37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

en azından savaşıyor sahada basmadığı yer kalmadı geliştirebilirse süper lig seviyesine gelebilir

Jnr.Serkan

maç başına 12 km'ye yakın koşuyor 90 dakika oynadığında.Çok fazla aslında.Ulan 9 km koş ama adam gibi koş topa koş boş koşma : )

emre

takimin durumu herkesin adami elestirmesine neden oluyor. ama biz bu adamı 11 de oynasin diye almadik hatirlayin. Sonucta Gencecik Gungoren'den gelmis adam ben de bazen kıziyorum sonra bakiyorum 45 dakikada 6-6.5 km kosmus.Basinda ki t.d. Olsa, adami adam yapar..

fanatik samsunsporlu

düzelir inşallah.pres yapması güzel

kalptenþimþek

bu çocuğun kaybettiği her topta kalemizde gol pozisyonu oluyor.. :x((

FaTiH_HaN

Boşa benzin yakıyor, mücadelesine saygım var ama oyuna katkısı yok, çok genç, bankasyanın en kötü takımından geldikten sonra direk süper ligde forma şansı buldu, süper ligde forma giymesi için kendini geliştirmesi lazım.

ahmetsefa55

dayanamıyorum yazacam. :)
hayatımda gördüğüm en kötü orta saha.
2 metre yanına pas veremez , uzun pas yok , araya oynama yok , kademe hatası bol , top kaptırması çok vs.
hiç bir işe yaramıyo.ayağında ki topu kaptırıyo , sonra kazanmak için deli dana gibi koşturuyo hem yerini kaybediyo hem atak yiyoruz.
velhasıl kelam ben bu adamı öven mesajlar görünce hayattan fln soğuyorum , moralim bozuluyo , kahroluyorum...
yani o kadar beğenmiyorum ki ; halı saha da takımıma almam.  :kanka:

Ayberk

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Ocak 2012, 17:39:36
dayanamıyorum yazacam. :)
hayatımda gördüğüm en kötü orta saha.
2 metre yanına pas veremez , uzun pas yok , araya oynama yok , kademe hatası bol , top kaptırması çok vs.
hiç bir işe yaramıyo.ayağında ki topu kaptırıyo , sonra kazanmak için deli dana gibi koşturuyo hem yerini kaybediyo hem atak yiyoruz.
velhasıl kelam ben bu adamı öven mesajlar görünce hayattan fln soğuyorum , moralim bozuluyo , kahroluyorum...
yani o kadar beğenmiyorum ki ; halı saha da takımıma almam.  :kanka:

Yücel Ömür Ejder-Sefa Aksoy ikilisinden de mi kötü :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Ayberk - 22 Ocak 2012, 17:44:00
Yücel Ömür Ejder-Sefa Aksoy ikilisinden de mi kötü :)
kötü tabi.
yücel gayette top yapardı valla.tamam yetersizdi bu ikisi de ama hakandan fln 5 kat iyiydi  :)
sefa zaten iyi topcuydu bence ama yetenegını kullanamadı ve ılerletemedı futbolunu gıttıkce kotuye gıttı.

FaTiH_HaN

Yücel Ömür Ejder bir ara kafayı kazıtmıştı, veron gibi olmuştu  :)

emre

Ahmet Sefa ben de yazdigim icin cevap vereyim kardesim.ben adami övmuyorum ama bence adamdan biz cok sey bekliyoruz. Hata yapiyor bende olsam 11 de oynatmam ama adami zaten 11 de oynatmak icin almadık. E takimda kotü sirıtmasi cok normal. Bence iyi oynayip,tutsa bu transfer ekstra bir durum olurdu.
11 de oynayacak diye aldıgımiz Dominguez iyi oynamayinca kiziyorum ama bu elinden geleni yapmaya calisiyormus gibi geliyor rahatca kizamıyorum.

55.hakan

Sol kanatta Yenal'dan daha sağlam daha güven verdi bana.

olcay

22 Ocak 2012, 18:45:40 #177 Son düzenlenme: 23 Ocak 2012, 00:05:59 olcay
yücel ömür ejderle kıyaslamak bile saçma yaa.adamın yeteneğine hakaret resmen.adamın lideliği vardı.
bu hakanın ne zaman pas attığını gördünüz de koşmasını savunuyonuz anlamıyom.aklıma hakan arslan diyince ilk gelen şey; "yerden kendine doğru yuvarlanan topu bile kontrol edemeyen, süper lig futbolcusu" olacak.
sefa aksoy da gayet başarılı orta sahaydı. salak olmasa, çalışsa, kendini kulüpten üstün görmese şimdi onu pazarlıyo olurduk. sefanın frikik attığını hatırlıyorum ya. hakandan frikik golü atar diyen mi var bu forumda ??
ayrıca 5 sene cengiz biçerlerin kalede olup da, kaleye şut gitmesin diye dua ettiğim günlerin çilesini çektikten sonra, kusura bakmayın da bu kadar yetersiz bi oyuncunun gelişmesi için puan feda edemem ya da trabzondan ekstra gol yiyemem ben.
gelişsin diye beklediğiniz oyuncu 88 doğumlu. benim salaklıklarına tahammül edeceğim topçu en fazla 19 olur 20 yaşında olur. beyefendileri 24 yaşında.. :rulet:

Musti

İkinci golde Ekigho'ya pası veren Hakan'dı.

Görev yerinin ne olduğunu kendisi de bilmiyordur herhalde. Joker gibi her yerde oynuyor.
Eğer defansın önünde oynayacaksa defanstan top almalı ve oyun kurmada Fink'e yardım etmeli.

GökhanÇağlar

ilk 11 oynayacak kapasitede bir adam degil bu haliyle,cok pas hatasi yapiyor.