37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

masbene

dilaver senin yaptıklarını yürüyerek yapamazmıydı ?

FaTiH_HaN

Hakan elinden geleni yapıyor ama hem tecrübesiz, hemde kapasitesi belli maç boyunca çok koştu top kazandı ama kazandığı topların hiçbirini isabetli kullanamadı, o bu değilde bir kafa vuruşu vardı orda şut mu çekti ne yapmaya çalıştı anlayamadım  :)

masbene

en başından beri aynısını soyluyorum. suc bu tecrubesiz ve özgüvensiz cocuklarda degil tamamen. teknik direktör denen şahıs psikolog gibi olmalı bir anlamda, bu arkadaşların beynine hitap etmeli ve hem fiziken hem mantıken maça ve lige hazırlamalı. adamlar ruh gibi geziyor sahada. normal

Kaya

Hakan Arslan takımımızda oynadığı müddetçe biz Süperlig takımı olamayız.Genç,koşuyor,kesiyor felan filan tamam da malesef ki bu ligin çok çok altında.

ngonge

Takımın en çok koşan ama en az görünen oyuncusu.

Aslında genç, iyiniyetli ve çalışkan. Defansif müdaheleleri fena değil. Önlibero için yedek olur ama 11 oyuncusu olmaz kendisinden.

ChucKeR

gençler maçında da bu maçta da verilen görevli yaptığını düünüyorum. 2-0 ken ileri çıkışlara cesaret edebilmesi mental açıdan bir artı.
ama kapasitesi sınırlı. ilerleyen haftalarda hücum kalabalıklaştıkça orta sahayı 3 lü kuracağız.yorulan fink'in yerine 60 da girip durumu idare edebilir. en azından bahia yı al yenal'ı ileri kaydır, dominguez'i al kaybolsun. bu denemelerden daha makul hakn'ı fink'in yerine sokmak.

LisandroLopez

Kesinlikle Hakan oynadıkça 10 kişi oynuyor yani 1 kişi eksik oynuyoruz

ahmetsefa55

hakan arslanı savunmayın kardeşlerim nolur.
valla savunmayın billa savunmayın  :(

Theofanis Gekas

ilk yarıda 6400 metre koşu yapmış olumlu hareketi 0 ,bu çocuk süzme mal

ChucKeR

yahu beyler savunmuyorum. ilk iki maçında herkes göklere çıkarırken de savunmadım. kapasitesi belli diyorum. ama orta 3'lüde ceza yayında çalıma giren serdar dan daha makbul benim için. fink çıkacaksa hakan girsin serdar değil.

babasamsunlu

la iki tane top yap la ortasahada oynuyon.
tip..

olcay

Alıntı yapılan: ChucKeR - 08 Ocak 2012, 02:01:40
gençler maçında da bu maçta da verilen görevli yaptığını düünüyorum. 2-0 ken ileri çıkışlara cesaret edebilmesi mental açıdan bir artı.

gençler maçında ne görevi yapmış pardon??
ayrıca2-0ken ileri  çıkması mental artısından değil, şuursuzluğundan. onda mental bi gelişim olsaydı,bunca yıllık alt yapıdan şunu öğrenirdi.defans sakatsa,bek ileri çıkmışsa "ön libero" yerini doldurur. ha yok kendisini,ligtvnin diziliminden bakıp ofansif orta saha görüyosa sözlerimi hemen geri alıyorum.
ve de senden çok özür diliyorum.ben senin değerini hiç anlayamıycam bu gidişle be hacı ???

LisandroLopez

masbene

gs maçının en çok koşan adamı istatistiğe göre. nereye koştun naptın çıktıya bakıyorum birşey göremiyorum hakan

hacettepeli

pasları berbat bundan orta saha olmaz stoper oynar belki orada deneyin.