Yurtiçi veya Yurtdışı Turistik Gezi Yerleri ; Tavsiyeleriniz, Anılarınız

Başlatan ahmetsefa55, 10 Haziran 2011, 14:54:41

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: lucarelli - 15 Haziran 2011, 16:30:38
Üniversitedeki en büyük iki pişmanlığımdan biri interrail olayına girmememdi. Sana iyi yolculuklar. Benim için de gez, gittiğin her şehirde Samsunspor atkısı ile foto yap.
şu vizeyi alabılırsem ve gıdersem zaten aklımda o var  ;) eyfel in onunde cektırmessem ölürüm  :--*  :holey:

ahmetsefa55

ve vizeyi de aldım  :) şimdi günleri saymak kaldı.Allahtan sayılı gün çabuk geçermiş  :evet:

celebi

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: celebi - 17 Haziran 2011, 15:19:23
bende nasip olursa umreye gidiyorum arkadaşlar
Allah kabul etsin abi hayırlı yolculuklar  >l< ne zamana yolculuk ? ve bol bol foto bekliyoruz abi bize her yer Samsun olanından  :D

celebi

amin kardeşim saolasın.la ben o dangalaklar gibi yapmam fakat ipek şal atkımı götüreceğim bakalım nasıl olacak. 25 haziran 2 temmuz arası inşaallah

ahmetsefa55

epçeli köylü

Maneviyatın derinliklerine dalıp huzurlu bir yer görmek isteyenlere Malatya- Darende ve Isparta-Barlayı görmelerini öneriyorum.

ahmetsefa55

beyler burasi Roma / Vatikan burda hersey gercek  :-*

hepinizi opuyorum Allah a emanet olun.devami gelecek fotolarin ilerleyen gunlerde  :kanka:

Serkan

##kdc##

adamı aradım sağında emma solunda monica takılıyomuş, roma da Papa'dan çok slm varmış bizlere,  :P

masbene

birolkys

İtalya şiddetle tavsiye edilir.BU GÜN DÖNDÜM KUTSAL TOPRAĞIM  Samsun a.venedikte san marco meydanında trabzonluya Samsun un büyklüğünü anlatmak güzeldi :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: birolkys - 15 Ağustos 2011, 19:31:28
İtalya şiddetle tavsiye edilir.BU GÜN DÖNDÜM KUTSAL TOPRAĞIM  Samsun a.venedikte san marco meydanında trabzonluya Samsun un büyklüğünü anlatmak güzeldi :)
san marco diyorum baska da bise demiyorum cok iyiydi  :ok
ve youtube a koymalik bir video da geldi polonish girls lerden raad olun  ;)
ITOS  >l< >l< >l<

olcay

Alıntı yapılan: muhalif - 17 Ağustos 2011, 11:33:12
san marco diyorum baska da bise demiyorum cok iyiydi  :ok
ve youtube a koymalik bir video da geldi polonish girls lerden raad olun  ;)
ITOS  >l< >l< >l<

'hey girls'lerle ilgili video,materyal bekliyoruz :D