Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

Raqua55

defansif orta saha

Fuat Çapa'yı da kov fuat çapa'yı da. 6 yabancı dil kurtaracak bizi değil mi?

_SoN_

Adam gibi bir hoca ile el altından anlaşmadan, yada bunun için kesin bir yol almadan, nasıl olurda takımın başındaki hocayı gönderirsin, daha dün alt ligte yapıyor diye kovduğun adamı süper ligte nasıl direktör diye futbolun başına getirirsin, milyarlık dünyada bir tane daha adam bulamadın mı?her maçın çok önemli olduğunu bile bile nasıl iyi bir hoca ile anlaşmıyorsun, 3 tane adamla takım yönettiğini sanıyorsun, bu iş süper ligte bu şekilde yürümez bunu anlamadın mı? Bizi alame kepaze ettiniz. Futbol aklı diye getirdiğin adamın ne başarısı var? Hiçmi araştırmıyorsun, bu nasıl bir yönetim anlayışı, bu nasıl bir fuat çapa , mustafa aztopal aşkı? Bu takım bu sene ligden düşerse peşinde bir allahın kulu kalırmı sanıyorsun? Burada o çok sevdiğin paranla bile olsa seni barındırırmı bu taraftar ? Benim bu planlamayı!!! aklım mantığım almıyor, gerçekten neresinden bakarsan bak tam bir fiyasko. Olan yine bize taraftara oluyor.

mehmet yılmaz

Bu da bizim sınavımız sanırım!

Tarihinin en kötü Samsunspor'u bu. Yani Yıldırım'ın o çok küçümseyip kötülediği geçmiş 30 Süper Lig sezonları arasında bundan kötüsü yok! Daha önce 1991-92 ve 98-99 sezonlarında ilk 7 haftayı 2 puanla kapatmış, ilkinde düşüp, ikincide ligi 10. bitirmiştik. Parayla saadet olmuyor. Ne varsa yakıp yıkıp devirdi...

ercan0655

Takımin İsminin başında SAMSUN adını ve formadaki Atatürk armasini çıkarıp yerine Robert koyun pesindende yilportspor ile devam edin. Nasıl olsa sizin paranız, sizin öngorunuz sizin planlamaniz, sizin reklamınız, sizin takıminiz..... bizden ve Samsunspor dan uzun durunuz.

emrealtinsk

Ya sen bu kadar parayı nasıl kazanıp holding işletebiliyorsun aklım almıyor vallahi billahi.
Şu takıma hiç bir şey yapmasan Hğseyin hocaya bi şey söylemesen o hoca bu takıma şuan en az 7 puan kazandırmıştı hem adamı kovuyorsun hem direktör getiremiyorsun sonra gidip çapsız fuatı adam diye bize satıyorsun soğuttun bizi çok sevdiğimiz Samsunspor'dan tek duam tek dileğim bir an önce düş bu klübün yakasından varsın olalım Bursa gibi Eskişehir gibi kim bilir belki Kocaeli Göztepe Sakarya gibi tekrar dönerdik en azından senin yaptığın gibi rezil olmazdık futbol camiasına

s_uzunkaya

iş hayatının efsane ismi yüksel yıldırım deha yatırımcılığını futbolda da sergileyim de görün diyerek önce kombineleri ve formaları pazarladı sonra 1 liraya topçular bularak bu mükemmel pazarda 3 liraya satıp dahiyane yatırımcılık göstererek herkesin "vayyy beee ne büyük yatırımcı, ne büyük iş adamıııı, vaybeeee" dedirterek king başkan sıfatına dahi king başkan belirtili sıfata çevireceğini hayal etti.

hesap gerçekten dahiyaneceydi fakat ufak bir hata yaparak 3 tlden aşşağa topçuların içinde patlayacağanı hesap edemedi.bu ligde 1 tl ye aldığın topçularla sahaya çıkarsan osuruğuna düğüm atıp  adamı madara ederler dahi king başkan!!! toplamda 13 tl ye aldığın 1 tl. lik futbolculara şimdi hergün pide yeseler şu kadar zararları var diye adamı kara kara düşündürürler.

haketen bu adama güvenmemekle birlikte bu ligde kesinlikle iyi transferler yapacağanı ve ismini cilalayacağanı düşünüyordum. alt lige gelmeyen iyi isimlerden ve geleceksem eğer 3 lira değil 4 tl isterim diyen çakallardan muzdarip olduğu için bu ligde büyük bir iştahla kaliteli isimleri transfer edeceğine inanıyordum. etrafımada hele bir süper lige çıkalım o zaman görün samsunsporu diyordum....

gelinen noktada birilerinin hobisi olabildik. bizlere ise serhat akının dediği gibi "ne işimiz var bu ligde" demek kaldı.

bizi aldığın yere bırak git yüksel..............

_SoN_

Bir kere daha ne kadar vizyoner biri olduğunu gördük başkan, artık en az iki sene daha taraftardan transfer baskısı görmeden kafana göre takılırsın.

Sadece Samsunspor

Yillarca projelerden vizyonlardan bahset biseler yap. Sonra transfer yasagi gelen kulup haline dönüş. Hadi ordan ya. Iyice babanin cifligine cevirdin kulubu. Seni hep destekledim nerelerden aldin bizi dedim. Superligde show yapar dedik iyi transferler gelir dedik. Kocaman bi hayal kirikligi. Hayatimda guvenip yanildigim nadir insanlardansin baskan.

defansif orta saha

Takımı aldığında KRC Genk ile yaptığı iş birliği anlaşması için "Alt yapısından yetişen Kevin De Bruyne'ün çeyreği gelse yeter birader" diyordum. Gördük De Bruyne'ü eksik olmasın. Sen maalesef en güzel duyguların katilisin Yüksel Başkan. Al şimdi, parayla pulla beş taş oyna. Bu yaşadığımız rezillik de paha biçilemez. Para içinde yüzen kulüp transfer yasağı alıyor, evlere şenlik bir durum. Yalnız, İsmail Uyanık başkana da sitemkarım. Belki iyi niyetli düşündü ama başımıza bu derdi İsmail Uyanık sardı.

Sadece Samsunspor

Ya baskan ne guzel her seyimiz yolundaydi. Neden superlige cikinca sacma sapan transferlere giristin. Butun umudumuzu mutlulugumuzu aldin goturdun ya. Suan bursa golcuk macini izliyorum Allaha sukrediyorum yine bu seviyede oldugumuz icin. Bursa bitmis coluk cocuk toplamislar futbolu bile bilmiyorlar belli yani. Zemin desen berbat. Nerden nereye gelmisler. Baskan canlan artik kendine gel superligdeyiz adam gibi hoca getir. Disiplinli caliskan. Tekrar toparlama su takimi dussek de savasarak duselim.

Raqua55

Senin Marcusunu ayrı seni ayrıı. Futbol cahili bu adam

Raqua55

Kurduğun takımın.... Al sana süperlig al sana para. 4-5 ayda bu kadar aptalca  bir takım kurulabilirdi. Onuda sen başardın. Egon batsın.

_SoN_

Hani futbol zor iş değildi,hani atardın bir müdür herşeyi yönetirdi, senin şirketlerin vardı ? Rezil kepaze ettiniz bizi 10 yıl sonra, çıkmasak daha iyiydi bu şekilde rezil olacağımıza ! Aldığın adamlara bir bak, oynadığın oyuna bir bak !

defansif orta saha

Serhat Akın'ı bilmem ama ADS başkanı Murat Sancak haklıymış. Robertler anlamaz...