Rick van Drongelen

Başlatan Stoper, 11 Temmuz 2023, 23:16:06

« önceki - sonraki »

Stoper

Kulübümüz en son Union Berlin forması giyen Hollandalı defans oyuncusu Rick van Drongelen ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Doğum tarihi: 20 Ara 1998
Uyruk: Hollanda
Boy: 1,88 m
Mevki: Stoper

Sol Açık

Epey cüsseli, güçlü ve ayağına da hakim bir savunmacı. Sol ayaklı ve hem kısa hem de uzun mesafeli pasları hiç fena değildi. Goldeki yükselişi ve vuruşu da gayet netti. Bunlar iyi görünen yanları.

Buna karşın, 1 pozisyonda rakip kolaylıkla arkasına geçebildi, ağır kalabiliyor. Ayrıca, 1 pozisyonda topu ayağında gevelerken kaybediyordu, hızlı oynaması gerek. Bunların yanı sıra, 1 pozisyonda da rakibin altı pasa kestiği topu ıskaladı, rakip topla kalemize giriyordu.

Açıkçası, potansiyeli çok yüksek bir oyuncu gibi göründü bana. "İyi" diye saydığım özellikler performansa bağlı özellikler değil, yani bu adamın bu "iyi" özelliklerini hep göreceğiz. "Kötü" diye saydıklarım ise günlük performanstan fazlasıyla etkilenebilecek özellikler. Umarım dünkü maçtaki hataları istisnadır ve bizim bu sezon savunmamızdaki yıldız olur...

brigand

Golle başladı. İyi pozisyon alıp iyi bir vuruşla bitirdi. Diğer tarafta 3'lünün solunda sol ayaklı stoper olarak alışma süresine ihtiyacı var gibi duruyor. Her stoper gibi defoları olacaktır. Bizim beklentimiz belli bir standart yakalayabilmesi ve olası defolarını kapatacak bir çapanın varlığı.

Elyesa

succes jonge ga zo door !!!

Stoper

Savaşçı, tatlı sert futbolunun yanı sıra, ayaklarına da hakim stoper.

deado

Şahsen beğendim bu adamı ben. yerinde bir transfer olmuş. İlk maçında gol atması da kendisi için olumlu bir durum. Gün geçtikçe takıma daha uyum sağlayacağını düşünüyorum.

Elyesa

savasci iyi oyuncu begendim fb macindada iyiydi

_SoN_

Sana helal olsun adam, gerisi harbiden hikaye.

ugurozkan

Hata yapıyor, çalım yiyor falan ama adam gibi mücadele ediyor. Mağlubiyete yalnız bu üzülmüştür takımda.

5trawberry

Transferleri Drongelen yapsin

defansif orta saha

Çok sürmez, bu eleman da ya yatmaya başlar ya da devre arası daha iyi bir kulübe çeker gider. Yerli olsa neyse de yabancı adam senin beceriksiz kadro mühendisliğin ile uğraşmaz kardeşim.

brigand

İlk 3 haftada hazır ve iyi görüntü veren tek oyuncu diyebiliriz.

Elyesa

Alıntı yapılan: brigand - 28 Ağustos 2023, 08:29:53İlk 3 haftada hazır ve iyi görüntü veren tek oyuncu diyebiliriz.
ayni gorusdeyim

55.hakan

Yediğimiz gol sana yazar aynı hatayı golden sonra yine yaptın tehlikeli yerde çalıma girmek nedir. Bu lig kaldırmaz o hareketleri.

Sadece Samsunspor

🗒️ #TrendyolSüperLig'de ilk 12 haftalık süreçte en çok hava topu kazanan oyuncu, Galatasaray'dan Abdülkerim Bardakcı!

1️⃣ Abdülkerim Bardakcı - 47
2️⃣ Leo Duarte - 38
3️⃣ Paul Onuachu - 36
3️⃣ Rick Van Drongelen - 36