"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: Revenge - 05 Ekim 2008, 22:56:26
 İyide kardeşim biz üzülmüyormuyuz,bir tek siz mi üzülüyorsunuz. Asıl hoş olmayan ne biliyormusun? Bazılarının biz sırf basketbol yazıyoruz diye bizi kendilerinden ayrı görmeleri. Siz biz yok kardeşim. Eğer burdaysak, bu sitedeysek hepimiz samsunsporluyuz.

Sayın Revenge,dün ortam benim yazdığım mesajla gerilmeye başladı.Şehitlerimizin ve SAMSUNSPOR'un mağlup olmasının verdiği darlıkla  yazdığım mesajdan sonra bu olaylar meydana geldi.Biz seninle özelden anlaşıp olayı hallettik.

Basketbol başlığına bu kadar tepkili olmamızın sebeplerinden birisi aslında senin yukarıda  söylediklerine çok benzer ."Bazılarının biz sırf basketbol yazıyoruz diye bizi kendilerinden ayrı görmeleri" demişsin.Oysa ki geçen sezon  SADECE ve SADECE Basketbol forumuna yazan üyelerin bizleri cahil yerine koymaları  bizleri  bu başlığa tepkili hale getirdi.Basketbol sanki bir bilim,basketbol izleyiciliği de bir ünvanmış,bir ayrıcalıkmış gibi davrandılar.Yani asıl olarak onlar bizleri kendilerinden ayrı gördüler.Oysa ki burada  onların düşünemeyeceği niteliklere sahip çok insan vardı.Ama basketbol izleyicisi olmadıkları için onların  seviyesine yetişemediler bu arkadaşlar.

Tahmin ediyorum ki geçen sene olanlardan  senin de  en az bizler kadar haberin var ve belki de o başlıkta senin de başka isimle msjların olabilir.İşte bu arkadaşların bu yaklaşımları ve hiçbir şekilde SAMSUNSPOR'a ilişkin  en ufak bir şey yazmamaları nedeniyle  hepimiz  basketbol başlığı için böyle düşünmeye başladık.İnsanlar Basketbol'u Futbol'dan fazla sevebilir , SAMSUN'lu olsalar bile  SAMSUNSPOR'u bizim kadar kendi benliklerinde hissetmeye bilirler ,olabilir,ama yeri geldiğinde  SBK'yı  SAMSUN'un bir değeri olarak gördükleri halde  , bu şehrin en büyük markası  olan SAMSUNSPOR'un bir galibiyetinden sonra   sadece tek bir güzel mesaj yazamazlar mıydı SAMSUNSPOR başlıklarına.

İşte bizim sıkıntımız budur.Biz SAMSUNSPOR kelimesini küçük harfle bile yazmaya kıyamıyorken böyle  şeylerle karşılaşmak  bizleri üzmüştür.

Bütün arkadaşlarımdan rica ediyorum bu mesajım bu konuda son mesaj olsun ve konuya nokta koysun.

Yalnızca BİZ

06 Ekim 2008, 21:59:09 #421 Son düzenlenme: 07 Ekim 2008, 17:42:34 berusa55
Alıntı

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde mücadele edecek Samsun Basketbol Kulübü'nde oyuncular Adeola Olasunkanmı Olenwaraju ve Alison Bales için imza töreni düzenlendi.

Yaşar Doğu Spor Salonu'nda yapılan antrenman sonrası Samsun Basketbol Kulübü'nde gerçekleştirilen törene kırmızı-beyazlı kulübün 2. Başkanı Sinan Bektaş ile takım sorumlusu Can Aydın da katıldı.

Daha önce Burhaniye Belediyespor, Ceyhan Belediyespor ve Migrosspor takımlarında forma giyen Adeola Olasunkanmı Olenwaraju ile Indıana Fever, Dinamo Moskova ve WNBA takımlarından Atlanta Dream takımı formasıyla mücadele eden Alison Bales kendilerini kırmızı-beyazlı kulübe bağlayan 1'er yıllık sözleşmeye imza attılar.

İmza sonrası açıklama yapana iki oyuncu, takımın başarısı için ellerinden gelen mücadeleyi göstereceklerini ifade ettiler.

Kulüp ikinci başkanı Sinan Bektaş da takımdaki tüm oyuncuların söz konusu iki oyuncu gibi oynadıkları takımlarda kendilerini kanıtladıklarını söyledi.

