TFF 2. LİG 2019/2020 6. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Manisa Futbol Kulübü

Başlatan _SoN_, 30 Eylül 2019, 09:30:19

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ahmethan sonunu getiremiyor. Degisim sart. Gokhan Alsan daha etkili oynamali. Kanatlar calismiyor

Sadece Samsunspor

Yedik tabiki. Normal yani yersin. Adamlar cok hizli hucuma cikiyor

evolution55

Sadece Samsunspor

Boyle maclarda 1 kere kazanalim ya 1 kere. Tum takim degisiyor hoca degisiyor. Ama yine yok yine yok. Kafayi yiyecem artik

55_OrHaN_55

Yıllardır aynı kaderi yaşıyoruz maalesef. Maçı izlemiyorum ama bence radikal bir değişiklik yapıp Samed Hakan Kılıç'ı Kubilay'ın yanında oynatmalı.

GurbetciFanatik

Yavv bari 1 puan alalim.
Olmaz böyle bir kere de böyle maci kazanalim. Ne kadatär bahtsiz bir taraftariz biz böyle

evolution55

Sadece Samsunspor

Su takima dilaveri alacaksin arkadas o kadar paran var mal mal adamlara vercegimize ver dilavere al ya.

ngonge

Haydi geçmiş olsun, hepimizin korktuğu başımıza geliyor. Bu maçın sonucu ne olursa olsun, Manisa ile yenişmemiz mümkün değil. İsmail başkan play off hesabına göre orada iş yapacak oyuncularla bir kadro kurmayı düşünmeli.

Raqua55

Ne yapsakda olmuyor final maclari olmuyor. Hayirlisi hakkimizda

55_OrHaN_55

Şu ligde en klas oyuncu Dilaver'di. Herkes bas bas bağırdı Dilaver alınsın diye ama yönetim nedense alamadı.

evolution55

Bu futbolla bu maçı berabere getirmemiz çok zor, kontralarla çok daha kötü sonuç bile alabiliriz

55_OrHaN_55

Şimdiden puan farkı 5 oldu. Ne yazsam bilemiyorum çok üzücü bir durum. O kadar para harca sonuç yine hüsran.

55.hakan

Ne yazsak boş. Ahmethan hamlesi ile orta alanı onlara verdik. Dilaver orta yapıyor öndeki adam koşmuyor yaptırıyor. Bu nasıl takım olmak. O ortayı yaptıran maçın kaderini belirledi. Koşmayan o kadar adam varki orta alana bir hamle ile bir şeyler olur.