Kesinleşen Transferlerimiz 2012-2013

Başlatan Tufan, 01 Ağustos 2012, 19:51:17

« önceki - sonraki »

kale5501

ugur tülümenle 2 yıllık anlaşmışız canlı yayında söyledi

deli 55

gazintep büyükşehir belediyespordayken beğendiğim bir futbolcuydu.sevindim açıkçası transferine.umarım hayırlı olur takımımıza.

Yunusemre55

Samsunspor Camiasına hayırlı olsun .  samsunspor_x

Sol Açık

Ben de G.Antep B.Bld.'de iken oynadığı maçları hatırlıyorum. Çok golcü değildi ama rakip savunmayı rahatsız eden bir oyuncuydu. Yanlış hatırlamıyorsam, gol açısından beceriksizden öte biraz şanssızdı.

Desiqner

Umarız Samsunspor'umuzda kendini bu yöndende geliştirerek yararlı olur.Erhan hoca uğur için tam bi pivot santrafor dedi bugün maçtan sonra.Yararlı olacaktır İnşallah...

samuray

hayırlı olsun takımımıza pivot santrofora ihtiyacımız vardı bankasya ligi tanıası da güzel tecrübeli bu konuda inşallah patlamayı bizde yapar diyelim

ali ihsan

Lazar ve Bahıa yeni sezonda olmayacaklar arkadaşlar.Kesin ve net...

emre

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 14 Ağustos 2012, 00:33:11
Lazar ve Bahıa yeni sezonda olmayacaklar arkadaşlar.Kesin ve net...

Sözleşmeler ne oldu abi ?

ali ihsan

Alıntı yapılan: emre - 14 Ağustos 2012, 00:35:01
Sözleşmeler ne oldu abi ?

Bir şekilde çözülecek.Bahıa'ya 600 Bin Euro,Lazar'a 550 Bin Euro garanti ücret verecek halimiz yok.Ya kulüp bulup gidecekler,ya da en az zararla sözleşmeleri feshedilecek.

ultrasamsun55

yabancı oyuncu calışmaları varmı abi 2sinden kesinlkle kurtulacağımıza göre

ali ihsan

Alıntı yapılan: ultrasamsun55 - 14 Ağustos 2012, 00:41:45
yabancı oyuncu calışmaları varmı abi 2sinden kesinlkle kurtulacağımıza göre

Takip edilen isimler var tabi ki.Ama öncelikle  mevcutları yollamak durumundayız.

Theofanis Gekas

pal lazara yıllık 550 bin eurodan sözleşme imzalatan safları allaha havale ediyorum...

ngonge

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 14 Ağustos 2012, 00:39:10
Bir şekilde çözülecek.Bahıa'ya 600 Bin Euro,Lazar'a 550 Bin Euro garanti ücret verecek halimiz yok.Ya kulüp bulup gidecekler,ya da en az zararla sözleşmeleri feshedilecek.

Merak ettiğim bir nokta geçen yıl oynayan yabancılar yıllık ne kadar aldılar, bunları paylaşmanın sakıncası yoksa paylaşırsanız çok sevinirim.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 14 Ağustos 2012, 00:39:10
Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 14 Ağustos 2012, 00:55:00
pal lazara yıllık 550 bin eurodan sözleşme imzalatan safları allaha havale ediyorum...

O onun garanti ücreti.Bunların yanında birde maç başıda paraları vardır...Şu iki isim bana yetti diğer yabancıları tahmin etmek bile istemiyorum.Bunların yanında da Murat Yıldırım,Adem,Ertuğrul,Hakan Arslan gibi yürekten oynayan insanların ne kadar aldıklarını düşününce insan çok üzülüyor gerçekten...