37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

atakumlu83

sivasspor ıstıyormus ınsallah vermez bızımkıler

Karabudun

Hırs yapsa ortalamanın üzerine çıkacak.Vasatın üzerinde bir topçu.Sezon başında çok ümitliydim kendisinden.İlk yarı çok bekledik, ama göremedik bir numarasını. :(

twitter

Alıntı yapılan: sener.eren - 02 Ocak 2013, 13:09:14
Hırs yapsa ortalamanın üzerine çıkacak.Vasatın üzerinde bir topçu.Sezon başında çok ümitliydim kendisinden.İlk yarı çok bekledik, ama göremedik bir numarasını. :(

aynı anlam bunlar:)

seyf55

ben bu hakanın bizde pek yararlı gözle görülür işler yaptığını sanmıyorum bir tek bu sene herkes giderken o gitmedi ama futbol mücadele istiyor, bi katkısı olmadı düştüğümüz sezpn hakan kale dibinden gol vuruşu yapamadığı yüzde yüz pozisyon sayısı en az 4 onlardan bi tanesini atsa şu an bambaska bir yerdeydik, tabi bu durumda olmamızın tek sorumlusu hakan değil

isa55

Orta sahamız zayıf. Hakan Arslanı yollayıp Hakan Bayraktarı getirmekle işler çözülmez. İki Hakan da bu takımda olmalı.

beşnumara

Sene başından beri kafası bizde değil bir yararini göremedik. Böyle olacaksa gitsin yeri dolmayacak oyuncu değil.

isa55

Hakan Aslan 2 metreden topa vuramıyor, gitmeli
Erdem yanındakine pas veremiyor gitmeli
Nsumbu da öyleydi gitti
Ten ten Mustafa ile (gelirse) H. Bayraktar yeter orta sahaya!
Ha 96lı Doğan vardı yeter bunlar.

Theofanis Gekas

Hakan her türlü durmalı kötü bir dönem geçirdiği doğru ama toparlarsa çok çok faydalı olur 1.lig için biçilmiş kaftan,hakana kadar gönderilecek 10 tane adam var

beşnumara

Daha fazla uzatmayacam söyleyeceğimi söyledim. Hakan kimdir ki? Kafasında karışıklıklar olan belki de kafasında Samsunspor'u bitiren bir adamdan verim alabiliyorsan gönderme.

atakan

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Ocak 2013, 22:33:57
Daha fazla uzatmayacam söyleyeceğimi söyledim. Hakan kimdir ki? Kafasında karışıklıklar olan belki de kafasında Samsunspor'u bitiren bir adamdan verim alabiliyorsan gönderme.

aynen katılıyrm.süperlige transfer olsada abdulaziz gibi olucaktır sonu.adamın ayağında az hayır az ayar olsa ligdeydık biz

Theofanis Gekas

süper lige transfer olmak istese diğer 20 adam gibi bırakıp giderdi süper ligde 3 4 talibinin olduğunuda biliyoruz,futboluna istediğiniz kadar laf edin ama kafası burda değil gitmek istiyo gibilerinden konuşmak vicdana sığmaz bence

beşnumara

Ne alakası var vicdanla? Her şeyi burdan söylemek sorunda değilim. Sen nasil biliyorsan öyle devam et.

Theofanis Gekas

bildiğin bişe varsa açıkla o zaman yoksa ben böyle yorumlarım kısıtlı bilgilerimle,gitmek isteyen adam sezon başında giderdi

samsunmania

Son transfer şablouna göre gidici gibi geldi bana.

lucarelli

sivasa abdülkadir ve şaban karşılığı versek iyi olur :)