Yurtiçi veya Yurtdışı Turistik Gezi Yerleri ; Tavsiyeleriniz, Anılarınız

Başlatan ahmetsefa55, 10 Haziran 2011, 14:54:41

« önceki - sonraki »

Sercan

Serkan

silopilimuhsin

Herşeyi biryanada şu samsun Harika bir şehir gerçekten hayran kaldım

ahmetsefa55

yurtdışı'na gitmek gibi bir düşüncemiz var bir arkadaşımla.
interrail : avrupayı trenle gezmek  :) gerekli işlemleri yapıyoruz bu aralar.bir aksilik çıkmaz da gidebilirsek dönüşüm muhteşem olacak inşallah  :evet: :ok
gıttıgımız yerlerı anlatırız nasıpse  8)

emre

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre - 15 Haziran 2011, 15:00:46
rota nereler kardeşim?
valla vizeyle ilgili birkaç sıkıntı var.onları halledipte alabilirsem ; roma-floransa-venedik-nice-barcelona-paris-cannes-bruge-amsterdam diye kurduk kafamızda.ancak tren saatleri bazen uymuyomuş.yanı bır anda kafamıza esip barcelonadan sevillaya da inebiliriz ya da marsille  a da kalabiliriz fln  :) ama kafamızdakı plan yukardakı sekılde  ;)

emre

hadi hayırlı yolculuklar o zaman, yaz okulu olmasa bizde düşünüyorduk interrail.her gittiğimiz yerde coach surfing yapıcaktık  ;D yazarsın buraya bizde gaza geliriz belki  :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre - 15 Haziran 2011, 15:32:11
hadi hayırlı yolculuklar o zaman, yaz okulu olmasa bizde düşünüyorduk interrail.her gittiğimiz yerde coach surfing yapıcaktık  ;D yazarsın buraya bizde gaza geliriz belki  :)
şu couchsurfing den bende yararlansam ya  :) nası yapcaz girdik siteye sonra ?  :) öyle her sordugumuz kabul edermi ki ? bi detaylandırsana  :kanka:

emre

kardeşim misafir ediyorsun burda misafir ettiklerin sana referans oluyor sitede.senin hakkında iyi yorumlar yapılıyor,ne kadar çok misafir edersen o kadar çok şansın oluyor  ;)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre - 15 Haziran 2011, 15:37:11
kardeşim misafir ediyorsun burda misafir ettiklerin sana referans oluyor sitede.senin hakkında iyi yorumlar yapılıyor,ne kadar çok misafir edersen o kadar çok şansın oluyor  ;)
orasını bılıyorum da ben çakallık  yapıp sımdı kaydolsam  :) ve ıstek gondersem kabul ederlermı kı ? en azından 2 3 yerde kullansam cok ıyı olcak  :ok

Sercan

Dartagnan

Sercan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Haziran 2011, 16:10:43
mardinin tamamı bu yalnız  :D

yalnız nusaybin tarafında bir manastır var halen eğitim veriyor çok büyük.Ayrıca Midyat,Nusaybin,Kızıltepe gerçekten çok tarihi ve güzel yerler...

lucarelli

Üniversitedeki en büyük iki pişmanlığımdan biri interrail olayına girmememdi. Sana iyi yolculuklar. Benim için de gez, gittiğin her şehirde Samsunspor atkısı ile foto yap.