Şirin Ana'yı kaybettik..

Başlatan yk55, 22 Kasım 2007, 00:40:34

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

öğrendiğimde şok oldum inanmak istemedim gerçekten çok acı bi olay.kendisi örnek aldığım biriydi kendisiyle denizlide denizli-samsun maçında tanışma fırsatını bulmuştum.hep derdim benimde yaşım ilerledikçe şirin anne gibi samsunspor maçlarında olayım diye.valla şuan ne yazıcağımı bilemiyorum toğrağın bol mekanın cennet olsun.... :cry:  :cry:
SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ

mehmet yılmaz

celebi

vay be ŞİRİN ANAM bugünü de görecektik ya :cry:  :cry: futbolcular üzülmüş ama yapabilecekleri ŞİRİN ANAMIZIN isteğini yerine getimrk: SÜPER LİG

cem and naz55

siteye yoğunluğumdan dolayı giremiyordum ama bu sabah gzteyi okuyunca şok oldum kendisi gurur duyacağımız samsunsporluydu ganigani ALLAH RAHMET EYLESİN

ali ihsan

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.Artık para,pul mazeret olamaz,Şirin Ana için bu takımı bu topçular süper lige çıkaracak.SAMSUNSPOR CAMİASININ BAŞI SAĞOLSUN.

Kadir ÇELEBİ

daha dun idman fotoğraflarının arkasından gordugumde ben her daim samsunsporun yanındayım diyen bir sahis olarak kendisiyle gurur duyuyordum bugun bu eli opulesi insanı kaybettigimiz haberi herkes gibi benide cok şaşırtı ve derinden üzdü.. samsunsporluyum diyen bir cok insandan daha cok samsunsporluydu..soyliyecek birsey bulamıyorum hepimizin başı sağolsun...

METE

arkadaslar sırın anamızın öldugunu duyunca cokk ama cokk uzuldum ama nedıyelım elden bsey gelmez en son eskısehırde gormustum...nedıyım allah mekanını cennet topragını boll eylesınn... :(  :(  :(

tuzlalı

Yeni haberim oldu. Tarifsiz bir üzüntü içindeyim. Allah rahmet eylesin. Türkiyede bir öreneği daha yoktur böyle bir taraftarın. içimiz acıdı.

deli 55

BAŞIMIZ SAĞOLSUN.MEKANIN CENNET OLSUN ŞİRİN ANA...

mctlçy

hepimizin başı sağolsun...hepinizden allah razı olsun,ayrıca bugün cenazemizde bizmle olan başkanımız,yöneticilerimiz,ve KRALımız sizlerdende allah razı olsun!! ANAmızz seni bu şekildemi uğurlayacaktık??aniden,sarsıcı şekilde?ama sana SÖZ;
                                    UNUTMAYACAĞIZ!!

celebi

Alıntı yapılan: "mctlçy"hepimizin başı sağolsun...hepinizden allah razı olsun,ayrıca bugün cenazemizde bizmle olan başkanımız,yöneticilerimiz,ve KRALımız sizlerdende allah razı olsun!! ANAmızz seni bu şekildemi uğurlayacaktık??aniden,sarsıcı şekilde?ama sana SÖZ;
                                    UNUTMAYACAĞIZ!!

kardeş cenaze merasimi ile ilgili resimler varsa koyar mısın

mctlçy

cenazedeki üzüntümüz nedeniyle resim çekemedik belki arada onu düşünen arkadaşlarımız varsa koyar...yarınki gazetelerden görebilirz diye düşünüorum

fanatik55

sözün bittiği yer işte kim len gidecez biz deplasmana kim önden bağaracak sigara içmeyin diye kim kızacak bize anılarımızı yazsak sayfalar sığmaz hepimizin başı sağolsun

harbisamsunsporlu5517

hepimiz birgün öleceğiz ama şirin anamızın bu şekilde vefat etmesi çok üzücü ilk duyduğumda çok agladım ve üzüldüm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine allahım sabırlar versin bizler seni asla unutmayacağız

HaSaNCaN

İnanmak zor. Daha dün deplasmanlara gittiğimiz, canımız anamız artık yok. Onun yerini kimse dolduramaz.
Onu en son bu videoda eskişehire giderken anıyoruz http://www.youtube.com/watch?v=UFNht5LswmI