Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Yeni ve kaliteli ürün çıkartılması %75 üretici firmaya bağlı firmanın ürün yelpazesi nekadar geniş ve tasarımcıları nekadar yetenekli ise o derece iyi ürünler çıkar ortaya LİG tekstil hayatına Samsunspor ile geçti daha önce krampon ve ayakkabı üreten bir firma idi ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği bu yüzden sıfırdı. Bu bakımdan ürün olarak Errea ya güveniyorum bence güzel şeyler çıkaracaklar.

Harun55

Keske bende siparis edebilsem yaaa...
Avrupaya yollanmiyormu.. :)

Levent ÖCAL

Küçük bi karalama daha...  :hnk:

Dartagnan

Levent ÖCAL

Tufan

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 29 Haziran 2011, 16:08:25
Küçük bi karalama daha...  :hnk:

[img]http://www.upload.gen.tr/uploads4/0bzcr40f/ssw1.png

1280x800 veya 1024x768 hali varsa çok makbule geçer şık olmuş.

Levent ÖCAL

yok ama kısa zamanda hazırlamaya çalışırım  :evet:

Levent ÖCAL

Cep telefonları için duvar kağıtları umarım beğenirsiniz  :rulet:

---

---

Levent ÖCAL

Alttaki resim orjinalinin 10 kat küçültülmüş halidir orjinal boyutlarını linkten indirebilirsiniz.

5000x3750 : http://www.upload.gen.tr/uploads4/vzmmmnk9/ssred.jpg

Levent ÖCAL

Cagdas Ünver

güzel çalışma ! Tebrikler   :--*

Ayberk

Kafası basan yöneticilerimiz bu nostalji formalardan yaptırıp, satabilirdi mesela hani şu aylardır yapılmaya çalışılan 8 metrekarelik store'da  :kafa: :kafa: :kafa:

Ollivanders

şu formanın guzelligi hangi birinde var ya !!! Diyoruz ama dinleyen nerde ?

samsunspor.co.nr

Bir de Oftaş (yanlış hatırlamıyorsam) maçında giydiğimiz bir siyah forma vardı.
O forma çok güzeldi. Siyah üstünde logomuz çok şık duruyordu.
Bu yıl siyah bir forma olmasını isterim açıkçası.

@ayberk eski forma fikri de mükemmel,kesinlikle katılıyorum.efsane olmuş futbolcuların isimleri ile birlikte harika olur gercekten.  >l<

Yeni store bugün gördüm boyanmış,kırmızı-beyaz. ama hakkaten çok küçük ve dar bir alan.
Daha büyük olabilirmiş.Ama belediye o kadarına bile ne sorunlar çıkartmış  :kafa:

Levent ÖCAL

Arkadaşlar errea nın yeni sezon için hazırlamış olduğu formalardan biri içeri sızıp çaldım tasarımı  :D şaka şaka kendi karaladığım bişey işte  :deli: