37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: Kaya - 29 Mart 2012, 17:12:23
    Sen ne anlarsın laaa  :hnk: onun yapabileceği tek şey bu işte.Koşmak,rakipe bilinçsiz basmak,yıldırmak.Bu maçta Fernandesi tutabileceğinden bende ümitliyim...
la dur bi yaa güldürme beni ;D ;D Sen bari söyleme akıllı adamsın biliyon bu oyunu ;)

Kaya

Maçtan sonra görüşelim  ;) Hayatımın ihtimali en düşük iddiasına  giriyorum  :D Hakan'ı izleyin

##kdc##

Alıntı yapılan: Kaya - 31 Mart 2012, 02:30:46
Maçtan sonra görüşelim  ;) Hayatımın ihtimali en düşük iddiasına  giriyorum  :D Hakan'ı izleyin

Maçtan sonra arabada söylediklerimi aklından çıkarma abi zzzzz

Kaya

Hatırlamıyorum Cüno ben maça konsantre oldum..İstanbula gideceğiz,yenip geleceğiz.. :evet: ::)

cembaba

Ben de Hakan'ın maçı olacak gibi hissediyorum. Cüno yavrum çok sövdün sen ondan bu hafta düzelecek = )

##kdc##

Bu maça da onbir başlarsa, koyayım böle kurulu kadroya  :P
şaka şaka valla süprizlerle dolu çok değişik bi maç olacak. hakanda dahil bu süprizlere. Demedi demeyin sonra. Ben de alıntı yapıp demiştim dicem maç sonunda haberiniz olsun  :o

Kaya

''Sürprizlerle dolu çok değişik bir maç olacak'' dediğini hatırladım evet  :D Zaten Hakan'ın Fernandes'i kitlemesi büyük bir sürpriz olacağı için hiç heveslenme ben demiştim derim  :P

5trawberry

Hakan Fernandesin ruzgarinda kaybolur. Fernandesi bugun Barcaya koy siritmadan oynar. Cok yonlu bir oyuncu bu yüzden uzaktan şutlarına ortaklarına çok dikat etmeliyiz hakan cezasahasi onunden cikmasin yeter.

kamuri

hakan arslan halı sahada beni bile tutamaz ya ;D

feveran

Alıntı yapılan: kamuri - 31 Mart 2012, 14:26:32
hakan arslan halı sahada beni bile tutamaz ya ;D
[/quotehakan dıyokı ben altı pasdan atamıyrum ama 22 den 23 den yazarım dıyor geldımı :rulet:

kamuri

sürprizlerle dolu bi maç olur yazdığınız gibi inşallah ama hakan arslanın kendisi bizim için sürpriz değil mi zaten ;D

Jnr.Serkan

Bugün çok beğendim elinden geleni yaptı.2 haftadır kim ne derse desin beğeniyorum.Çok iyi değil ama sırıtmıyor eskisi gibi.Gol yollarında çok kötü ancak yapacak birşey yok.Çok daha faydalı olacaktır

RT55

seviyorum bu çocuğu-hepsinden öte tüm enerjisini+kapasitesini sahaya koyuyor-malzeme bu..

kalptenþimþek

Öyle böyle değil, bugün sahadaki diğer yirmibirkişiden daha fazla koşan adam..  ???  :ok

Furkan

Son vuruşlarınıda geliştirirsen uzun yıllar hizmet edebilirsin bize hoş olur. Bugünki performansın son haftada sürsün  :_nazar