi şuan urfadayım dışarda bunun daha iyileri burda bolca mevcut:)

sejoe

01- Maraton
02- Samsuni
03- Yaşardoğu
04- Edmondante
05- SSBiz Gençlik
06- %100 Samsunspor
07- Serpico55
08- Dartagnan
09- Turuncu
10- Babasamsunlu
11- Ufuk_nku
12-sejoe

Recep

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 24 Aralık 2009, 20:26:02

ya kardeşim size iyilik yaramıyor tamam tirit bulamadım ama kebabun kralını yedirdim hemde bulgur pilavlı

doðan

Arkadaşlar size katılmayı çok isterdim , ogün SAMSUN da değilim  :-[
bir sonraki sefere inşallah , derneğin faaliyetine katılım sağlayabilirim

mehmet yılmaz

Yaşı 30'a gelmiş lakin bugüne kadar bir kez bile tirit yememiş olan kardeşlerim, arkadaşlarım, sizler için çok üzülüyorum.

Beyhude yaşamışsınız bugüne kadar! :(

edmontdante

25 Aralık 2009, 00:04:02 #73 Son düzenlenme: 25 Aralık 2009, 00:06:55 edmontdante
La nerede bu tiritciler.Maliyet belli 450.TL.Daha yarısı çıkmadı maliyetin.Valla tirite gelmeyeni halısahaya almam ona göre
İşi gücü bırakıp gittik te Gavak'tan kaz almaya.Pardon GAZ

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 25 Aralık 2009, 00:04:02
La nerede bu tiritciler.Maliyet belli 450.TL.Daha yarısı çıkmadı maliyetin.Valla tirite gelmeyeni halısahaya almam ona göreİşi gücü bırakıp gittik te Gavak'tan kaz almaya.Pardon GAZ

Bence de öyle yapalım abi, tirite gelmeyen maça da gelmesin...

Ayrıca saati erken, mesai yapanlar var o gün. O yüzden 16.30 diyelim.