4.Hafta | SAMSUNSPOR - Kasımpaşa 0-1

Başlatan Tribün_ali, 04 Eylül 2006, 16:53:01

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

vay anasına sayın seyircilerrr koskoca samsunsporumuzun düştüğü hallere bak!!!! kasımpaşa derbisinde yeniliyoruz ama üzülmeyin ezilmiyoruz...nede olsa derbi maçı,
3 ihtimalli maç(!)

King Of The North

İsyan etmemek elde değil bu ne biçim iş ya Samsunspor ne hallere düştü toptan batacaz bu gidişle hadi 2.yarı bari çoşsunlar yoksa çıldırtacaklar bizi.Ben de iddaacanlı.net'ten takip ediyorum sıcağı sıcağına veriyo gol olunca.

cagdasahmet

Caner'de tam Kirmizi Kart görecek zamani buldu......

sinoplu

inanılmaz ya seyırcıye is dustu gaza gelmıyomu bu takım hadı be

sinoplu

bu arada bız gol atamıyoruz vestele verdigimiz rafael yazmış golunu ulan bizde olsa atamazdı

sezer-55

King Of The North

İbne malatya 3-0 önde biz hala yenik durumdayız bu ne ya bir daha da bilgisayarın başına geçersem ne olsun ölecem kalpten.

cagdasahmet

artık Maçkolik'ten takip etmiyorum maclari !

sinoplu

72 dakıka
barı yenılmesek 1 puan iyidir

samsun neler yazdırıyon bıze ya kasımpaşadan 1 puan alsak ıyıdır halıne dustuk be

King Of The North

İnşallah hakemlik bir durum yoktur maçta.

bodensee55

macin basinda penalti kaciremisisz

King Of The North

Penaltı mı kaçmış hadi ya desene şimdi bunun altından kalkamıyorlar atamadılar hala 5 dakika var maçın bitmesine.Biz şampiyon değil ilk 6'ya zor gireriz bu gidişle geçmiş olsun diyebilirim şimdiden istemeyerek de olsa.

cagdasahmet

Bilmiyorum söylenecek bir söz bulamiyorum birakin Sampiyonlugu ilk 6 bile zor.Insallah yanilirim.... :cry:

King Of The North

Demekki geçen hafta şeş kaza yenmesek son sıradaydık.Arkadaşlar Lig A'dan bile düşeriz biz bu gidişle.

Gurbetci Bülent

Mac bitti 0-1
Böyle sansin böyle macin ben .......#
Ya bu cile nezamn bitecek kasimpasa denilen takimi bile yenemiyorsun kendi sahanda, fazla birsey demiyorum desem sanki ne olacak böyle gelmis böyle gider.