Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

germencisse

bizim kaderimiz bu zaten işimiz gücümüz hakemler...

**KaR6**

mesudiyeli, burdan da yazayım sana, adam yerine koyduk seni, barındırdık sitede, burdaki mesajları alıpta td ye kopyalaman gösterdi ne oldugunu.. sampiyonlar ligini almıs gibi seviniyosunuz bizi yendiğinizde, sizde haklısınız gerçi ne varki övunecek baska..

Baskent_Samsunspor

kuyruk acıları var

samsunspor onların 1.takımlarını ezdiği için

samsunspor hepsinin yalakası olduğu trabzonu dize getirdiği için

1. takımlarını izlemek için samsuna geldiklerinde 1 ton zopa yedikleri için

kalleşlikleri var

ordunun 1.lig için çırpındığı sene samsuna geldiklerinde nasıl karşılandıklarını nasıl desteklendiklerini sokaktaki herkesin gördüğünde alkışladığını

herşeyi tahammül edersin ama kalleşliğe asla

ordu şehri nerede yanlış yapıldığını iyice muhasebesini yapsın

mehmet yılmaz

Mesudiye
Yaptığın şey delikanlıca değil, burada yazan mesajları TD'ye kopyalayıp, orada ilgisi olmayan insanları tartıştırmaktan keyif alıyorsan eyvallah...
Eğer takımın hakkında yapılan yorumlara tahammül edemiyorsan, girmezsin buraya olur biter. Ben sizin sitenizini adını bile bilmiyorum mesela...

ugrass

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 02 Mart 2009, 18:17:46
kuyruk acıları var

samsunspor onların 1.takımlarını ezdiği için

samsunspor hepsinin yalakası olduğu trabzonu dize getirdiği için

1. takımlarını izlemek için samsuna geldiklerinde 1 ton zopa yedikleri için

kalleşlikleri var

ordunun 1.lig için çırpındığı sene samsuna geldiklerinde nasıl karşılandıklarını nasıl desteklendiklerini sokaktaki herkesin gördüğünde alkışladığını

herşeyi tahammül edersin ama kalleşliğe asla

ordu şehri nerede yanlış yapıldığını iyice muhasebesini yapsın

imza atılır altına.. =)
BASKENTLİ SAMSUNSPORLULAR

Kais

orduda bir müzik çalıyor müzikte şampiyon ordu haydi eski günlere dön geçmiş başarıyla dolu..bunların şampiyon dedikleri 3.lig şampiyonluğu eski günlerde 3.lig günleri geçmiş başarıyla dolu dedikleride 3.ligde 16 maç alıp şampiyon oldukları sanırım... yoksa benmi yanlış biliyorum bilen biri varsa aydınlatsın bizde bilelim ordu neymiş?

mahserxxx

bence hep samsun basket maçına gitmeli kızlar her maçı alıolar.. o zaman deymeyin keyfimize ;D

Kais

bunların bizi yenmesi zaten geçmişte başarı sayılır..ey gidi koca Samsun ne hallere düştün..

mahserxxx

yönetici

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 02 Mart 2009, 15:02:49
admin sendede ince bi çıtır ordululuk seziyorum ne akyolun ne benim attığım msjlarda tek bi söz küfür yoktu kendi düşüncelerimizdi hepsi bu niye silme gereği duydunki?

Arkadaşım bazı şeylerin şakası bile olmaz. Bizim atamız, memleketimiz, ailemiz, canımız Samsunspor'dur. Samsunspor'un olduğu yerde başka şeylerin lafını etmeyiz, ettirmeyiz... Lütfen diyorum.

Evet, bazı mesajlar silinmiştir ve evet mesajlarınızda herhangi bir küfür de yoktu lakin Mesudiye nickli bir vatandaşın yazdıklarına cevap vardı. Biz o arkadaşı ana sınıfına gönderdik, mesajını da sildik. Dolayısıyla onun mesajı silinince sizin cevaplarınız da boşta kaldı.

Mesele budur.

beşnumara

arkadaşlar bizim sitemizin yöneticileri maaşlı yöneticiler değildir ki hafif de olsa başka bir takım veya başka memleketli olsun. has samsunsporlulardır.bazı şeylere kızgın olduğunuzdan çabuk parlayabilirsiniz ama iyi bilin ki burada çok iyi samsunsporlu abilerimiz kardeşlerimiz var. eğer böyle durumlar yaşanırsa özelden halletmeniz daha iyi olur.vardır bizim yöneticilerimizin bir bildiği

Lazoli

hakketten ya kizlari daha da desteklemek lazim her maci aliyolar  :D

beşnumara

Alıntı yapılan: Lazoli - 02 Mart 2009, 19:51:47
hakketten ya kizlari daha da desteklemek lazim her maci aliyolar  :D
cümlenin sonundan anladığım kadarıyla şaka yapıyosun :D biliyorum ama biz kolayı seçseydik, başarılı olanı destekleseydik bugün samsunsporun peşinde değil 3 istanbul takımlarının peşinden koşardık. sana cevap yazılmış olarak alınma.senden alıntı yaptım ama dediğim gibi alınma

