ÜYE OL , ÜYE KAL ! (KONGRE ÜYELİĞİ KAMPANYASI)

Başlatan babasamsunlu, 24 Temmuz 2012, 22:26:58

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

AlıntıDeğerli Samsunsporlular...

Samsunsporlu olmanın en büyük şereflerinden birisi de kongre üyesi olmaktır. Kongre üyesi olarak kulübümüzün kaderinde söz sahibi olabilir; taraftarlık kimliğinizi bir adım öteye taşıyarak genel kurul üyeliği de elde edebilirsiniz.

Bugüne kadar çeşitli sebeplerle gönül verdiğiniz Samsunspor'umuza kongre üyesi olamamışsanız şimdi iyi bir fırsatla karşı karşıyasınız demektir. Samsunspor Kongre Üyesi olabilir ve bu zor gününde takımımıza bir destek de siz verebilirsiniz.

Ayrıca halihazırda üye olan değerli Samsunsporlulara da buradan, eğer çeşitli sebeplerle ihmal etmişlerse, geçmiş yıllara ait ödememiş oldukları aidatları varsa onları ödemeleri çağrısında bulunuyoruz.

Özetle, Samsunspor için üye olun ya da üye kalın...

Saygılarımızla.

Samsunspor Yönetim Kurulu Adına Başkan

Emin Kar

http://samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=375

Arkadaşlar, bugüne kadar Samsunspor kongre üyesi olamayan üyelerden ve çevremizdeki Samsunsporlulardan bu konuda yoğun bir istek geliyordu. Artık Samsunspor'la Samsunsporluları kavuşturma zamanının geldiğine inanıyoruz. Nüfus Cüzdanı fotokopiniz ve iki adet fotoğrafınızla birlikte linkin çıktısını alarak üyelik müracaatlarınızı kulübümüze ulaştırmak üzere bana yapabilirsiniz. Çevrenizde bulunan Samsunsporluların ücret ve evraklarını da toplayıp, toplu halde müracaat edebilirsiniz. Süremiz 10 gündür.  4 Ağustos günü evraklar teslim edilecektir.
http://samsunspor.org.tr/UyeKayit.aspx 

Listeyi başlatalım arkadaslar. Referans yöneticiye bizlerden isim yazabilirsiniz.
İl içindekiler evraklarını bana elden ulaştırabilirler; il dışındakiler özel mesaj atarak hesap numaramı ve adresimi alabilirler.

Teşekkürler

Akan Yüksel

Sercan

Akan abi başvuru formunu gönder e mi tıklayalım, yoksa direk çıktıyı alıp sana mı verelim ?

supernatural_55

Abi ben evrakları ve parayı bugün hazırladım. benm bankaya yakın olduğu için perşembe günü öğle arası maraton başkanın bürosuna teslim edecektim.Bu şekilde yapsam bi karışıklığa yol açmam değil mi?

misafir

Eh artık beni de üye yaparsınız referans olarak mehmet Yılmaz olmasın ama

babasamsunlu

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 24 Temmuz 2012, 23:02:44
Abi ben evrakları ve parayı bugün hazırladım. benm bankaya yakın olduğu için perşembe günü öğle arası maraton başkanın bürosuna teslim edecektim.Bu şekilde yapsam bi karışıklığa yol açmam değil mi?

sen bana getir. ing nin aradan gir karşıdaki işhanı gedik yatırım. ;)

Alıntı yapılan: misafir - 24 Temmuz 2012, 23:04:42
Eh artık beni de üye yaparsınız referans olarak mehmet Yılmaz olmasın ama

abi senin günahın çok  ona göre :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Sercan - 24 Temmuz 2012, 22:56:08
Akan abi başvuru formunu gönder e mi tıklayalım, yoksa direk çıktıyı alıp sana mı verelim ?

çıktıyı al bana getir.parasız gelmeyin dayak yersiniz.tek başına gelenlerde dayak yer.

misafir

Valla akan hesap kitap sende zarardayiz bıliyorsun

babasamsunlu

Alıntı yapılan: misafir - 24 Temmuz 2012, 23:12:14
Valla akan hesap kitap sende zarardayiz bıliyorsun

abi siteye iş getirmeyelm lütfen  :)

Yunusemre55

Takımın kalkınması için güzel para topluyorlar üye olmak isterdim ama yaşım tutmuyor

ahmetsefa55

Harika bir haber.
Bu firsati kacirmamam lazim.
Buraya liste mi olacak yoksa direk ozel mesajla halledilcek mi ?

ahmetsefa55

Ollivanders

Daniel Timofteyi getirirseniz takımın başına üye olurum :))) Aşagısı kurtarmaz :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: muhalif - 24 Temmuz 2012, 23:26:12
Harika bir haber.
Bu firsati kacirmamam lazim.
Buraya liste mi olacak yoksa direk ozel mesajla halledilcek mi ?

burdan liste olarakta devam edebilirz.liste olmadan da direk bana getirerek veya hesap numarasına da gönderebilirsiniz kardeşim.

Ayberk

daha önce üye olmak istemiş, maddi sebeplerle ertelemiştim. nasip bugüneymiş şu durumda kendimizden kısıp kulübe vermek ZO-RUN-DA-YIZ!

ahmetsefa55

O zaman ben baslatim.gerisi gelirse artik

1-muhalif
2-maço