37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

##kdc##

Ulan bi gol attın, sayfalarca yazı yazılmış. Çok koşuyor da, rakibi yıpratıyor da falan da filan. Aslında kimse ne yaptığını çözemedi hala. Manisada boş kale önünde yaptığın ölüm vuruşu, fb maçlarında alexi tutmaların hala zihnimizde. Ama herkesin çil yavrusu gibi dağıldığı dönemde bizimle kalarak yaptın en büyük katkını. Sana sövmek insanın stresini azaltıyor hakan. Aslında geçen sene yüz yüze tanışınca bi daha sövmem diyordum da artık alışkanlık oldu. Elektrikler yok sırf sana yazmak için telefondan girdim, değerini bil.

s_uzunkaya

iyi niyetli, saf, kötü gün dostu, savaşcı, dürüst, samimi, delikanlı.... bu kadar özellikli bir adamı kötü pas ve son vuruş katili diye yargılamayı bu saatten sonra bende kendime yasaklıyorum :evet:... ama be hakan noolur uzaklara ve fantizi paslara girme. son vuruşları yapma diyemiyorum çünkü o son vuruşluk pozisyonlara sen hakkınla giriyorsun ve yapacağın tek şey o son vuruşu yapmak kalıyor. yen şu paniğini stresini artık. bak bu lige belki senin için geldik, paniklemeden rahat rahat oyna futbolunu. bu lig senin dişine göre tam ;)

jean

gecen hafta uzatmada gol yeyince acaba diger maclarda uzatmada atip mac alacakmiyiz diye soruyordum kendime 1 puan iyi derken kazandik golu yinede zor atti ama olsun takim yuregiyle oynuyor tebrikler allah nazardan saklasin insallah

samuray

hakan yüreğine sağlık en azından adam sın zaman,zaman maç stresinde sana kızssam.da mücadel etmen pres yapman sonuna kadar terinin son damlasına kadar t akıtman vede diğer tpoç müsveddeleri gibi takımı yarı yolda bırakıp gitmemen bunların hepsi senin artıların helal  olsun  >l< >l<

Cabbar Samsunspor

Bir Takım Küme Düşerse, Futbolcular Gider, Adamlar Kalır ! O Tribünlere Koşmanız Bizi Ağlattı Be Ağlattı ! Böyle Birşeyi Kaç Takımın Futbolcuları Yapar ? İnanmış Çocuklar, Bizde İnanalım, Bu Sene YÜCE ALLAH'ın izniyle ŞAMPİYONUZ İNŞA ALLAH.

Stoper

HAKAN ARSLAN

Güngören performansını bilenler, Hakan Arslan'ın Göztepe maçında attığı golün benzerlerini iyi hatırlar.

Samsunspor'daki ilk senesinde akla zarar goller kaçırmıştı genç oyuncu. "Bu kadar da olmaz" dedirtmişti.

Kendisine yönelik eleştirilerde bundandı zaten. Transferinin tartışılmasına da.

Ama şunu atladı herkes.

Süper Lig ilk sezonunda hep sahaiçi krizler yaşayan bir takımın parçasıydı Hakan. Geldiği mütevazi Güngören'in ardından büyük bir camianın baskısını kaldırabilecek tecrübe ve yaştada hiç değildi.

Bir orta saha oyuncusu olarak, pozisyon bulabilme becerisini konuşmadık hiç. Taktiri esirgedik.

Varsa yoksa kaçırdıkları...

Hata ettik!

Hakan sezonun yükselen yıldızı olmaya aday bakış açımca.

Sezon sonu transfer piyasasının öncelikli tercih edilecek isimleri arasında olursa, kimse şaşırmamalı.

Oyunu iki yönlü oynayabilme becerisi buna referans.

Bu güne kadar görmemekte ısrar ettiğimiz yapabilecekleri.

Hakan, Göztepe'ye attığı golle takımına 3 puan kazandırmadı sadece.

Daha önemlisi...

Güngören'de bıraktığı...

Güvenini geri aldı.

http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=hakan-arslan&exec=page&nid=449983

seydo55

ne topcusun be hakan futbolu seninle sevdim ben sahadaki varlığını seveyim  :deli:

kalptenþimþek

hakan'i hep severdim :evet:

ult55ras

kulubün kapısından ilk girdiğinde anlamıştım ben büyük bir topçu olacağını...

twitter

şu çocuğa üzüldüm. adam hayatının futbolunu oynadı.

5trawberry

özkan

yazık oldu o güzelim gole..

Sol Açık

Bu adama mal diyene artık kafa göz dalmak gerek!

Kalitesini beğenmeyenler bir şeyi görmeli: 3 haftadır bu takımın yıldızı Hakan Arslan'dır.

ErkÇay55

Tebrikler Hakan golün süperdi.Ama ne yazikki emeklerinizin karşılığını kendini bilmezler yüzünden alamadınız.

babasamsunlu

tebrikler kardeşim. yüreğine sağlık.
artık bir  nebze olsun bu çocuğa saygı gösterilir umarım.