Lazoli

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Mart 2009, 19:59:14
cümlenin sonundan anladığım kadarıyla şaka yapıyosun :D biliyorum ama biz kolayı seçseydik, başarılı olanı destekleseydik bugün samsunsporun peşinde değil 3 istanbul takımlarının peşinden koşardık. sana cevap yazılmış olarak alınma.senden alıntı yaptım ama dediğim gibi alınma

yaw yok kizlari destekliyelim de $evkleri kacmasin diye diyodum ben  :D

maviay55

Alıntı
Köktaş: "Maalesef başaramadık"

Bank Asya 1. Ligi ekibi Samsunspor'un Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, ''Orduspor ile oynadığımız maçtan maalesef arzu ettiğimiz puanı alamadık'' dedi.
Köktaş, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında maç ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Orduspor ile oynadıkları karşılaşmada maça iyi başladıklarını, ama sonuca ulaşamadıklarını ifade eden Köktaş, şunları söyledi:

''Orduspor ile oynadığımız maçta maalesef arzu ettiğimiz puanı alamadık. Çok iyi başladığımız bir maçın sonucunu getiremediğimiz gibi 3 puanı da rakibimize bırakmış olduk. Aslında haftalardır deplasmanda maç kazanamayan takımımız için bir dönüm noktası olabilirdi. Ama maalesef bu hafta da başaramadık.''

Ligde hangi takımın ne yapacağının belli olmadığını belirten Köktaş, ''Her takımın, her takımı yenebileceği bir ligde oynuyoruz. Dolayısıyla hiç kimsenin yeri bu ligde garanti değil. Ne şampiyon adaylarının yeri garanti, ne de düşme hattındaki takımların yeri. Uzun, çetin bir lig maratonundayız. Samsunspor da bunun bilincinde'' diye konuştu.

-HAKEM HATALARI-

Köktaş, Samsunspor'un 23 haftadır oynadığı karşılaşmalar sonrasında hakemler hakkında hiç bir açıklamada bulunmadıklarını, ancak Orduspor maçında verilen kararların sonuca etki ettiğini öne sürerek, şunları kaydetti:

''Gerçekten Samsunspor'un sonuca etki eden hakem kararlarıyla mağdur olduğunu, puanlarının bu kararlarla gasp edildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunda art niyet aramıyoruz. Ama bir takımın bir maçta bu kadar mağdur edilmesinin izahını çok fazla bulamıyoruz. Eğer bununla ilgili hakem heyetinin bir formsuzluğu, hakem heyetinin dikkatsizliği de söz konusu ise bu durumu biz böyle yorumluyoruz ki, bu durumu ilgili mercilere rapor olarak sunmayı düşünüyoruz. En azından Samsunspor'un mağdur kaldığı hakem hatalarını diğer kulüplerin yaşamaması için gayret göstereceğiz. Bunun için Samsunspor olarak da hakem mağduriyetlerini ilgili kurumlara iletmeyi düşünüyoruz.''

-OLAĞAN GENEL KURUL-

Köktaş, önlerindeki bir önemli konunun da 14 Mart'ta yapılacak Olağan Genel Kurul toplantısı olduğunu vurgulayarak, ''Daha önce ertelenen genel kurul için önümüzdeki hafta bir şekillenme bekliyoruz. İnşallah Samsunspor'un sezon sonunu tamamlayabilmesi ve 2009-2010 sezonu için hazırlık yapabilmesi için gerekli ekonomik şartlar hazırlanır. Olumlu ve olumsuz gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz'' dedi.

-TARAFTAR TUTUMLARI-

Köktaş, taraftarın kendilerini zaman zaman mutlu ederken, zaman zaman da üzdüğünü belirtti.

Orduspor deplasmanında Samsunspor'un markasına, kimliğine, futbolcu ve yönetici yapısına yakışan bir taraftar örneği sergilenmediğini ifade eden Köktaş, ''Saygı duruşunda Orduspor aleyhine tezahürat etmek ölülere de saygı göstermediğimiz anlamına gelmektedir. Taraftarımızın davranışlarından dolayı ekonomik yönden de ciddi zararlar görmekteyiz'' diye konuştu.

Yaşananların hoş olmadığını anlatan Köktaş, ''Bunlar Samsunspor'un ismine, markasına büyüklüğünü yakışır şeyler değil. Umuyorum ki bu arkadaşlarımızda bu tür davranışları mutlaka kendi grupları arasında değerlendireceklerdir'' dedi.

02.03.2009
Kaynak : AA