37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

hayatımda gördüğüm en kötü orta saha demiştim.
çok sinirliyim başka bişe demiyim.

55_OrHaN_55

petkoviç: hakan bayraktar gibi bir virtüözü gönderip hakan aslan gibi kazmayı bu takıma monte eden sivri zekâlı mahluktur.

Kaya

Amatör desem geçmişte oynadığım takım arkadaşlarıma,rakiplere ve bu işe gönül vermiş her futbol sevdalısına ihanet etmiş olurum.. :kafa: Her şeyi geçtim teknik taktik felan,sen takım için önemi hayati seviyede olan bir maça çıkıyorsun herkes bilir ki kornerden gelen top tutulmaz! tutmaya çalışılmaz! uzaklaştırılır.. Ayaklarına ve topa bakmakla ne yapmaya çalıştın ve o kaleye giren top sana ne hissettirdi çok merak ediyorum..Yazık şu takımdan kazandığın paralara be kardeşim..

ugurozkan

yediğimiz golde hata düpedüz topu ıskalayan yenal'ın. yenal topu ıskaladıktan sonra top çocuğun ayağına gelene kadar geçen bir saniyede refleks olarak bir şeyler yapmaya çalışıyor, olmuyor. topa vuran promise de bahia'nın markajından kurtulup topa vuruyor.
uzak direğe bir adam daha koyulsa karambol golleri bitecek ama teknik heyet tasarruflu davranıyor.

kamuri

ekighoyle beraber bizi yaktın kaçırdığın gol için söylenecek bişey yok zaten ama o defanstan çıkarken kaptırdığın toplar için ne demeli senin yüzünden atağa çıkamadık bugün ben senin yerinde olsam futbolcuyum diye dolaşmaktan utanırım umarım pazar günü seni ilk 11 de görmeyiz yeteneksiz herif futbol sadece koşmakla olmuyor

##kdc##

tipin de sessiz sakin masum bişi gibi duruyor, sıfatına bakınca hilkat garibelerini andırıyon ama ölüyom bi damla su desen yok sana bundan sonra

Ajan

O gölü nasıl atamazsın ya topla beraber kaleye koşsan gol olurdu şerefsizim  :kafa: :kafa:

cembaba

Bu çocuğu dövmemiz lazım harbiden !!!

sadece55

şu adam şu işten para kazanıyorsa biz başımızı öne eğip düşünmeliyiz

babasamsunlu

:x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: al_sana al_sana al_sana al_sana :suslen: :suslen: :rulet: :rulet:

FaTiH_HaN

Bu adam boş kaleye bile gol atamaz, nedense hep bu tarz gollük karambol toplar hakanın önüne düşüyor, bir oyuncu topa vuramıyorsa bu işten nasıl ekmek yiyor anlamak mümkün değil.

lucarelli

Arkadaşım lütfen git artık. Hem yediğimiz golü hazırlıyorsun hem boş kaleye atamıyorsun. Sen ne iş yaparsın?????????

babasamsunlu

goygoycu bu goygoycu  :x(( :x((

emre

biktim gerizekalıca gol yemekten. Adamlarn yaptıgi orta gelip sana carpiyor! Isaac in onune dusuyor.hic bisey bilmiyon Allah ne verdiyse vur.yali kazığı gibisin  :kafa:

babasamsunlu

SENE BAŞINDAN BERİ YEDİĞİMİZ GOLLERE BAKIN İSTİSNASIZ BÜTÜN YEDİĞİMİZ GOLLERİ KENDİ KENDİMİZE YEDİK.
RAKİBİN HİÇ BİR ŞEY YAPMASINA GEREK KALMADAN.
BUNUN NEDENİ  DE O HATALARI YAPAN TOPÇULARIN KÖTÜ TOPÇULAR OLMASI.
BAŞKA HİÇ BİRŞEY İLE İZAH EDEMİYORUM.
BUNU NEDEN SENİN BAŞLIĞINDA YAZIYORUM.
SEN EN KÖTÜSÜSÜNDE ONDAN.GOYGOYCU HAKAN.