Samsun'un Neresindensiniz

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 09 Nisan 2008, 21:07:25

« önceki - sonraki »

BurSAmsun

Alıntı yapılan: recep55 - 04 Nisan 2009, 23:50:29
ne demek sapına kadar vezirköprü sen önce kimlik sorununu hallet bursalımısın Samsunlumusun
senin sevginde saygında lazım değil biz burda Samsunsporluların nereli olduğunu soruyoruz
bursasporluların değil >:(

kardeş görüşlerinize saygı duyuyorum.. samsunda doğduk ..bursada ytaşıyoruz bursa samsun maçlarını 2 taraftanta izledim. bursa 1 sene texas da 1 sene samsunluların içinde önemli olan kimliğimizse sadece anadolu diyorum başka bişi demiyorum.. tamammı...

Recep

valla birader Samsunda bile doğmadım istanbulda doğdum istanbulda yaşıyorum hiç bir Samsun maçını rakip taraftarın içinde seyretmedim zaten seyretmemde erkek adamın tuttuğu takım takım kimliğinde yazar diyorum anadolu dediğiniz fasa fiso bir kaç şehir dışında istanbulda yapılan muamelede anadoluda bize yapılan muamele aynı biz BAŞKA DİYENLERİN İNADINA SADECE VE SADECE SAMSUNSPOR DİYORUZ geriye kalan hepsi teferruat

BurSAmsun

saol kardeşş
Alıntı yapılan: yaman55 - 05 Nisan 2009, 00:18:47
Hoşgeldin kardeş helal sana bizanscılardan değilsin BurSAMSUN
saol kardeş sana yazmayı unuttum...

BurSAmsun

arkadaşım burası forum sayfası ise herkes ortamı germeden görüşlerinin yaza bilmeli.. bazı konuları tartışmalarını takip edebilmeli ama sen böyle yaptıkça insanı memeleket ruhundan soğutuyosun... gerçi senin demenle soğumam da bana değil başkasına yazsan farklı olurdu.....

edmontdante

05 Nisan 2009, 01:07:03 #154 Son düzenlenme: 05 Nisan 2009, 01:08:35 edmontdante
ne demek sapına kadar vezirköprü sen önce kimlik sorununu hallet bursalımısın Samsunlumusun
senin sevginde saygında lazım değil biz burda Samsunsporluların nereli olduğunu soruyoruz

@BurSamsun
Alıntısapına kadar vezirköprü ve bursada yaşıyorum....
Bursasporluyum ama Samsunspora da saygım sevgim çok

Sitede yüzlerce üyemiz var Samsun dışında yaşayan.İç saha maçlarında sırf onlar için fotoğraf çekip ekliyorum siteye.Çünkü onlar bu fotoğrafları bekliyorlar ve onlar için SAMSUN ve SAMSUNSPOR'la ilgili bir şeyler görmek çok önemli.O fotoğraflarla heyecanlanıp mutlu oluyorlar.Ama sen  diyorsun ki Vezirköprü'lüyüm Bursaspor'luyum SAMSUNSPOR'a da saygım sevgim var.Yani senin gibi SAMSUN dışında yaşayan çok üyemiz var ama senin dediğini diyen yok.Kısaca bu düşüncen bize göre değil.Haklısın her görüşe saygı duymak lazım ama kendi adıma konuşayım ben bu duşünceye saygı duymadım.Bursa'da yaşayan bunca SAMSUNSPOR'lu varken  senin bu düşüncene saygı duyamıyorum

Saygı duyduğum tek şey (SAMSUN'lu olduğunu göz ardı edersem) en azından bir ANADOLU takımını tutuyor olmandır.

gozgoz yýlmaz

@BurSAmsun

Samsunluyum ama Bursasporluyum ve Samsunspor'a da çok büyük sevgim, saygım var demek yerine,
Samsunluyum, Samsunsporluyum ama ekmeğimi Bursa'da kazanıyorum, Bursa'da yaşıyorum, bu nedenel Bursaspor'a da çok büyük sevgim, saygım var demeni tercih ederiz. O zaman biz de sana çok büyük sevgi ve saygı duyarız.

Kais

helal gene çok güzel laf etmişin

HoliganSamSunLu

malesef bursada teksas tirübünü bursada yetişen samsun gençliğini elimizden alıyor yazık bizde bursa maçlarına gittik ve teksas da azımsanmayacak maç seyrettim bir çoğunda samsunspor atkısı ile gittim bursayı destekledim özellikle ts maçlarında ama hiç bir zaman bursasporluyum demedim demem kimse dedirtemez bu kimlik meselesinde ziyade vicdan meselesi fikir meselesi bursada yaşan samsunluların bursasporu tutmalarına saygı duyuyorum ama onaylamıyorum yazık üzülüyorum teksas denen tirübünün 4 te biri alaçamlı bafralı yazık çok yazık.

FK_SAMSUN

05 Nisan 2009, 12:27:45 #158 Son düzenlenme: 23 Aralık 2010, 18:33:48 TeRMeLee
Terme.

Fecr_55

Samsun'a ait olmaktan ve Samsunsporluluguyla her zaman gurur duyan CARSAMBA'nin bir ferdiyim  ;)

Kürsat Berrak

VEZİRKÖPRÜ'LÜYÜM...İsviçre'de yaşıyorum...Son nefesime kadarda SAMSUNSPORLUYUM...Bu vatanın heryeri Yüce Türk'ün  Bursada yaşıyorum ekmeğini yiyorum mantığıda nedir???Ben insanların bu tarz evrim geçirmelerini anlamıyorum...Allah'a emanet olun....

sBc-55

Recep

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: Kürsat Berrak - 05 Nisan 2009, 17:27:45
VEZİRKÖPRÜ'LÜYÜM...İsviçre'de yaşıyorum...Son nefesime kadarda SAMSUNSPORLUYUM...Bu vatanın heryeri Yüce Türk'ün  Bursada yaşıyorum ekmeğini yiyorum mantığıda nedir???Ben insanların bu tarz evrim geçirmelerini anlamıyorum...Allah'a emanet olun....

eyvallah işte samsunlu budur.

55Bafra55