37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

karakterini bilmem ama futbolculuğunla böyle büyük bir taraftara yakışmıyosun !

olcay

eğer bu adam olcaksa seneye tekrar çıkacak dediğimiz takımın orta sahası, işimiz var o zaman..
bu sene düşmemizin ilk sebebi ne defans ne atak yapamayan orta sahadır. fink , sarp, hakan , hele de murat ceylan...
bizi düşüren, saç baş yoldurtan bu adam mı bizi kurtarcak gelecek sene. bi allahın kulu takımına ister mi merak ediyorum...

Gorkem

55.hakan

Takımda yeri yok bu ligde de çıldırtır bizi.

Sol Açık

Yedek mi olur, çıkış yapar da as oyuncu haline mi gelir bilemem. Ama kesinlikle takımda tutulmalı...

usare

Kesinlikle olmalı bence de. Yenilgiye götüren hareket Hakanın oyundan alınmasıydı bence.

Burak

Tam Bank Asya'nın adamı bence her anlamda

Levent ÖCAL

a2 takımımızda bile forma şansı tanınmayacak kadar yeteneksiz, gideceklerin başında olmalı.

Kodalak

korkak,yeteneksiz,terbiyesiz(burunla şut vuranları hiç sevmem,halı sahada bile sevmem,terbiyesizdir,yeteneksizdir)adam altıpastan burunla şut vurdu yahu bir senemiz bu mallların kaçırdıklarını yaşayarak geçti,iyi niyetine sokayım,koşuyormuş onada sokayım,koşcan tabi it gibi koşcan,benmi alıyom ulan o kadar parayı,sen topçuysan o zaman mahallede top oynayan herkes profosyenel topçu olur,hödük

kalptenþimþek

Çocuğun ahını aldık.. :(
Şu son maçta fink ve hakan oyunda kalsaydı bugün çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık..

usare

Ben demiştim  :oyun:

fanatik samsunsporlu

ben de çok kızıyorum ama en çok koşan, pres yapan futbolcu.

Shane_Falco

Bank Asya'da her türlü oynar.Orada sırıtacağını sanmıyorum...

Furkan

Güzel kesici de oyun zekası sıfır. Bank asyada şu an bence yeri hazır. İyi kötü süper lig tecrübesi oldu zaten orda sırıtmaz

Desiqner

Bu futbolla Süper ligde kaç maç 11 çıktı.Bank Asya'da sırıtırsa zaten bıraksın futbolu :))