37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

ulan daha neyi atacaksın odun sene başından beri bu kaçıncı.kale önünde vursana tavana bak nasıl gol oluyor.

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 11 Mart 2012, 17:15:08
kale önünde vursana tavana bak nasıl gol oluyor.

dingil işte beyniyle ayakları ters çalıyor gerizekalının

atakan

bu gerzek samsun amatöründe bile sırıtır.seni alanıda oynatanıda sana para verenide.

Gorkem

seni bu takıma getirene sövmek lazım önce.

kamuri

takımımızın şanssızlığı maalesef özellikle son zamanlarda girdiğimiz en net pozisyonlara bu hakan kazmasının girmesiydi eğer o pozisyonlara  son vuruşu hiç olmayan hakan değil de başka bi topçumuz girseydi ligde biraz daha üstte yer alabilirdik manisa maçında arka direkte kaçırdığı gol ve bugun girdiği pozisyonu gole cevirse en az 5_6 puan yukardaydık  :(

Sioux

Allah aşkına, biz elden çıkardık desek şu çocuğu hangi Süper Lig takımı alır? Ankaragücü de dahil, kim alır?
Ama biz bu çocuğa bel bağlamışız.
Hakan'ların usta olanı Bayraktar'ı, Petkoviç denilen gerizekalı, andaval herif gönderirken biz yaşı genç olanla devam ettik.

Kaya

Halı sahada adam seçimi sırasında kim getirdi bunu der en son sıraya koyarım o kadar net...

Desiqner

Hayır takımı bizden daha yakından takip eden abiler , kardeşler vardır.Yahu altyapımızda şu adam kadar iş yapacak bir tane ortasaha yetiştiremedikmi biz ?

ahmetsefa55

şu an ki idmansız halimle bu adamdan kötü oynarsam bir daha Samsunspor maçı izlemem yemin ediyorum.

TeRMeLee

Bütün boş pozisyonlar niye bu adamın önüne düşüyor? Allah'ım çıldıracağım.   :-X

Serkan

ulan mal'sın onda hemfikiriz de bütün kırılma anları neden senle bütünleşiyor, bu *** topu neden 6 pasta sana geliyor neden gekas'a düşmüyor..

Kodalak

ben senin futbolcu diye a.k,sen ne adi adamsın,sen nasıl bir ileri g.z..lısın,seni bu takıma alanın da....

s_uzunkaya

3 teknik direktör geldi ve 3 ündede ilk 11 çıktı ve 90 dakka oynadı :) nasıl ilginç bir olaydır bu yaa :oyun:

sadece55

İsacığımm 2 sene bu adamın peşinden koştu.Daha ne cevherler vardır kimbilir Böyyyükk Menajer İsa da

TeRMeLee

Topa vuramadığın halde niye ileri çıkarsın anlamıyorum ki. Senin yüzünden Antep'e 4 puan verdik.

Bkz: Dışarıda oynanan maçta yaptığı kazmalık; http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=103072