Şirin Ana'yı kaybettik..

Başlatan yk55, 22 Kasım 2007, 00:40:34

« önceki - sonraki »

onurbas

bence bu takım bu sene sirin ana için saldırnalı ve o anamzı için süperlige cıkmalı biz samsunsporumuzun her zaman yanındayız sirin anada oyleydi yeterki bus ene sirin ana için saldırın

ahmet55

Ana sen ölmedin.Daima kalbimizdesin.

timofte

Şirinler Grubu açıklaması..

Alıntı21 Kasım 2007 günü geçirdiği elim bir trafik kazası sonucunda aramızdan ayrılan Rukiye Acar'ın ( Şirin Ana) cenazesi dolayısıyla;

Olayın yaşandığı andan itibaren üstün çabalarından ve gayretlerinden dolayı,  

Samsunspor Kulübü Başkanı Sezgin Gümüş'e Bahadır Saraç, Aykut Çepni, Şükrü Koç, Can Aydın ve su an adını sayamadığımız değerli Samsunspor Yönetim Kurulu üyelerine,

Başta Kaptanlarımız Celil Sağır ve Serkan Aykut olmak üzere Samsunsporlu bütün futbolculara,

Halk gazetesi, Arena Gazetesi başta olmak üzere tüm Samsun basın camiasına,

Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sayın Ümit İren, Canikli Mekânsızlar grubu lideri Sayın Kenan Karpuzoğlu ve Büyük Samsunspor taraftarına,

Bizzat cenaze törenine katılan Samsunspor Eski Başkanı Mazhar Başoğlu, Samsunspor Eski Yönetim kurulu üyeleri ve Spor camiasına,

Telefonla bizleri arayarak acımıza ortak olan tüm Samsunspor'lulara

Acımızı paylaşan, Türkiye'nin her yanından futbol takımı taraftarlarına bir kez daha teşekkür ediyoruz.

ŞİRİNLER

Tribün_ali

Sen bunların daha fazlasına layıksın şirin ana mekanın cennet olsun GERÇEK SAMSUNSPORLU sen asla unutmuyacaz

celebi

ŞİRİN ANAM MEKANIN CENNET OLSUN. :cry:  :cry:

yönetici

AlıntıUZUN ZAMAN SONRA GOZYASLARIM AKTI,BU MESAJI GOZYASLARI ICERISINDE YAZIYORUM
MERHUMEYI ILK KEZ TRT DE BIR ROPORTAJINDA GORMUSTUM,SAMSUNSPOR DÜŞMEYECEK DİYE HAYKIRIYORDU,O ANA YÜREĞİ İLE SAMSUNSPOR SEVDASINI BİRLEŞTİRMİŞTİ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET DILERKEN, SAMSUNSPOR CAMİASINA,CEFAKAR SAMSUNSPOR TARAFTARINA, ŞİRİN ANAMIZIN AİLESİNE SABIRLAR DİLİYORUM.RİZESPOR TARAFTARLARI OLARAK ACINIZI YÜREGIMIZIN ORTA YERINDE HİSSEDİYORUZ..

ALPEREN YILMAZ
www.rizesporlular.com ADMINI

mctlçy

mctlçy

KRAL'IN GOLÜ 'ANA' İÇİN
Eskişehirspor maçı öncesi sakatlanarak sahalardan uzak kalan Samsunspor'un gol umudu..

Eskişehirspor maçı öncesi sakatlanarak sahalardan uzak kalan Samsunspor'un gol umudu Serkan Aykut, yarınki Altay karşılaşmasını sabırsızlıkla bekliyor. Bir haftadır idmanlarda yapılan çift kale maçlarda fileleri havalandıran golcü futbolcu bu maçta da gol sözü verdi. Şirin Ana'nın resmini atletine bastıran Kral,"Resmini formamın altındaki atletime yaptırdım. Allah nasip ederse golümü atacağım ve herkesin sevgilisi olan Şirin Ana'ya armağan edeceğim" diye konuştu.

mctlçy

TFF'DEN SAYGI DURUŞUNA RED
Samsunspor kulübü'nün Altay maçında Şirin Ana için bir dakikalık saygı duruşu isteği, Futbol Federasyonu tarafından kabul edilmedi

CEZA VERİLİR
Kırmızı-Beyazlı kulüp, yarın oynanacak Altay maçı öncesi bir süre önce kaybettiğimiz Şirin Ana için bir dakikalık saygı duruşunda bulunmak için Türkiye Futbol Federasyonu'na yazılı başvuruda bulundu. TFF, olumsuz kararını dün Samsunspor'a çektiği faksla bildirerek, saygı duruşunun yapılması halinde kulübe ceza verileceğini açıkladı.

GİRİŞİMLER SÜRÜYOR
Kulüp Genel Müdürü Bahadır Saraç, pazar gününe kadar girişimlerinin yeniden olacağını belerterek,"Şirin ana Samsunspor'un simgesiydi. Sahamızda oynayacağımız bu maçta onu yad etmek istemiştik. TTF saygı duruşu isteğimizi red etti. Ancak, başkanımız nezdinden girişimlerimiz sürüyor" dedi.

al işte böyle bir federasyonumuz var...sanki o bir dakika boyunca size kardeş yapmak içn uğraşcaz,ANAMIZA saygıda durucaz

bafradan55

Ben böyle federasyonu her fırsatta severim.
Umarım yönetimimiz ağırlığını koyar ve bu iş yapılır çok önemli çünkü.

celebi

ben böyle federasyonun :evil:  :evil:  sanki o bir dakikada bir taraflarına bir şeyler olacak.

fanatik55

onlar konuşsun biz saygı duruşunda durduk...
şirin ana için ne gerekirse yaparız...

mctlçy

başkanımız sayesnde federasyondan izin alınmış...

forzasamet

evet biz saygı dürüşunu yaptık saolsun baskanımız böle bir olayı göz ardı etmedii allah razı olsun...

celebi

bu olaya gerçekten çok sevindim.2. devrede inşaallah istanbuldan samsuns yine bir deplasman veya deplasmanlar yapmayı düşünüyoruz inşaalllah.