Samsunsporumuz:2 -Genclerbirligi:0

Başlatan ender, 23 Nisan 2006, 19:25:52

« önceki - sonraki »

dr_ahmet

malatya gol attı
bu kötü oldu

Gurbetci Bülent

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL
derken
MALATYADA atti degisen hicbirsey olmadi kahretsin gole bile doya doya sevinemedim

Amsterdamli

Sorma, nereye kadar boyle gidecek.

bluegreen55

bitince yazaında rahatlıyım benim radyo açılmadı bni türlü

Gurbetci Bülent

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL
ama halen sevinemiyorum ötekilerde yeniyor malesef , neyse biz isimizi halettik
HELAL OLSUN SIZE HELAL OLSUN

Amsterdamli

bluegreen55

neyse 2 olmuş
inşallah ankaragücü
1 gol atar

dr_ahmet

dediğim gibi tek rakip malatya
kendi göbeğimizi kendimiz kesmek zorundayız.
Ah ikili averaj

Harun55

Maç bitti, tebrikler arkadaslar. :)

bodensee55

maci tahmin etdim gibi 2-0 aldik bravo coocuklari hfatya malatyay dayadim mi bu is biter

salihcakir

hadi hayırlı olsun. maalesek bu aksam bizim için çıkan tek olumlu sonuc bizim aldıgımız galibiyet. yani malatya ve denizli de puan kaybetse o kadar iyi olacaktı ki.. hakikaten malatya bu zamana kadar kopsaydı su an lıgde kaldık dıyebılecektık. ama gorunen su ki bir dahaki hafta macı alan lıgde kalıyor. diğeri denizli ve diyarbakırla beraber kumeye gıdıyor. bu kadar iyi oynayan son haftalarda her rakibini eze eze yenen takımımız su ana kadar coktan yırtmıs olması lazımdı. ama işte futbola bazıları baska seyleri de katınca durum bu hale geldi. bu hafta büyük bir alkısı daha haketti şimşeklerimiz..

bu arada samsunla telefonda gorustum. çiftlikte konvoy varmıs. samsunspor bayrakları turluyormus şehri..

yirmiuc

RenTinRen

beyler 2-0 kazandık mutluyum, ama oyunumuz Bence kötüydü, 2 tane dogru düzgün pas yapamadık özellikle 2.yarıda , bilmiyorum inşallah bu oyunu malatya maçında düzeltirler

EN BÜYÜK SAMSUNSPOR

berusa55

allah kahretsin yine kazanmak zorunda olacagımız bvir maça çıkıyoruz hem de rakibimiz malatyayla!kodumun ankaragücüsü bir berabere kalamadı serefsizler!ve işimiz baya zorlastı bereberlik bile yetmiyor!Dostum ne talihsizlik ya!allah kahretsin!adamlar bize nazire yaparcasına biz golu attık genclere onlar da attı ankaragücüne!galibiyete sevinemedim hiç sevinemedim!

bluegreen55

sanki anlaşmalı gibi garip valla ankaragücü malatya maçını izlemek lazım