Samsun Basketbol Kulübü'nün yaptığı transferlerle heyecanlı bir lig yaşayacaklarını ifade eden Bektaş, ''Yaptığımız hazırlık karşılaşmalarında oyun anlamında bir sıkıntımız yok. Bir aile takımı kurduk. Takımda herkes uyum içinde. Oynadıkları takımlarda kendilerini kanıtlamış oyuncularla kurduğumuz takımımızla heyecan dolu bir lig yaşayacağız'' dedi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17720

yönetici

07 Ekim 2008, 19:59:59 #422 Son düzenlenme: 10 Ekim 2008, 16:59:39 samsuni
Bu site 4. yılına girmek üzere... Genelde kötü gelişmeler yaşadık Samsunspor adına. Maalesef tarihimizin en kötü günlerinde bir arada olduk. Ama olsun, çünkü biz Samsunspor'un kötü günlerinde yanında yer alma, Samsunsporlu olma şerefini yaşıyoruz. Gün gelecek, yeniden eski günlere döneceğiz ve işte o zaman yalakaların, menfaatperestlerin, sahte Samsunluların nasıl da bizden bile çok (!) Samsunsporlu olduklarını şaşırarak göreceksiniz.

Kişisel ihtiraslarını herşeyin üstünde tutanlar belli ediyor kendilerini. Büyükşehir Belediyesinden sonra, Atakum Belediyesi de gerçek yüzünü gösterdi. Diğer belediyeler için iyi diyemiyoruz bile. Onların suskunlukları da ilgisizliklerinden olsa gerek.

Sn. Bektaş, Samsunspor'a verecek gayrıresmi param yok demiş.  Keşke helalinden en azından sadece kendisine 1 kombine alsa idi. Bilseydik durumu biz 1 kombine alıp da hediye ederdik kendisine; ihaleye falan girecek de değiliz.

Madem Samsunspor'a verilen para gayrıresmi oluyor o halde soruyoruz; şenliklerin, gezilerin parasında değiliz biz, Samsun Basketbol Kulübüne ayırdıkları kaynak neyin nesidir? Yoksa ( olmaz ama ) orada da iş adamlarıyla bir yakın ilişki mi var?

Samsunspor'u yok sayanları biz de yok sayacağız...
Samsunspor'a düşmanlık edenlere itibar etmeyeceğiz...
Kim olduğu, hangi siyasi düşünceden, hangi memleketten olduğu mühim değil!

Bu nedenle Atakum Belediyesi'nin de destek verdiği "Samsun BK" konu başlığını protesto amaçlı olarak kilitliyoruz. Yeni bir konu açmayınız! Kesinlikle silinecektir... Bizim önceliğimiz bile değil tek gerçeğimiz SAMSUNSPOR'dur.

Herkesi alttaki haberleri okumaya davet ediyorum.

Alıntı"1 tane de mi satamadı?"

Samsunspor Kulübü 2. Başkanı İsmail Türedi, Atakum Belediyesi'nin aldığı 100 kombine bileti, 1 tane bile satmadan 2 ay sonra iade ettiğini açıkladı.

Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen 2. Başkan İsmail Türedi, Atakum Belediyesi ile aralarında yaşanan kombine bilet sorununa değindi. Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş tarafından alınan 100 kombine biletin iade edildiğini ifade eden Türedi, Kulüp Başkanı Fuat Köktaş ile Başkan Bektaş arasında yapılan görüşmenin ardından biletlerin geri alındığını kaydetti. Türedi, "Buradan gelecek gelirden daha çok, Samsun'un taraftarının takımıyla buluşması engellendi. Bana göre bu daha ciddi bir olay. Bu biletler satılmak amacıyla alınıp, daha sonra 1 tane dahi satmadan kasada muhafaza edip 2 ay sonra iade etmek, ben bunda bir kasıt olduğunu düşünüyorum" dedi.

Yapılan davranışın 'kasıtlı' olduğunu düşündüklerini dile getiren Türedi, "Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, 1 tane dahi satmadan biletleri iade etti. 100 tane aldı, hepsini iade etti. Tutarı 15 bin YTL değerinde. Parasının çok önemi yok, ama bu kulübün 100 tane taraftarın maçlarda fazla olması çok önemli" diye konuştu.

"1 tane de mi satamadı?" diye soran 2. Başkan Türedi, "Şimdi bu biletleri almadık mı diyecekler merak ediyorum. Bunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum" ifadelerini kullandı.

İsmail Türedi, biletleri yeniden satışa çıkaracaklarını belirterek, "İnanıyorumki bir işadamımız bunları gelip alacak. Bu bizim elimizde olsaydı şimdiye kadar kalmazdı" şeklinde konuştu. Türedi, kendisinin cebinden 40 bin YTL'lik bilet aldığını ve dağıttığını sözlerine ekledi.

Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, konuyla ilgili açıklama yapmadı.

Alıntı
'Verilecek Gayri Resmi Param Yok'
07 Ekim 2008 / 13:31
Dün iade ettiği 100 adet kombine biletler üzerinden kendisine yöneltilen eleştirileri cevaplandıran Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, "Benim belediyemde verilecek gayri resmi param yok" dedi.
Gündem belirleyen açıklamalar

HABEREXEN.COM'a Samsun kamuoyunu şok edecek açıklamalarda bulunan Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, Samsun kamuoyunu yeni bir tartışmaya götürecek önemli mesajlar verdi.

Kimseden Bilet İstemedim

"Ben kimseden bana bilet gönderin demedim. Sorun bakalım biletleri ben mi istemişim" diyen Bektaş, "biletleri neden iade ettiği?" sorusuna ise "Alınan biletlerin parasının hiç kimsenin kendi cebinden verdiğine inanmıyorum. Bana gönderilen biletleri ben kime satacağım. Müteahhitlere. Neyin karşılığı? Bu yolsuzluk olmuyor mu? Benim belediyemde verilecek gayri resmi para yok" diye konuştu.

Spor ve siyaset dünyasının Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş'ın bugün yaptığı açıklamalara nasıl cevap vereceği merak ediliyor.

HABEREXEN.COM

Bu, bu, nedir bu?..

Alıntı

Yeni yönetime inanıyoruz!"
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor Yönetim Kurulu'na, AK Parti il yönetimi destek ziyaretinde bulundu.

19 Temmuz 2008 , 18:57

AK Parti İl Başkanı Ali Akyüz ile Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Akyüz, Olağanüstü Kongre'de aday çıkmayan Samsunspor'un başkanlık görevini üstelenen Fuat Köktaş ve ekibini tebrik etti.

Samsunspor'un kentin ortak değeri olduğunu belirten Akyüz, "Herkesimin ittifak ettiği yer Samsunspor. Samsunspor'un yıllardır sıkıntılar yaşadığını biliyoruz. Yeni yönetimin sorunların çözümü noktasında gerekli gayreti sarf edeceğine inanıyoruz. Yeni yönetim Samsunspor'u üst noktalara taşıyacaktır" dedi.

Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş da, Samsunspor'un Samsun'un ulusal anlamda sesini duyurabileceği tek nokta olduğunu, büyük bir marka olan takımın her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Samsunspor Kulüp Başkanı Fuat Köktaş ise "Hepimiz biliyoruz ki, Samsunspor şehir için marka. Başarı yakalanırsa şehrin sesinin duyulması ve markalaşması daha kolay sağlanır. Bu ziyaret bize ve arkadaşlarımıza moral verdi" diye konuştu.

yönetici

Bir yanlış anlaşılmaya son vermek istiyoruz.

Biz Samsunspor konusundaki bir tutum nedeniyle Samsun BK'yı sadece sitemizde protesto ediyoruz. Yoksa gerçek hayatta Samsun adını taşıyan bir takımı can-ı gönülden destekliyoruz. Zaten üyelerimizin çoğu maçlara gidiyor...

Hatta şunu da söyleyelim

Samsun BK için başlatılan Potanın Yıldızları Kampanyasına

1 -www.samsunspor.biz
2- M.Teoman Taş Samsunlular Derneği olarak katıldık.

Grup İstanbul 55 'teki kardeşlerimizi de kendimizden ayrı görmüyoruz.

Yani, biz sözde değil özde Samsunlu, Samsunsporluyuz.

KİŞİLERE GÖRE DEĞİL, HER ŞARTTA SAMSUNSPORLUYUZ, KİŞİSEL ANLAŞMAZLIKLARIMIZI SAMSUN İÇİN ARKA PLANA ATABİLECEK ERDEME SAHİBİZ!!!

AlıntıPotanın Yıldızları Kampanyası Katılımları
    Firma Ünvanı    Adı Soyadı 
1   BEYAZ EV RESTORAN   Hüseyin TAYINCI
2      Ahmet CENGİZ
3   YAMAN DIŞ TİCARET A.Ş   Aydın ADIYAMAN
4   TANIN TİCARET   Bülent ÇEBİ
5   UM-AN İNŞAAT   Cavit LİKOĞLU
6   ASLIHAN KOZMETİK   Aslıhan TÜYSÜZ
7      Erkan Ahmet YAVUZEL
8   AKADEMİ FİZİK TEDAVİ MERKEZİ   
9   UZUNOĞLU GIDA   Ertuğrul ATALAR
10   L'OREAL PARİS   Özcan YILMAZ