37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

SSKLA

Tam giydirecektim ki attın helal olsun sana. :)

Theofanis Gekas

adam her atağın içinde hala laf atıyosunuz birader,adam çalışkan işte hata yapıyomu yapıyo,golden sonrada tribünlere koşması ayrı bir güzeldi,seviyorum seni Hakan Arslan

Gorkem

twitter

marduk. 2012  .:.:.

şaka lan şaka ben her zaman severim seni  :)

lucarelli

bu adam hep gol pozisyonuna giriyor. Ekstra son vuruş çalışması lazım. Son vuruşlarını geliştirirse çok maç kurtarır.

Tufan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Eylül 2012, 21:57:32
ALIN LA SÖZLERNİZİ GERİ... SAMSUNSPORUN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK GOLÜ ATTI BUGÜN...
SANKİ MESSİ GOL KAÇIRMIYO ***...

abi çok koşuyor, iyi niyetinden zerre şüphem yok bu adamın ama gudubet, bahtsız bedevi gibi bu adam. Cidden bi hamama götürelim bunu rica ediyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: saim55 - 02 Eylül 2012, 21:55:39
attığın gol ne yazık ki ne kadar mal bir futbolcu olduğun gerçeğini değiştirmiyor.

55.hakan

Gene kaçırdın ama Allah'tan takip edip tamamladın.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 02 Eylül 2012, 21:57:45
adam her atağın içinde hala laf atıyosunuz birader,adam çalışkan işte hata yapıyomu yapıyo,golden sonrada tribünlere koşması ayrı bir güzeldi,seviyorum seni Hakan Arslan
sanane kardeş istediğimiz yorumu yaparız sen kendi işine bak.

bu arada attı ya la mal  :)  :-* >l<

BigBadMama5552

Hakan gene iyisin affettirdin kendini bana.  >l<

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: muhalif - 02 Eylül 2012, 22:02:34
sanane kardeş istediğimiz yorumu yaparız sen kendi işine bak.

bu arada attı ya la mal  :)  :-* >l<

sana mı sorcam işime bakıp bakmayacağımı,sen kendi işine bak asıl.burda fikrimizi söylüyoruz senin gibi kimseye laf sokmuyoruz

ChucKeR

arkadaş çok bilen çıksın oynasın o zaman yönetim burda bi sözleşme yaparlar.

süper ligde anlarım da burda çok teknik adam var sanki, hangisinin tekniğini beğeniyonuz da hakan kazma diyonuz

dilaver maçı bitiremiyo canberk ikiliye giremiyo. bu ligde marifet golden önce yaptığı gibi o sarjı yedin mi düşmeden devam edebilmek. hadi iyi geceler.

muzaffer4

ben hep hakan ın takımda oynamasından yanaydım.

AhmetDenizci

Golden sonra taraftara koştun ya.. Adamsın..

samuray

beğenmeyen beğenmesin attı golünü yazdırdı üç puanı ben beğeniyorum hiç değilse mücadele ediyor koşuyor ptt 1 nci lite her tk böyle futbolcuyu almak ister ve oynatır zamanında çok kızdık ama futbolda var bunlar