PTT 1. LİG 1. HAFTA Samsunspor'umuz - TKİ Tavşanlı Linyitspor

Başlatan SSKLA, 20 Temmuz 2012, 14:56:01

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

Öncelikle Akan abi ye kocaman teşekkürler.Biz fındıktı işti uğraşırken o kadar işinin arasında kombine kartlarımın alımında bana yardımcı olduğu için:)Saat 3 gibi stada gittiğimde yönetim ekibimizi orada görünce bana yaşattıkları mutululuk ve gurur için ayrı ayrı hepsine teşekkürler.

Takımın genel haline gelince açık söylüyorum yıllardır birkaç maç dışında hep taraftarın ateşlediği bi samsunspor vardı neredeyse ilk defa bunun tam tersinin olduğu bi ruh vardı sahada.Özellikle de 2. yarının ortalarındaki 5-6 dk lık periyotta uğultu kesilmedi mücadeleden dolayı.tabanca gibi bi takımın sinyalleri geldi.defans dörtlüsünü konuşmaya gerek yok.Kaleci fazla iş düşmemesine rağmen güven vermedi tedirgindi inş düzelir.orta sahamıza turgay,erdem,hakan 3 lüsünden birini kesip ayağında top tutup ileriye taşıyacak inceci tabir edilen birine ihtiyacımız göze çarptı.Forvette Adem iyiydi ama bu sistemde roberts daha etkili olur diye düşünüyorum.Canberk in oyuna pek katkısı olmadı ama mayası kendini belli etti.Yalnız H.ibrahim övgüyü daha çok hakediyo.Canberk in gençliği göze çarpıyodu ama H.ibrahimi bilmesek genç olduğunu anlamazdık hem fiziken hemde futbolu gaeyt başarılıydı.tek eksiği topu ayağında çıkarmakta geç kaldığı anlardı.Rakip asla zayıf bi takım değildi.eser ve ümit gibi forveti faruk gibi tecrübeli bi dinamosu olan takım bu ligte kesinlikle zayıf bi takım olarak kabul edilemez.

Taraftar yine harikaydı.Az önce süper lig özetlerini izleyip tribünlere  baktığımda bir kez daha gurur duydum.Özellikle de maç sonu takımı alkışlaması ne kadar bilnçli bi topluluk olduğumuzun en büyük göstergesiydi.Deplasmanlarda daha çok can yakarız.zamana hityicaımız var tamam ama bu takım o zamanı bekletmez bize.Hedef herşey olabilir:))

Burak

Alıntı yapılan: cgr - 27 Ağustos 2012, 11:00:34
Zaten yıllardır eksik olan şey bu. Bize normal gelen şey anormal gözüküyor. Adamın kendi yerine oturmak istemesi anormalmiş gibi görünüyor... Bu sayede tribünde daha düzenli oturma sistemi, daha güzel görüntü olur.

münferit olduğu zaman sıkıntı doğuyor bu işten herkes stadda böyle yaparsa domino etkisi olur herkesin biletteki yerine oturması bir kültür meselesidir. O kültür oturduğu zaman zaten böyle olaylar da yaşanmaz. Yoksa bende isterim her gittiğimde benim yerim boş olsun ama zamanla bunlar da oturur

kumköylü ahmet

özeti daha bu sabah izleyebildim geldigimden beri heryerde ariyorum bulamadim ama olsun bu sabah nasip olsun ilk yariya bakmisdim zaten 2.yariyi kacirmisdim..Kisaca Cooook yazik olmus adamlar ademin o kacirdigi gol olmamis yakismamis ama futbol olarak 2. yari baya keyifli gecmis 3 puani kaciran tafa olmusuz bu futbol bana umut verdi insallah hayirlisi olurr

jean

ben daha izleyemedim nerde var macin ozeti bulamadim hicbir yerde

jean

kumköylü ahmet

bende acamadim burayi televisyonda denk gelmisdimde oyle bakdim

jean

Nuri Asan

her iste  hayir  var dedikleri boyle birsey olmasi gerek 2 de 2  yapsak fena olmazdi ama bunada sukur en azindan 2 hafta rahat bir uyku cekecegiz

isa55

İlk hafta kazanamadık inşallah 2. yarının ilk maçında kazanırız.
Nasıl başlarsa öyle gidermiş, bunu gördük.