Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

maviay55

sade kırmızı beyaz olan süper durur..

arkaya da bi samsunspor yazı baskısı  8) 8)

Levent ÖCAL

Levent ÖCAL

Siparişi verdim gri kısımlar beyaz olucak sağ omuzdaki gride siyah. cumartesi alıcam inşallah güzel bişey çıkar ortaya  .:.:.  :D

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 18 Mayıs 2011, 11:03:16

Siparişi verdim gri kısımlar beyaz olucak sağ omuzdaki gride siyah. cumartesi alıcam inşallah güzel bişey çıkar ortaya  .:.:.  :D

bende istiyorum ama istanbulda oldugum için almam imkansız galiba >:( >:( >:(

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 18 Mayıs 2011, 21:52:02
bende istiyorum ama istanbulda oldugum için almam imkansız galiba >:( >:( >:(

Hocam alttaki resimdekinden bikaç tane yaptırcaz şimdi bu yaptırdığımı kaliteyi görmek için yaptırıyorum eğer güzel bişey yaparlarsa alttakinden yaptırıcaz bedenini söylersin sanada yaptırırız. ( Dikkat ettim yaptırmak fiilini çok kullanmışım  :D  :P )

Levent ÖCAL

Yeni sezonda madem errea giyilecek bizde ona göre bişeyler karalayalım dedik. errea nın kendi ürünüdür tarafımdan forma olarak dizayn edilmiştir  :kanka:

fındık

Levent ÖCAL

Tahmini errea formaları yaptım belki tutar :holey:

Burak

Despote ilk forma zaten 2 sezon önceki formamız  ;) 2009-2010

Levent ÖCAL

evet öyleymiş  :evet: ben polo ve çubuklu olabilir denince yine buna benzer modernize edilmiş bişey çıkabilir diyerekten çiziktirdim öylesine maksat görsellik olsun  :deli:  :--*

Levent ÖCAL

fındık

dergi kapağı gibi olmuş muhteşem >l<

davidsavage

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 18 Mayıs 2011, 11:03:16

Siparişi verdim gri kısımlar beyaz olucak sağ omuzdaki gride siyah. cumartesi alıcam inşallah güzel bişey çıkar ortaya  .:.:.  :D

Bunu aldın mı kalitesine göre,diğer modelinin siparişi için liste yapılabilir diyordun,nedir son durum ?

Levent ÖCAL

malesef alamadım ilk seferde yapılan çok bol oldu o yüzden almadım onu sonra tekrar yapılcaktı hala yapılcak bende bekliyorum ama görüntü açısından hoş duruyordu. Ekol spor haricinde bu işi layıkı ile yapabilecek biyer bilen varsa yönlendirirse beni ordada yaptırabilirim.

Errea ile anlaşma sağlanması bi bakıma daha iyi oldu bence daha kaliteli ürünler yapacaklarına eminim bizde böyle korsan peşinde koşmaktan kurtulmuş oluruz, kulübede ufakta olsa bi katkımız olur böylelikle.

davidsavage

Anladım bilgiler için sağolasın,en iyisi dediğin gibi lisanslı ürün  almak.Bakalım yeni yönetim güzel ürünler çıkarırsa storeda iki taraf içinde iyi olacak.